Mažeikiuose – naujas pašto skyrius

Šiandien Mažeikiuose duris atveria naujas Lietuvos pašto skyrius. Moderniai ir šiuolaikiškai įrengtas skyrius įsikurs Žemaitijos gatvėje esančiame prekybos centre „Maxima“.

„Siekiame atnaujinti ir modernizuoti pašto tinklą visoje šalyje. Tai pirmasis naujo dizaino pašto skyrius šiemet atidarytas ne didmiestyje.

Stengiamės, kad pasinaudoti pašto paslaugomis gyventojams būtų kuo patogiau. Dėl to naujus pašto skyrius atidarome prekybos centruose, kur gyventojai vienoje vietoje greitai ir patogiai gali susitvarkyti kasdienius reikalus“, – teigė Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.

 

Naujasis paštas mažeikiškius aptarnaus ilgiau. Darbo dienomis paštas dirbs nuo 8 iki 19 valandos be pietų pertraukos, šeštadieniais – nuo 8 iki 14 valandos.

 

Prekybos centre įsikūrusiame pašte bus galima išsiųsti ir atsiimti pašto korespondencijos siuntas, siuntinius, pasinaudoti pasiuntinių paslaugomis, užsiprenumeruoti periodinių leidinių, sumokėti įmokas, mokesčius, pašto perlaida išsiųsti ar gauti pinigų. Ateityje taip pat bus galima pasinaudoti draudimo, vartojimo kredito ir išperkamosios nuomos paslaugomis.

 

Tai – jau septintasis šiemet atidarytas naujas pašto skyrius. Į naujo pašto skyriaus atidarymą bendrovė Lietuvos paštas investavo apie 100 tūkst. litų.

 

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

 

AB „Lietuvos paštas“ informacija

 

{parasas}