Tavo išvaizdos gudrybės

Kartais užtenka vos minutės, mažo akcento, kasdieninės trumpos grožio procedūros, kad švytėtum. Britų žurnalas „Glamour“ mados savaitės metu įsmuko į užkulisius ir fiksavo grožio paslaptis, modelius paverčiančius gulbėmis. Dvylika mažų grožio gudrybių ir naujausių tendencijų Jums! Rekomenduojame nepadauginti. Kas per daug – nesveika, negražu taip pat.

 

1. Nors „padūmavusios“ akys atrodo išties seksualiai, tačiau išbandyk ką nors naujo: tegu tavo akys mirga kaip velykiniai margučiai! Negailėk spalvų, derančių atspalvių. Tačiau nepamiršk saiko!

2. Išeitis, jei bijai „persūdyti“ su spalvom – rinkis pastelines. Derink jas prie akių, rankinuko ar vaikino palaidinės. Kaip supratai – trumpam pamiršk juodą ir rudą!

3. Nepamiršk drėkinamojo kremo. Jei net ir vasarą neatsisakai makiažo pagrindo, pudros, maitink savo odą drėkinamaisiais, maitinamaisiais kremais. Ryte, vakare – nuolat, kai atsiranda proga būt „natūraliai“.

4. Jei vargsti dėl itin sausos odos, retkarčiais gali išsiversti ir su bekvapiu lūpų balzamu. Nepadaugink ir nepiktnaudžiauk!

5. Dar apie spalvas. Vietoj įprastos rausvos ar rudos rinkis oranžinės spalvos skaistalus, jie šį sezoną itin populiarūs. Itin tiks, jei tu – ugininių plaukų savinininkė. Gudrybė: vietoj skaistalų, gali švelniai pirštu brūkštelti oranžinės spalvos lūpdažiu.

6. Oranžinė ir lūpoms! Kosmetikos gamintojų lentynos pilnos įvairiausių atspalvių – nepatingėk išsirinkti tinkamiausią. Beje, neprašausi pasirinkdama matinį, o ne blizgų lūpdažį.

7. Kaip idealiai padažyti blakstienas? Mokėdama ir itin trumputes gali paversti vėduoklėmis! Kol nesi pasidažiusi šešėliais, pirštu pakelk akies voką ir atsargiai šepetėliu dažyk nuo pat šaknų. Norėdama jas išsklaidyti, išvengiant gumulėlių, dažydama šepetėlį judink į šonus.

8. Nepamiršk, jog dailiai palankuoti nagai gali atstoti ir aksesuarus. Būsi pastebėta, jei pasirinksi šiuo metu madingus švytinčius variantus: smulkiais blizgučiais prisodrintą bespalvį ar spalvotą nagų laką arba itin tamsius tonus, papildomai padengtus permatomu laku.

9. Dar apie nagus: būk žaisminga ir dailink juos derindama skirtingas spalvas. Kiekvienas tamsiai alyvine spalva nulakuotas nagiukas gali būti papuoštas švelniai rausvu burbuliuku. Fantazuok!

10. Nori efektingo plaukų papuošalo? Pakaks kaspino! Susuk juo kuodą, apvyniok uodegą ar segtukais „prilipdyk“ jį prie galvos.

11. Ruošdamasi vakarėliui išbandyk vampyrės įvaizdį. Prie mažos juodos suknelės vieninteliu aksesuaru laikomas itin ryškus raudonas lūpdažis. Bet kodėl nepasirinkus blizgaus tamsiai alyvinio? Išryškinus lūpas akis pakaks tik švelniai apvesti pieštuku.

12. Kontrastai tavo plaukuose. Dailiai surišusi „arklio uodegą“, sugludinusi sruogas, palaidus plaukus sugarbiniuok: fenu ar išpintų kasyčių efektą suteikiančia plaukų modeliavimo prietaisu.

 

{alfa2}