Šeštadienį Mažeikiuose įvyko du koncertai: vasaros palydos ir paramos (Foto)

 

Šeštadienį, Mažeikių parko stadione įvyko paskutinė vasaros šventė – Vasaros Palydos su ORLEN Lietuva. Šventę mažeikiškiams dovanojo AB „ORLEN Lietuva“, kurios metu koncertavo tokios žvaigždės kaip 69 danguje, Mia su grupe, Kastaneda, Povilas Meškėla su grupe „Rojaus Tūzai“. Mažuosius linksmino Te-le-Bim-bam su Neringa Čerškevičiene. Vos prasidėjus paskutinei vasaros šventei, susirinkusius mažeikiškius išprausė nelabai vasariškas lietus, todėl daug kas patraukė namų link, tačiau vakarėjant debesys išsiskaidė ir Senamiesčio parko stadione susirinkusiųjų minia tik didėjo.

 

Siūlome Jums pasidžiaugti keliomis įamžintomis vasaros palydos akimirkomis:

{galerija}2010-08-30_vasara{/galerija}

 

 

 

Tą vakarą Mažeikiuose vyko dar vienas koncertas apie kurį mažai kas žinojo. Žemaičių motoklubas „Samogitia MC“  surengė gyvo garso paramos koncertą skirtą aštuoniolikmečiui Gediminui, kuris nelaimingo atsitikimo metu neteko abiejų kojų. 

 

Baikerių klube įvykęs koncertas subūrė žmones, kurie neliko abejingi svetimai nelaimei ir kurie mėgsta kitokią muziką nei plačioji visuomenė. Kaip teigė patys baikeriai, žmonės dažniausiai jų prisibijo ir neretai jų vengia, net nesuteikę progos geriau juos pažinti. Tiesiog nusistovėję stereotipai neleidžia kitaip pažvelgti į žmones, kurie važinėja motociklais, dėvi juodus odinius rūbus, turi ilgus plaukus, klausosi sunkios muzikos ir pan. 

 

Mažeikiškiai baikeriai juokais save vadina juodąją visuomenes dalimi, tačiau anaiptol patys savęs tokiais nelaiko, tiesiog nesiruošia kiekvienam sutiktam įrodinėti, kad jie ne tokie, kokius juos dažnas įsivaizduoja.

 

Šeštadienio vakarą į baikerių klubo „Samogitia MC“ patalpas rinkosi ne tik klubo nariai, bet ir Gedimino draugai, pažįstami ar šiaip žmonės, kurie nusprendė tą vakarą „popsą“ iškeisti į akustikos koncertą ir taip prisidėti prie labdaringos šio koncerto idėjos.

 

{galerija}2010-08-30_baikeriai{/galerija}

 

 

{parasas}