Knygynų tinklas „Pegasas“ sekmadieniui rekomenduoja Richard Wiseman knygą „59 sekundės. Vienos akimirkos galia tavo gyvenime“

Psichologijos profesorius Richard Wiseman knygoje „59 sekundės. Vienos akimirkos galia tavo gyvenime“ atskleidžia šiuolaikinius proto mitus ir pateikia naują požiūrį į žmogaus galimybes pasikeisti.

Autorius, analizuodamas nuotaikos ir atminties, įtikinėjimo ir patrauklumo, tarpusavio santykių ir vaikų auklėjimo klausimus siūlo naujų, neįprastų būdų, kaip pakeisti kasdienybę.

Jo teigimu, kartais užtenka vos 59 sekundžių vienai gerai minčiai, naudingam veiksmui ar poelgiui, ir pasiekti tikslą bei įgyvendinti ambicijas tampa daug lengviau.

 

Ši knyga – itin žaismingas saviugdos vadovas, pagrįstas moksliniais tyrimais. Jis bus puikus pagalbininkas, skatinantis pasinaudoti įvairiais moksliniais eksperimentais kiekvienoje gyvenimo situacijoje ir pasiekti užsibrėžtų tikslų bei paprasčiausiai pasijusti laimingiems.

 

Ar žinote, kad vien mintis, jog lankotės sporto salėje, padeda palaikyti formą?

Ar žinote, kad virtuvėje pakabintas veidrodis padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų?

Ar žinote, kad kambariniai augalai įkvepia kūrybingumo?

Ar žinote, kodėl įsikandę pieštuką akimirksniu pasijuntate laimingesni?

Ar žinote, kad apdovanojimai nemotyvuoja darbuotojų?

Ar žinote, kad norint sulaukti žmogaus pagalbos, pakanka palytėti jo ranką?

 

Anglų profesorius Richard Wiseman pasaulinę šlovę pelnė studijuodamas neįprastas psichologijos sritis ir saviugdos mokslus. Jo knygos, tarp jų ir „59 sekundės. Vienos akimirkos galia tavo gyvenime“, tapo bestseleriais ir buvo išverstos į daugiau nei trisdešimt kalbų.

 

Per 2 milijonus žmonių savanoriškai dalyvavo šio profesoriaus masiniuose eksperimentuose, o reportažai „YouTube“ kanale sulaukė daugiau nei 11 milijonų stebėtojų. Profesorius Richard Wiseman yra vienas dažniausiai cituojamų psichologų Anglijos žiniasklaidoje. Laikraštyje „Independent“ jis pateko į 100 asmenų, prisidėjusių prie gyvenimo kokybės gerinimo Anglijoje, sąrašą.

 

{pegasas2}