2009 m. sausio 17 d.

17 metų diena, 03 metų savaitė.

Saulė teka 8:31, leidžiasi 16:28. Dienos ilgumas 07:57. Mėnulio fazė – pilnatis. Oro

temperatūra dieną nuo -3 iki -5, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas rytų, 2-5 m/s. Oro

temperatūra naktį nuo -5 iki -7, debesuota, be kritulių. Vėjas rytų, 1-3 m/s.  

Dienos patarimas – Lankas įlūžta  nuo per didelės įtampos, o dvasia – nuo nusilpimo.
(P. Siras)

Nepamiršk pasveikinti – Dovainio, Vildos, Leonilė.

Dienos anekdotas

Sausio 17 dienos horoskopą 12 Zodiako ženklų rasite paspaudę skaityti daugiau.

Avinas
Trūksta jėgų, tiek fizinių, tiek dvasinių. Ypač reikėtų susirūpinti dėl pastarųjų, tad kiek įmanydamas venkite pernelyg veiklių, energingų ir emocingų žmonių draugijos.
Tauras
Pagalius į ratus kaišios anksčiau nebaigti (arba paskubomis ir nekokybiškai atlikti) darbai. Kad ir kaip neturite laiko, rodos, teks grįžti kamšyti spragų…
Dvyniai
Atidžiau įsiklausykite į tai, ką kalba (o gal šiaip plepa) aplinkiniai. Tuščių frazių sraute atidesni Dvyniai šiandien beveik neabejotinai sužvejos tikrą aukso grynuolį, genialią idėją, kurią liks tik įgyvendinti.
Vėžys
Pats laikas bent trumpam atidėti į šalį savo asmeninius reikalus, skaudulius ar problemas ir prisiminti artimus ir brangius jums žmones. Po audringų švenčių jau spėjote juos kiek primiršti. Gal esate kiek per reiklus kitiems ir pernelyg atlaidus sau?
Liūtas
Teks nedelsiant priimti sprendimą, pasirinkti vieną variantą iš kelių, kai nėra aiškių kriterijų, o klaida gali skaudžiai atsiliepti. Tokia būtinybė silpnesnių nervų žmogui gali ir depresiją įvaryti. Pasistenkite dieną užbaigti su minimaliais nuostoliais.
Mergelė
Bus nemažai bandymų priversti jus išsukti iš numatyto kelio, pakeisti nuomonę ar planus, gal paprasčiausiai suklaidinti. Pasistenkite nepasiduoti įkalbinėjamas, tie argumentai nėra tokie svarūs, kaip gal atrodo iš pirmo žvilgsnio.
Svarstyklės
Būkite atsargus, šiandien galite kažką labai suklaidinti, pats to visai nenorėdamas. Kiekviena proga pasistenkite įsitikinti, kad jus tikrai teisingai suprato.
Skorpionas
Jūsų emocijos šiandien – didžiausias jūsų priešas. Jokiu būdu jomis nepasikliaukite. Visą dieną teks save raminti, tramdyti ir giliai kvėpuoti (nors, sako, tai ir nėra sveika).
Šaulys
Šiandien nusitrina ribos tarp scenos ir žiūrovų salės. Iš eilinio žiūrovo staiga galite virsti aktoriumi, ir visų žvilgsniai bus įsmeigti būtent į jus. Pasistenkite atlikti savo vaidmenį kuo geriau.
Ožiaragis
Jei ir pavyks nuveikti ką nors ypatinga, neskubėkite apie tai pranešti visam pasauliui – galite pakliūti į nepatogią padėtį. Tai, kas žavi jus, nebūtinai padarys įspūdį ir aplinkiniams.
Vandenis
Šiandien būsite nusiteikęs konkretiems, praktiškiems darbams. Verta užsiimti remonto, statybos reikalais. Matydamas akivaizdų dienos rūpesčių rezultatą pasijusite tikrai gerai.
Žuvys
Neišsižadėkite principų! Kompromisai šiandien veda aklavietėn. Jūsų pozicijos tvirtumas bus tinkamai įvertintas, o užsitarnauti pagarbą – visada gerai, draugas tai būtų ar priešas.

 

vytautus.com įspėja: norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė informacija. Aprašymai čia pateikti atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą, o ne i konkretesnius gimimo duomenis (metai, mėnuo, diena, valanda, minutė, gimimo vieta). Jei asmeninio horoskopo informacija jus domina iš tiesų, tuomet kviečiu palikti apie save duomenis skiltyje Kontaktai.