Horoskopas pirmadieniui 06-20

Avinas – Šiandien pasisaugokite abejotinų pagundų tiek meilėje, tiek verslo, finansų srityje. Jūsų planams stigs racionalaus pagrindo, gerokai tirštinsite spalvas. Panašu, kad už kai kuriuos malonumus sumokėsite daugiau nei jie verti.

Tauras – Šiandien jausite emocinę įtampą, ypač jei turite atsakingo darbo. Neaiškumų gali kilti ir reikaluose, susijusiuose su materialinėmis vertybėmis, pinigais, nuoma. Venkite lengvabūdiškumo darbe, saugokite reputaciją.

 

Dvyniai – Skubėsite atlikti daugybę smulkių darbų. Nerimą keliančių naujienų išgirsite iš aplinkinių, žiniasklaidos. Labai lengva susikompromituoti, įkliūti į pinkles. Asmeniniai santykiai gali patirti rimtą krizę. Pasistenkite nesipykti su artimaisiais.

 

Vėžys – Šiandien galite tikėtis įdomių pasiūlymų arba patys juos teikti, tik kažin ar jie bus racionalūs ir pagal kišenę. Paskubėjęs apsispręsti, galite iškrėsti kvailystę. Bent jau būkite pasirengęs prisiimti atsakomybę, jei sumanymas nepavyks.

 

Liūtas – Produktyvi diena, tačiau be darbo, įtemptų pastangų ir kūrybinių kančių nieko nepasieksite. Būkite apdairus, nes žmonės, nuo kurių priklauso jūsų perspektyvos, gali pasirodyti nepatikimi. Staigmenų sulauksite iš vaikų, gerbėjų.

 

Mergelė – Būsite nusiteikęs rimtai dirbti, tartis dėl užsakymų, sutarčių. Tačiau dirbti bus nelengva, nes atsiras nepatenkintų, kritikuojančių. Dėl jūsų arogancijos, takto stokos gali kažkas susikomplikuoti.

 

Svarstyklės – Nekokia diena tvarkyti teisinius reikalus, pasirašyti sutartis. Darbe, politikoje, netgi moksle gali atsirasti kliūčių dėl vis didėjančios konkurencijos. Nerimo, abejonių kels ir meilės reikalai. Spręsite etikos, moralės dilemas.

 

Skorpionas – Trokšite naujovių, permainų. Panašu, kad artimi žmonės turės kitokią nuomonę ir pageidavimus nei jūs – jei iš karto to neišsiaiškinsite, laukia nemalonūs nesusipratimai. Finansiškai rizikuoti nederėtų, nes tai nepasiteisins.

 

Šaulys – Būsite linkęs be reikalo nervintis, impulsyviai reaguoti. Neverta taip jaudintis dėl artėjančių permainų. Mokykitės ekonomiškiau tvarkyti savo biudžetą, planuoti pirkinius, antraip teks rimtai susiveržti diržą.

 

Ožiaragis – Suksite galvą dėl galimų naujų įsipareigojimų arba neatliktų darbų. Gali būti, kad pažįstamas asmuo kažką intriguojančio pasiūlys arba priims jūsų pasiūlymą. Tačiau tai ne itin džiugins, nes reikalaus išlaidų, o rezultatas bus neprognozuojamas.

 

Vandenis – Teks įtemptai darbuotis, nes spaus įsipareigojimai, terminai. Jei jaučiate, kad ant savo pečių prisiėmėte per daug ir nebesusitvarkote, nevenkite to pripažinti ir paprašyti pagalbos.

 

Žuvys – Aktyvi, drauginga diena. Būsite nusiteikęs nertis iš kailio, kad įtiktumėte draugams, klientams. Tačiau jūsų pasiges šeima. Turbūt sulauksite priekaištų dėl neišpildytų pažadų, beprasmiškų išlaidų ir per didelio dėmesio kitiems.

 

Šaltinis: vytautus.com