Atvirų durų savaitė lopšelyje-darželyje „Eglutė“

Kovo 22-26 dienomis lopšelyje-darželyje „Eglutė“ organizuojama Atvirų durų savaitė. Lopšelio-darželio bendruomenė renginiuose kviečia apsilankyti tėvelius, norinčius, kad jų vaikai būtų ugdomi pilietiškumo, tautiškumo, meilės gamtai ir kūrybiškumo dvasia, praneša  Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius.

Kovo 22 d., pirmadienį, rengiama Sveikatos diena. Su slaugytoja bei kitais specialistais tėveliai galės padiskutuoti vaikų sveikatinimo ir mitybos klausimais.

Antradienį, kovo 23 d., organizuojama Meninio ugdymo diena. Vyks  susitikimai su dailės ir meninio ugdymo pedagogėmis.

Kovo 24 d., trečiadienį, numatyta Ugdymo diena. Tėveliai turės galimybę pabendrauti su logopede apie vaikų kalbos ir komunikacijos sutrikimus.

Ketvirtadienį, kovo 25 d., 17.00 val. planuojamas įstaigos pristatymas, supažindinimas su ugdymo tikslais, prioritetais, ateities strategija.

Kovo 26-oji, penktadienis – pedagogų diena. Tėveliai bus supažindinami su grupių ugdomąja aplinka, vyks diskusijos su grupėse dirbančiais pedagogais.

Lopšelio-darželio direktorė Loreta Gečienė akcentuoja, kad visų susitikimų metu tėveliai galės pabendrauti bei pasikonsultuoti su visais pageidaujamais įstaigoje dirbančiais personalo darbuotojais. „Eglutės“ bendruomenė maloniai kviečia vaikų tėvelius dalyvauti renginiuose.

 

{parasas}