Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Knygynas „Pegasas“ pristato Klaus-Rudiger Mai knygą „Vatikanas. Dvilypė vienos pasaulinės valdžios istorija“

„Vatikanas yra istorijos ir istorijų vieta. Jo sienos regėjo viską, ką įmanoma regėti, jo durys girdėjo viską, ką įmanoma girdėti, jo grindys ištvėrė viską, ką įmanoma ištverti, - laimę ir godulį, galią ir silpnybę, paleistuvystę ir skaistybę, ištikimybę ir išdavystes, meilę ir neapykantą, šlovę ir neviltį, abejingumą ir rūpesčius. Čia buvo žudomi popiežiai ir rezgami sąmokslai, bet taip pat numatomos gelbėjimo akcijos, slepiami persekiojami žmonės, nepaisoma gresiančio blogio."

 

Objektyvus, šiuolaikiškas, naujausiais moksliniais tyrimais paremtas žvilgsnis į itin sudėtingas krikščionybės ir Vatikano kaip valstybės formavimosi, žemiškos ir nežemiškos valdžios santykių peripetijas.

 

Nuo pat pirmųjų knygos puslapių užsimezga skaitytojo smalsumą žadinanti tolesnės istorinės raidos intriga, noras praturtinti savo žinojimą naujais istorijos faktais, gėrėtis originaliomis, savitomis įžvalgomis, taip pat ir į kai kurias šiaip jau iš bendrojo išsilavinimo žinomas krikščionybės ir Rytų bei Vakarų Europos santykių peripetijas.

 

Knyga skirta ir tikintiesiems, ir laisvų pažiūrų žmonėms. Pirmieji ieškos duomenų savo tikėjimui patvirtinti ir jų ras, antrieji ieškos medžiagos savosioms pažiūroms motyvuoti ir jų taip pat ras.

 

Rubriką pristato knygynas „Pegasas“.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla