Mažeikiuose praūžė gyvų legendų koncertas

Vasario 23 dieną, antradienį, Mažeikių  kultūros centre įvyko tradicinis 6- asis Mažeikiškių muzikantų ir dainininkų tikro garso muzikinių improvizacijų vakaras – koncertas „GYVOS  LEGENDOS“. Renginio režisierė ir organizatorė Daiva Gedvilienė akcentavo, kad tokiame renginyje yra laukiami visi, gyvą  muziką mylintys atlikėjai, nes koncerte
 dalyvauja visi muzikantai ir dainininkai atliekantys muziką  gyvai, mokantys improvizuoti,  nuolatos kuriantys ir tie, kurie seniai muzikinius  instrumentus lietė, bet vedami jaunystės prisiminimų  vis dar gali atlikti senas geras dainas ir  klasiką tapusius  kūrinius.

Šio renginio tikslas  – kartą metuose susitikti ir  gerai paimprovizuoti muzikine prasme, pasiruošti, surepetuoti ir taip  sužavėti kitus atlikėjus  nauja savo kūryba, išklausyti muzikuojantį jaunimą, kuriems  svarbi  „Gyvų legendų“ nuomonė, išsakyti pastaba. Kai kuriems koncerto dalyviams yra tekę muzikuoti net su legendomis.

„Pavydėtina  atmosfera tvyro vakaro metu ir tai nenusakoma žodžiais ją reikia pajausi ir  išjausti“, susižavėjimo neslepia renginio organizatorė. „Laikas ir patirtis parodė, kad sistemingai ir kūrybingai dirbant, galima  artėti link tobulumo, o kad jį  pasiekti dar reikia ir nemažai  pastangų. Muzikuojantys  vyrai savo rate seniai tarėsi, kalbėjo, svajojo apie  kažką panašaus, tačiau  pristigo  konkretumo, aiškumo.  Džiugu, kad  tai ką kiekvienais metais darome  dalyviams patinka“, – kalbėjo Daiva Gedvilienė.

 

 

Koncertiniuose muzikinių improvizacijų  vakaruose „GYVOS  LEGENDOS“  jau yra  dalyvavę  žinomi  muzikinio pasaulio atstovai: Kęstutis Jablonskis su grupe, Asta Pylipaitė, Jūratė Miliauskaitė, grupė „Pokeris“, Amžiną Atilsį Edmondas Čivinskas. Tačiau didieji  savo srities grandai  yra  Mažeikių bendruomenės  muzikantai ir dainininkai, kurių yra išties daug.

Perspektyvoje  yra svajojama, kuriama ir džiaugiamasi galimybe susitikti ir  išaukštinti muziką.

 

Nuotraukų autorė: Katrė Lungytė.

 

{parasas}