Stogą galima išsirinkti ir internete

Metalo komponentus, integruotas sistemas statybos ir mechaninės inžinerijos pramonei tiekianti suomių kapitalo kompanija UAB „Ruukki Lietuva“ rinkai pasiūlė specialiai Lietuvos namų statytojams pritaikytą interneto tinklapį, kuriame jie galės modeliuoti būsimą namą ir pasirinkti labiausiai tinkamą stogo dangą bei lietaus vandens nutekėjimo sistemą ir stogo saugos elementus.

Tinklapis ruukkihome.lt kol kas neturi analogų Lietuvoje ir buvo sukurtas siekiant sutaupyti skubančių klientų laiką.

 

„Elektroninės rinkodaros potencialas nuolat auga, todėl nusprendėme jį išnaudoti, pasiūlydami savo klientams paslaugą, kuri būtų patogi naudoti ir padėtų sutaupyti jų brangų laiką. Ši paslauga veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Tokiu būdu klientams suteikiame ne tik pasirinkimo laisvę, bet ir progą išbandyti ir realiai pamatyti visus pagrindinius mūsų siūlomus stogo variantus ir galiausiai iš jų išsirinkti labiausiai patinkantį“, – teigia Artūras Barysas, „Rautaruukki” korporacijos rinkodaros direktorius Baltijos šalims.
 
Interneto portale ruukkihome.lt galima pasirinkti ne tik stogo ar jo priedų spalvą, bet ir namo tipą, labiausiai panašų į kliento statomą. Tokiu būdu svetainės lankytojas, matydamas grafinį maketą, gali lengviau įsivaizduoti, kaip stogas derės prie viso namo eksterjero realioje aplinkoje.

Be to, šiame interneto puslapyje namo savininkas gali pateikti savo individualius matmenis ir kitus reikalingus duomenis, o „Ruukki Lietuva“ stogų specialistai savo ruožtu pateikia bendrą pasiūlymą stogo dangos bei lietaus vandens nutekėjimo ir stogo saugos elementų įrengimui. Kompanija tinklapį sukūrė skirtingomis kalbomis, pritaikytą atskirų šalių klientams.

„Norimą stogo dangą klientai galės išsirinkti sugaišę vos kelias minutes. Savo sukurtą projektą jie iškart gali išsiųsti mūsų bendrovės darbuotojams, kurie operatyviai jį įvertins ir pateiks klientui individualų pasiūlymą“, – sako Artūras Barysas.