Planuojama nutiesti žvyruotus kelius Ventos kvartale

 

Šiomis dienomis Mažeikių miesto Ventos kvartale pradėtos tiesti žvyruotos gatvės. Darbus atlieka UAB „VVARFF“ pagal birželio 30 d. su Savivaldybės administracija pasirašytą sutartį. Darbų vertė – 1049120,90 Lt.

Iki šiol Ventos kvartale esančių namų valdų sklypų savininkai savo valdas galėjo pasiekti tik esamais gruntkeliais ir lauko keliais. Dėl susisiekimo infrastruktūros nebuvimo kvartale nevyksta statybos, savininkai negali apsigyventi savo sklypuose, neplėtojama gyvenamoji ir verslo infrastruktūra.

 

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos specialistai, išanalizavę naujų gatvių nutiesimo poreikius, parengė Ventos kvartalo gatvių nutiesimo projektą. Pirmasis projekto etapas – būtinosios techninės dokumentacijos parengimas – jau atliktas.

 

Antrąjame etape numatyta nutiesti devynias žvyruotas gatves, kurių bendras ilgis – 2,855 km. Tai – Vadaksties, Tvenkinių, Pakalnės, Kurmaičių, Pumpurų, Ukrinų, Paparčio ir Paupio gatvės bei Paupio-Ukrinų skersgatvis.

 

Gatvių tiesimo darbus Ventos kvartale planuojama baigti 2011 m. gruodžio mėnesį.

 

Mažeikių rajono savivaldybė

{parasas}