2010 m. Liepos 04 d. Sekmadienis

185 metų diena, 26 metų savaitė.  

Saulė teka 04:48, leidžiasi 21:58. Dienos ilgumas 17:10. Delčia. 

Oro temperatūra dieną nuo +28 iki +30, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas šiaurės, 0-2 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +13 iki +15, giedra, be kritulių. Vėjas rytų, 1-3 m/s .

Dienos mintis – Kur du pešasi, trečias laimi. (LIAUDIES IŠMINTIS)

Sveikiname – Bertas, Elžbieta, Ulrikus, Skalvius, Gedgailes, Teodorus, Malvinas.

Dienos horoskopas:

Avinas – įtempta diena, tačiau naudinga. Pasikliaukite intuicija ir rasite optimalų sprendimą. Gerai bendrauti su vyresniais už jus asmenimis.

Jautis – pakili nuotaika, pagarbus aplinkinių dėmesys. Puikus laikas bendrauti su užsieniečiais, vykti į keliones. Beje, vakare palanku vykti į svečius ar pas save ką nors priimti: pokalbiai taps naudingi ir įdomūs.

Dvyniai – puikus laikas svarbiems susitikimams: kažkas be jūsų žinios ir įsikišimo pasikeis naudinga linkme. Iš užsieniečių gauta informacija ir pasiūlymai gali daug ką lemti, tad būkite atidūs su jais bendraudami.

Vėžys – darbe (jei šiandien dirbate) ir namie galimi geri pokyčiai. Tik nepiktnaudžiaukite partnerių ir sutuoktinio kantrybe. Galite gauti seniai lauktą žinią, rasti ilgai ieškotos informacijos. Įsidėmėkite šiandien sužinotus dalykus, jie bus svarbūs ilgam.

Liūtas – nenorėkite daugiau nei galima, ir viskas susiklostys sklandžiai. Neskubinkite įvykių, jei galite, išvykite pabūti už miesto.

Mergelė – sėkmė sugrįžta, būsite kupini energijos, šviesite laime ir jus lydės sėkmė. Tiks imtis skubių reikalų, taip pat tų, kuriems išjudinti reikia jūsų asmeninės iniciatyvos.

Svarstyklės – nors problemos neišnyks, bet jūsų naudai keisis aplinkybės, jūsų požiūris į esamus sunkumus. Geras laikas ką nors gražaus įsigyti savo namams.

Skorpionas – pasieks geros naujienos, ir šiandien palanku apsispręsti jums svarbiu klausimu. Sėkmingas laikas įvairiems susitikimams, pažintims užmegzti, bendrauti su naujais žmonėmis. Tiks rašyti laiškus, įvairius pareiškimus.

Šaulys – naujų darbų nepradėkite, baikite senus. Daugiau dėmesio skirkite artimųjų reikalams ir namams. Aplankykite tėvus: galite gauti gerą patarimą iš savo mamos.

Ožiaragis – pajusite aplinkinių meilę, dėmesį, o jūsų reikalai pajudės geresne linkme. Seksis greit išspręsti senas problemas, rasti reikalingus žmones. Palanku tvarkyti vaikų reikalus. Tik raskite daugiau laiko pasidžiaugti savo vaikais.

Vandenis – tinka pradėti ilgalaikius darbus. Jei jaučiatės kieno nors išnaudojami, galite pamaištauti: jūsų nuomonės bus paisoma. Tai geras metas spręsti bendravimo problemas, lengviau rasite abipusį supratimą.

Žuvys – dabar toks laikas, kai svarbu sutramdyti impulsyvumą, agresiją: ryžtas, drąsa turi būti nukreipti susitaikymui, susitarimui. Palanku spręsti bendravimo problemas.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}