Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Knygynų tinklas „Pegasas“ rekomenduoja Marko Vinegardnerio knygą „Krikštatėvio sugrįžimas“

Mark Winegardner (Marko Vinegardnerio) knyga „Krikštatėvio sugrįžimas“ – be galo įdomi, psichologiškai turtinga saga. Joje atsispindi visi „Krikštatėvio“ metai, pavaizduoti Mario Puzo romane ir filme.

Mark Winegardner šioje knygoje užpildo spragas ir suteikia veikėjams konkretumo. Savitu stiliumi, meistriškai ir aistringai parašytas kūrinys, be jokios abejonės, prikaustys skaitytojo dėmesį.

1955-aisiais Maiklas Korleonė laimėjo kruviną Niujorko nusikaltėlių gaujų karą. Dabar Maiklo tikslas –  įtvirtinti savo galią, išgelbėti santuoką ir legalizuoti šeimos verslą.

Tačiau savus troškimus įgyvendinti ne taip lengva, vardan tikslų jis privalo stoti į kovą su pavojingu priešu  –  buvusiu boksininku Niku Džeračiu. O šis, dar dirbdamas Korleonių smogiku gatvėse, studijavo teisę.

 

Maiklo ir Niko šaltasis karas vyks 1955–1962 m., vis persikeldamas tai į Niujorką, tai į Vašingtoną, vėliau Las Vegasą ir galiausiai Kubą. Jis turės didelės įtakos Amerikos galingiausių nusikaltėlių ir jų mylimų žmonių gyvenimui.

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla