Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

„Pegasas" rekomenduoja:

Zigmantas Gudžinskas, Indrė Vozgirdaitė Augalai namuose: auginimo ir priežiūros paslaptys, nauda, vieta interjere
Iliustruotas, praktinis ir nepaprastai informatyvus leidinys mylintiems gražią ir žalią aplinką namuose. Lietuvoje pripažintas botanikos ekspertas, daugelio knygų autorius ir bendraautoris dr. Zigmantas Gudžinskas patars į ką atkreipti dėmesį perkant augalus, kaip pasirinkti vazonus, kaip augalus tinkamai sodinti ir prižiūrėti, kaip juos atskirti nuo panašių augalų, ką daryti, kad ilgai išliktų gražūs, kokios savybės pramanytos, o kokios tikros. Sužinosite ne tik apie įvairiausius kiekvienai būsto erdvei skirtus augalus (gėles gražiais lapais, spalvingais žiedais, seną gerą klasiką begonijas, vaškuoles, paparčius, bet ir egzotinius augalus, kaip granatmedį, citrinmedį, bonsai medelius ir daugybę kitų – netgi egzotinių vabzdžiaėdžių). Rasite „perliukų“ apie kilmę, vaistines, maistines, energetines savybes ir daug kitų įdomybių. Autorius pats puoselėja savo „naminį“ sodą ir viską išmėginęs praktikoje, tad jo patarimai – aukso vertės ir patikimi.

 


Tiems, ką labiau domina interjero klausimai, knyga pasirodys taipogi nepaprastai naudinga. Nedažnai knygose apie kambarinius augalus skiriama tiek dėmesio gėlių derinimui įvairiose būsto zonose.  „Vidinis“ sodas puikiai atrodys,  jei šeimininkas išmanys augalų poreikius ir juos mokės suderinti su namų ir puošmenomis, komponuoti pagal spalvą ir aukštį, ar pritaikyti, pavyzdžuiu, prie sienų apmušalų ar baldų. Gal virtuvėje patiks auginti mažuosius pomidorus, paprikas, salotas ir baklažanus, o vonioje – papartį, gal miegamajame išsirinksite tokius augalus, kad lankys malonūs sapnai. Augalai vaikų kambaryje mažuosius ko gero pagaliau atitrauks nuo kompiuterio ir augalų stebėjimą privers gamtos pažinimo pamokėlėmis? Svetainėje leiskite šėlti fantazijai, o prieškambary pastatykite  kvapųjį augalą, kad jis maloniai nuteiktų, įžengus į namus. Apie tai ir dar daugiau papasakos žurnalams „Sodo spalvos“ ir kt. rašanti Indrė Vozgirdaitė.


Sakysite, internete daug panašios informacijos? Klystate. Čia rasite tai, kas žurnaluose ar internete dažnai nutylima

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla