„Nokia“ pristatė tris naujus telefonus

Trečiadienį Jono Meko vizualiųjų menų centre buvo pristatyti trys nauji, išmaniųjų telefonų rinkai skirti, modeliai: „Nokia N8“, „Nokia E7“ ir „Nokia C7“. Pristatyme, kuris sutraukė gausų būrį įmonių vadovų bei žurnalistų, dalyvavo „Nokia“ atstovai Baltijos šalims: generalinis direktorius Simonas Skupas, produktų vadovas Dalius Nalivaika bei „Nokia Design Studio“ vyresnysis dizaineris Tomas Ivaškevičius.


Renginio vedėjais buvo improvizacijų teatro „Kitas kampas“ aktoriai Audrius Bružas ir Kirilas Glušajevas, kurie visus linksmino savo improvizacijomis. Taip pat buvo pakviestas ir televizijos laidų vedėjas Martynas Starkus, kuris mėnesį laiko naudojosi „Nokia N8“ telefonu ir turėjo publikai papasakoti savo įspūdžius.

Daugiausia dėmesio buvo skiriama flagmanu vadinamo „Nokia N8“ modelio aptarimui, su kurio pasirodymu „Nokia“ sieja dideles viltis. Į telefoną buvo įdiegta nauja operacinės sistemos „Symbian“ versija, o pats telefonas apginkluotas 3,5 colio jutikliniu ekranu, 12 megapikselių kamera su ksenonine blykste ir HDMI vaizdo išvestimi.

Tiesa, labiausiai publikai rūpėjo „Nokia C7“ telefonas, nes jį pristatyti iš Suomijos atvyko už jo dizainą atsakingu buvęs „Nokia Design Studio“ vyresnysis dizaineris T. Ivaškevičius. Šis telefonas yra pirmasis „Nokia“ gaminys, kurio sukūrimui vadovavo lietuvis, tad T. Ivaškevičius viso renginio metu buvo dėmesio centre ir turėjo pristatymo metu plačiau papasakoti apie savo darbo vaisių.

„Svarbiausia yra telefono dydis ir forma, tinkamas svoris. Telefoną laikyti rankoje ir naudoti turi būti malonu. Tai ir buvo sunkiausia mano užduotis. Manau, kad telefono dizainas yra tobulas“, – tvirtino T. Ivaškevičius.

Specialiai šiems telefonams buvo pagaminti ir specialūs dėklai, kurių dizainu rūpinosi žinomi Lietuvos dizaineriai: Seržas Gandžumianas ir Gabrielė Januškevičiūtė bei „LT identity” dizainerių duetas. Juos taip pat buvo galima pamatyti pristatymo metu bei plačiau išgirsti apie idėjas ar materijas naudotas jų gamybai.

 

 

{alfa2}