Maxima stipendijas gavo ir 2 mažeikiškės

Maxima įteikė stipendijas gerai besimokantiems darbuotojų vaikams
Šeštadienį, lapkričio 8 dieną, geriausiais pažymiais praeitą trimestrą ar semestrą mokykloje baigusiems UAB „MAXIMA LT” darbuotojų vaikams buvo įteiktos elektroninės kortelės su MAXIMALISTO stipendijomis. Šią stipendiją pirmūnai galės išleisti bet kurioje MAXIMA parduotuvėje. MAXIMALISTO stipendijas iš viso gavo 123 pirmūnai. Iš jų dvi mažeikiškės: Mažeikių Pavasario vidurinės mokyklos devintokė Kotryna Gilytė ir Mažeikių Sodų vidurinės mokyklos aštuntokė Kristina Končiūtė.

 

„Esame labai patenkinti, o ir dukra be galo džiaugiasi. Aišku, jai visada mokslai gerai sekėsi – penktą klasę baigė vien dešimtukais. Bet dabar gerai mokytis jai bus dar didesnis paskatinimas – juk jai, kaip ir kiekvienai paauglei, smagu turėti savų pinigų”, – įspūdžiais dalinasi Larisa Daugvilienė, vienoje Vilniaus MAXIMA parduotuvėje dirbanti pamainos viršininke. Jos dukra, šeštokė Dovilė, yra viena laimingųjų vaikų, gavusių MAXIMALISTO stipendiją.

„MAXIMALISTO stipendijos yra malonus įvertinimas pirmūnams, tačiau mes tikimės, kad ši programa paskatins ir kitus bendrovės darbuotojų vaikus MAXIMALISTO stipendijos siekti bei pasitempti moksluose”, – sako MAXIMA LT, UAB generalinis direktorius Gintaras Jasinskas.

Jo nuomone, įgyvendinant programą MAXIMALISTAS, svarbu yra ne tik tai, kad vaikai raginami gerai mokytis, paremiami finansiškai, bet ir tai, kad tokiu būdu atkreipiamas visuomenės dėmesys į mokslo svarbą. „Žinios – tai nekainojama vertybė, kuri ne tik atneša naudos jas turinčiam, bet ir skatina visos šalies pažangą. Todėl vaikų švietimas visada buvo ir bus mūsų bendrovės strateginė paramos sritis”, – teigia jis.

Geriausiai iš visų MAXIMA LT, UAB darbuotojų vaikų mokosi septintokai – šiose klasėse yra net 24 dešimtukais ir devintukais trimestrus ar semestrus baigę vaikai. Mažiausia pirmūnų yra dvyliktose klasėse – šeši.

Apie mokinių pažangumo programą MAXIMALISTAS:

Dar spalį pradėta įgyvendinti mokinių pažangumo programa MAXIMALISTAS yra MAXIMA LT, UAB socialinis projektas, kuriame dalyvauja 5-12 klasių bendrovės darbuotojų vaikai. Jei mokinys trimestrą arba semestrą baigs vien dešimtukais ir devintukais, į specialią jam pagamintą „MAXIMALISTO” kortelę bendrovė perves po 50 Lt už kiekvieną ateinančio trimestro arba semestro mėnesį.

Moksleiviai pinigus kortelėje turės galimybę kaupti, o juos išleisti galės kada tik panorėję bet kurioje MAXIMA parduotuvėje. Be to, visuose MAXIMA prekybos centruose „MAXIMALISTO” kortelės turėtojams bus taikomos 10 % nuolaidos mokyklinėms prekėms – kanceliariniams reikmenims, kuprinėms ir pan.