„Žuvėdrai“ nepavyko apginti pasaulio čempionės titulo

ATN.LT

Klaipėdos „Žuvėdros” šokėjams nepavyko apginti pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionų titulo. Šeštadienį Brėmene (Vokietija) vykusiose planetos pirmenybėse Europos čempionai klaipėdiečiai pelnė sidabrą. „Žuvėdros” pirmajai komandai, atlikusiai programą „James Bond”, trys teisėjai skyrė pirmąją vietą, du – antrąją ir du – trečiąją.

Pasaulio čempionu tapo Brėmeno „Gruen Gold Club” ansamblis, o bronza atiteko kitam Vokietijos kolektyvui – „TSZ Velbert”. Ketvirtoje vietoje – Tiumenės „Vera” (Rusija).

„Žuvėdra” dalyvavo jau dvidešimtyje pasaulio čempionatų, iš kurių šešiolikoje iškovojo medalius. Klaipėdos universiteto sportinių šokių ansamblis, kurį treniruoja Skaistė ir Romaldas Izdelevičiai, pasaulio vicečempionu tapo penktą kartą. Klaipėdiečiai šešis kartus iškovojo auksą, o penkis pelnė bronzą.

„Žuvėdros” šokėjai Europos čempionatuose triumfavo septynis kartus. „Žuvėdros” antroji komanda, atlikusi programą „Brazil”, tarp šešių finalo dalyvių liko penkta. Šeštąją vietą užėmė Austrijos ansamblis „HSV Zwoelfaxing”.

Čempionate dalyvavo 19 ansamblių iš 12 šalių. Šokėjus vertino ir teisėja iš Lietuvos Daiva Mitkuvienė. Finalo rezultatai:

1. Brėmeno „Gruen Gold Club” (Vokietija) – 1 1 1 2 2 2 2 (teisėjų skirtos vietos)