2010 m. Lapkričio 23 d. Antradienis

327 metų diena, 47 metų savaitė.

Saulė teka 08:02, leidžiasi 16:07. Dienos ilgumas 08:05. Pilnatis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo +4 iki +6, debesuota, lietus. Vėjas rytų, 5-7 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +2 iki +4, debesuota, lietus. Vėjas rytų, 1-2 m/s.

Dienos mintis – Be vargo nėra laimės, be ašarų – linksmybės. (Liaudies išmintis)

Sveikiname – Felicitas, Klemensus, Kolumbanus, Doviltus, Liubartes, Adeles..

Šiandien: Lietuvos karių diena.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Diena bus palanki norintiems iš pagrindų pasitvarkyti namuose, siekiantiems didesnio komforto, žemiškų malonumų. Seksis kurti jaukumą, meistrauti, modeliuoti, eksperimentuoti virtuvėje. Nusimato žavus pasimatymas.

Tauras –
Šiandieną pakaks ir trumpo pokalbio su pažįstamu žmogumi, kad kažkas iš esmės pasikeistų jūsų asmeniniame gyvenime arba veikloje. Būsite labai jautrus kitų žodžiams, pastaboms. Nepraraskite objektyvumo.

Dvyniai –
Galite įsigyti buičiai ar darbui reikalingą daiktą. Galbūt kils paskata pakeisti planus, susijusius su santaupų panaudojimu, ūkiniais reikalais, laisvalaikiu. Pagalbos ir paguodos gali prireikti šeimos nariui.

Vėžys –
Šiandien galite tikėtis svečių, malonaus bendravimo. Bet kuriuo atveju nebus sunku rasti kur ir kaip atsipūsti, pasilinksminti, o gal ir sublizgėti. Galite padaryti įspūdį nemažai auditorijai, publikai. Staigmenų gali pateikti vaikai.

Liūtas –
Vikriai suksitės, jei nestabdys sveikatos problema, pagirių sindromas ar pan. Vakaras žada malonią pramogą, aistringą pasimatymą ar jaudinamą nuotykį.

Mergelė –
Dieną praleisite maloniau, jei būsite pakantus sutuoktiniui, draugiškai pasidalinsite buitinių pareigų našta ir pan. Galbūt gausite pasiūlymų iš žmonių, su kuriais anksčiau buvote kažkaip susijęs. Džiugins komplimentai.

Svarstyklės –
Šiandien nederėtų pernelyg kištis į svetimus reikalus, taip pat leisti įsikišimo į jūsų gyvenimą bei paslaptis. Rimčiau planuokite išlaidas. Vakaras gali būti labai romantiškas ir aistringas.

Skorpionas –
Šiandieną jums norėsis dingti kur nors toliau nuo rutinos, namų, artimųjų. Svajosite neįprastai praleisti laiką, patirti naujų įspūdžių. Galbūt susitiksite su užsieniečiu ar iš užsienio grįžusiu asmeniu.

Šaulys –
Ši diena bus geresnė ir ramesnė, jei pagarbiau reaguosite į aplinkinių pastabas, pamokymus ar pageidavimus. Tikriausiai kursite didelius planus ir vėl juos griausite. Jei pavargote nuo rutinos, derėtų pakeisti aplinką, susitikti su žaviu gerbėju.

Ožiaragis –
Šiandien daug laiko skirsite savo pomėgiams arba draugams. Tikėtina, kad patirsite įdomių išgyvenimų, sužinosite tai, ką tik miglotai galėjote nujausti. Smagu bus kartu su bičiuliais nueiti į pramoginį renginį, barą.

Vandenis –
Šiandien labiau nei paprastai būsite linkęs slapukauti. Vakaras žada aistringą slaptą meilės pasimatymą. Intuicija bei nuoširdus intymumas padės išsiaiškinti kažką tokio, kas ilgai kėlė abejonių, įtarimų.

Žuvys –
Abejotina, kad jums pavyks veikti pagal numatytą planą. Tačiau jūsų galvoje knibždės visokių minčių, idėjų ir noro veikti. Šios dienos įkvėpimas bus kažkuo ypatingas, o sumanymai – intriguojami.
 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}