Naujosios Akmenės gyventojų automobilyje ir namuose rasta kvaišalų

Šiauliuose pasieniečiai sulaikė keturis Naujosios Akmenės gyventojus. Automobilyje, kuriuo jie vyko, rasta narkotinių medžiagų. Kratos metu vieno įtariamojo namuose pareigūnai aptiko prekybai paruoštų kvaišalų.

Antradienio vakarą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės Šiaulių poskyrio pareigūnai, turėdami išankstinės informacijos apie narkotikų laikymą ir gabenimą, vienoje Šiaulių gatvėje patikrino policininkų sustabdytą automobilį „BMW 316“.

 

Jį vairavo 43 metų Naujosios Akmenės gyventojas, kartu vyko dar trys šio miesto gyventojai – 20 ir 25 metų vyrai bei 19-metė mergina.

 

Pasieniečiai automobilio salone prie priekinės keleivio sėdynės ant kilimėlio aptiko 2 polietileno paketėlius, kuriuose buvo apie 10 g, įtariama, amfetamino. Dalis miltelių buvo pabirę ant automobilio grindų kilimėlio.

 

Visi sulaikytieji buvo pristatyti į Zoknių užkardą apklausai.

 

Iškart po šio patikrinimo Pakrančių apsaugos rinktinės pareigūnai, pasitelkę kinologą su tarnybiniu šunimi, atliko kratą vieno sulaikytųjų namuose Naujojoje Akmenėje.

 

20-mečio kambaryje rasti dozėmis supakuoti 4 plastikiniai maišeliai su baltos spalvos milteliais apie 1 g kiekviename, plastikinis maišelis su apie 10 g baltos spalvos miltelių, elektroninės svarstyklės, 43 tušti užsegami plastikiniai maišeliai, 2 tabletės „Apaurin“ po 5 mg, dėžutė su nesmulkintomis aguonų galvutėmis. Čia pat pasieniečiai aptiko ir 4 vienkartinius švirkštus, 33 metų vyrui išduotą asmens tapatybės kortelę, piniginę su 6800 litų.

 

Vyrą, kurio namuose aptikta kvaišalų, pasieniečiai uždarė į areštinę, kiti Naujosios Akmenės gyventojai po apklausų paleisti.

 

Dėl neteisėto disponavimo dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu, turint tikslą jas parduoti ar kitaip platinti, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Už šią nusikalstamą veiką gresia laisvės atėmimas nuo aštuonerių iki dešimties metų.

 

{snaujienos}