Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Naujausia „Youtube“ įžymybė – neįtikėtinos išvaizdos „dviveidė“ katė PDF Spausdinti Email
Pramogos - Vaizdeliai
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. rugpjūčio 28, Antradienis, 07:27

 

Vaizdo įrašų talpinimo svetainėje „Youtube“, regis, kiekvieną savaitę atsiranda vis naujas įrašas, kuriame užfiksuoti vienaip ar kitaip išdykaujantys ar be galo mielai atrodantys gyvūnėliai, todėl šios svetainės lankytojus nustebinti jau nėra lengva.

 


Vis dėlto tai padaryti pavyko katei Venus, kurią iš kačių minios išskiria neįtikėtina ir labai neįprasta išvaizda – jos snukis yra tobulai „padalintas“ į dvi dalis: viena jo pusė yra sodriai juodos spalvos, o kita – rusvos. Tarsi to būtų negana, skiriasi ir katės akių spalva: viena akis yra ryškiai mėlyna, o kita – žalios spalvos.

Kaip praneša „The Dailymail“, tokią neįtikėtiną Venus išvaizdą lėmė heterochromija, dėl kurios ši katė dar vadinama chimera. Taip, šiais laikais taip pat galima sutikti chimerų, tačiau tai – ne mitologinės būtybės, ugnimi jos nealsuoja ir gyvatės uodega nesišvaisto. Chimerizmu vadinama kelių skirtingų organizmų, kilusių iš skirtingų zigotų ląstelių, (ko)egzistavimas viename organizme.

Dėl itin neįprastos išvaizdos Venus pamėgo išties nemažai žmonių, „Youtube“ svetainėje vaizdo įrašus apie ją peržiūrėjo jau daugiau kaip 280 tūkst. žmonių. Šiuo metu katytė gali pasigirti ir „Facebook“ puslapiu, kur ji turi daugiau kaip 26 tūkst. gerbėjų.

Savo kate itin besidžiaugiantis Venus šeimininkas ją apibūdina kaip labai švelnų, tiesiog tobulą augintinį, turintį itin didelį apetitą.

Siūlome patiems įvertinti gan įdomią ir nematytą Venus išvaizdą:

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla