Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Vakaro tema: Kas geriau: buvusį pamiršti ar susigrąžinti? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Airina Vaičiulienė | 2010 m. vasario 01, Pirmadienis, 17:40

 Turbūt nėra nė vieno žmogaus, kuris kažką ne taip padarė, o paskui dėl to gailėjosi. Užtenka moteriai atsidaryti drabužių spintą ir pažiūrėti, kiek joje kabo nereikalingų suknelių, palaidinukių, sijonų, kuriuos nusipirko paskubomis, negalvodama, tiks ar netiks, nešios ar nenešios. Tas pats ir su staiga nutrūkusiais santykiais: be svarios priežasties susipyksta, pažeria vienas kitam karčių žodžių ir išsiskiria, nes tada jiems atrodo, kad tai – vienintelis ir teisingas sprendimas. Tačiau netrukus pradeda gailėtis. Eina dienos, savaitės, mėnesiai... Skausmas nenurimsta, kančia slegia, vienatvė nebepaleidžia ir apima nenumaldomas noras žūtbūt ištaisyti padarytą didžiulę klaidą.

Kiekvieną netektį lydi gedulo periodas

 

Jei moteris svajoja susigrąžinti arba neapkenčia savo buvusio mylimojo, vadinasi, ji tam žmogui – neabejinga. Prieš gerą pusšimtį metų apskritai nebuvo tokio supratimo kaip „buvęs“. Iki vedybų merginos turėjo gerbėjų, o paskui vieną vienintelį teisėtą vyrą. Žinoma, dabar įdomiau, bet ir sudėtingiau.
Jei „neatitiko jūsų charakteriai“, neverta antrą kartą lipti ant to paties grėblio.

 

Bet jei pora išsiskyrė nepalankiai susiklosčius aplinkybėms arba spontaniškai dėl netikėtai įsiplieskusio pykčio, tai visai kas kita. Tačiau būna ir taip, kad pora net nesupranta išsiskyrimo priežasties, galvoja, kad tiesiog paskubėjo ir suklydo. Tačiau jei jau taip įvyko, kaip ir kiekvieną netektį, taip ir šią, reikės išgyventi „gedulo“ periodą. Todėl, kol nepraeis adaptacijos laikotarpis, nevertėtų atsisukinėti atgal, pradėti graužti nagus ir daužyti galvą į sieną dėl savo klaidingo sprendimo. Žinoma, staigiai pereinant iš gyvenimo dviese į gyvenimą vienatvėje, lydės vienatvė, liūdesys ir gailestis.

 

Nepavykusius santykius sieja vienas bendras dalykas

Todėl pirmiausia reikėtų paanalizuoti išsiskyrimo priežastis. Praradusios artimą, o neretai dar vis mylimą žmogų, moterys linkusios prisiminti tik gražiausias kartu su juo praleistas gyvenimo akimirkas. Pradeda kurti iliuzijas ir statyti smėlio pilis. Vis dėlto reikėtų įsiklausyti, ką kužda vidinis balsas ir intuicija. Jei kada nors santykiai prastai klostėsi, gal iš tikrųjų tokie jie ir buvo? O kodėl dabar turėtų kažkas pasikeisti?

 

Aišku, kai kuriais atvejais gal ir būtų verta pamėginti atnaujinti santykius su žmogumi, su kuriuo pragyventa ne vienerius metus, tačiau iš tikrųjų „grįžimas į praeitį“ retai būna sėkmingas. Kodėl? Todėl, kad išsiskyrimas – labai rimtas ir sunkus žingsnis abiem pusėms. Jei pora išsiskyrė, vadinasi, buvo priežasčių. Nors kartais išsiskiria ir tie, kurie norėjo tik pagąsdinti.

 

Todėl galvojant apie susitaikymą, reikėtų suprasti, kokios buvo išsiskyrimo priežastys. Mat nepavykusius santykius sieja vienas bendras dalykas: kai realizuojami tik vieno iš partnerių lūkesčiai ir gyvenimiški poreikiai, kurie ne veltui taip vadinasi, nes be jų neįmanoma gyventi. O kodėl taip įvyko – kitas klausimas. Tikėtina, kad „antra pusė“ to nepanoro arba buvo per aukštai užkelta reikalavimų kartelė.

 

Sėkmingų santykių pagrindas – abiejų vienodi gyvenimiški poreikiai

Kai abiejų partnerių gyvenimiški poreikiai būna tokie pat ar bent panašūs, paprastai tokie santykiai būna sėkmingi. O jei partneriai turi skirtingus gyvenimiškus poreikius, tačiau stengiasi patenkinti ir vienas kito poreikius, tokie santykiai taip pat dažniausiai būna sėkmingi. Todėl tokiais atvejais poros susitaikymas daugiau nei įmanomas.

 

Tačiau, jei santykiuose, kuriuose vieno iš partnerių ar abiejų deklaruojami poreikiai nepriimtini nei vienam, nei kitam, tokie santykiai anksčiau ar vėliau pasmerkti žlugti. Pavyzdžiui, jei vienam partneriui santuoka yra meilės įprasminimas, dviejų sielų susiliejimas į vieną, savitarpio supratimas, o kitam – tik dėl to, kad patogu ir naudinga, kažin ar pirmojo meilės ir šilumos poreikis bus realizuotas.

 

Arba, tarkime, moteriai didžiausias troškimas ir poreikis – susilaukti kūdikio, o vyras to nenori. Tokiu atveju neverta net abejoti, kad po skyrybų kada nors pavyktų tokius santykius atnaujinti, nes žmogaus gyvenimiški poreikiai glūdi jo pasąmonėje ir gali būti itin sunkiai koreguojami. Kitaip tariant, jei vyras nesutvertas šeimai, o jo didžiausias džiaugsmas būti laisvam, geriau, kad moteris negaištų laiko ir neeikvotų energijos bei sveikatos, kurdama iliuzijas apie gražią ir laimingą santuoką.

 

Neįmanoma ištrinti praeities visam laikui

Ne veltui sakoma, kad nuo meilės iki neapykantos – vienas žingsnis. Todėl, kai mylimas žmogus įskaudina, įžeidžia ar net išduoda kitą žmogų, pirma mintis, šaunanti į galvą, – tučtuojau atsitraukti. Ir nieko daugiau nebenori girdėti apie jį. Tačiau praeina kažkiek laiko ir praeitis vėl veržiasi per jėgą, neduodama ramybės ir sujaukdama mintis.

 

Juk neįmanoma „buvusio“ mylimo žmogaus išsiųsti į Mėnulį arba nuspausti mygtuką „delete“ ir ištrinti praeitį visam laikui, nes pernelyg daug kas primena jį. Vietas, kur važiuota, vaikščiota ir sėdėta meiliai apsikabinus... Net tokios kažkada „nepastebėtos“ smulkmenos, pavyzdžiui, jo pasiūlytos braškės, dabar prisiminus priverčia smarkiau plakti širdį, nes tebejauti jam stiprų jausmą. Nesvarbu, kaip jis vadinasi – meilė ar neapykanta. Nesvarbu, ką norėtum su tuo žmogumi padaryti: mažumėlę prismaugti ar dar labiau mylėti, nes jis – ne tas pats.

 

Neišsiaiškinti santykiai su „buvusiu“ – nesibaigianti kančia

Turbūt visi žino, kad norint išgyventi išsiskyrimą su mylimu žmogumi reikalingas laikas. Tačiau prieš tebeglūdintį viduje stiprų jausmą bejėgis ir laikas. Iki galo „neišnešiotos“ emocijos, skausmas ir apmaudas tarsi didžiulis akmuo užgula krūtinę. Dažnai būti tokios būsenos – nepakeliama našta. O neišsiaiškinti santykiai su „buvusiu“ – nesibaigianti kančia.

 

Todėl geriausiai būtų ieškoti išeities. Pavyzdžiui, sėsti ir parašyti neapykantos kupiną laišką. Žinoma, jo nebūtina išsiųsti. Užtektų garsiai perskaityti jam skirtą „mirties nuosprendį“ kambario sienoms. Tada pusę nakties lieti ašaras ant pagalvės, prisiminus, kas santykiuose buvo gero ir blogo, o paskui dar paašaroti (jei bus iš ko) kitą nakties pusę. Arba primaigyti bent penkiasdešimt SMS, kur keliais žodžiais sumaišote jį su žemėmis. Bet irgi nereikėtų siųsti. Geriau rašyti, ištrinti ir vėl rašyti... Žodžiu, reikėtų atlikti nemalonų, bet „privalomą“ darbą. Užtat paskui gal palengvės, taps ramiau ir į viską bus nusispjauti.

 

Reikėtų žengti pirmą žingsnį

Tačiau, jei ir po to jį kartkartėmis naktimis sapnuojate, kad vėl kartu, o vidury darbo dienos svajojate, kaip būtų gera jį susitikti atsitiktinai gatvėje... Juk pačios niekada neišdrįsite paskambinti. Neišeina. Juk prižadėjote sau ir jam, kad daugiau niekada... Todėl inicijuoti susitikimą būtų pernelyg drąsu. Nors iš tikrųjų rankos pačios tiesiasi prie telefono, norisi susitikti, apkabinti, prisiglausti ir pasakyti, kad tebemylite. Išeitis viena: reikėtų žengti pirmą žingsnį. Tik, žinoma, prieš tai įsitikinus, kad po žodžio „labas“ neišgirstumėte „viso gero“. Arba laukti, „kol likimas vėl suves“. Bet taip galima ir niekada nesulaukti.

 

Vertėtų atskirai apmąstyti konflikto priežastis

Ar vis dėlto įmanoma atkurti tarpusavio santykius? Tai priklauso nuo abiejų. Jei žmonės iš tikrųjų myli vienas kitą ir pasirengę padaryti savo išsiskyrimo išvadas, tikėtina, kad po to jie gyvens kartu ilgai ir laimingai. Juk dažnai būna, kad po krizės santykiai tampa tik tvirtesni. Tačiau nereikėtų skubėti. Psichologų tvirtinimu, pirmiau reikėtų spręsti savo problemas ne vienam už kitą, o patiems už save.

 

Likus atskirai, vertėtų ramiai apmąstyti konflikto priežastis ir galimus tolimesnius jo sprendimo variantus. Be to, pamėginti pažiūrėti į santykius ir į partnerį kitomis akimis, imti labiau jį vertinti, branginti, gerbti jo pasirinkimo teisę ir laisvę. Štai būtų tokios pagrindinės užduotys išsiskyrėliams, kurias reikėtų išspręsti per pertrauką tarp pirmosios ir antrosios tragikomedijos, kuri vadinasi „Aš ir tu“, dalių.

 

Bendra praeitis nutiesia dabarties ir ateities santykių kelią

Tačiau yra nemažai moterų, manančių, kad geri, šilti santykiai su buvusiu vyru ar draugu – vienintelis sąžiningas vyro ir moters draugystės variantas, nes tokioje situacijoje jau nelaukia vienas iš kito aistros, sekso, vedybų ir įsipareigojimų. Bendra praeitis ir patirtis tarsi nutiesia dabarties ir ateities santykių kelią. Juo labiau jei pora ne tik nebegyvena ir nebemiega kartu, bet jų nebesieja ir jausmai.

 

Turbūt daug geriau susitikti bent vieną kartą per mėnesį ir draugiškai išgerti kavos, išgirsti seniai girdėtą komplimentą nei sėdėti vienai užsidarius tarp keturių kambario sienų ir keikti savo nenusisekusį gyvenimą. Juk nėra taip paprasta „lengva ranka“ išbraukti iš savo gyvenimo kažkiek metų, o visas „atsitiktines“ meilės istorijas su kitais vyrais laikyti romanų „juodraščiais“, kurie niekados neišvys dienos šviesos.

 

Nemeluokite nei sau, nei jam

Draugiškai besišnekučiuojant prie puodelio kavos ar vyno taurės su „buvusiu“, greičiausiai ne vienai moteriai kyla mintis, gal visai nieko būtų ir vieną kitą kartą permiegoti su juo. Geriau su juo negu su niekuo. Bet tos, kurios nesirengia savo gyvenimo paversti muilo opera, turėtų pasakyti sau: „noriu – miegu, nenoriu – nemiegu“. Ir nieko daugiau.

 

Svarbiausia, kad nemeluotų nei sau, nei juo labiau savo buvusiam. Ką čia slėpti, kartais moterys galvoja, kad vieną kitą kartą permiegos su buvusiu ir jis taps esamas. Tačiau dažnai apsirinka, nes tada vyras nusprendžia: jei moteris linkusi taip elgtis, vadinasi, ji nori iš jo kažko daugiau nei vien pasimylėti. Todėl tokiu atveju protingiausia išeitis – apskritai neatnaujinti santykių, nes po to moterys gali jaustis dar labiau įskaudintos ir pažemintos. Todėl „formulę“ „flirtas + seksas = draugystė“ reikėtų naudoti tik tada, jei tai – vien malonus laiko praleidimas.

 

Kaip pradėti viską iš pradžių

Prieš atnaujinant santykius su žmogumi iš praeities, reikėtų apmąstyti, ar viską padarysite, kad antroji jūsų bendro gyvenimo dalis būtų įdomesnė už pirmąją. Todėl reikėtų iškilmingai „palaidoti“ tą vyro idealą, kuris ilgą laiką tūnojo vaizduotėje, ir neturėti vilčių, kad jis atėjo į protą, pasikeitė, nes atpažinsite ten saviškį su visais jo privalumais ir trūkumais. Dar geriau būtų, jei pavyktų įsikalti į galvą, kad net ir teisėtas vyras nėra nuosavybė. Įsivaizduokite, kad tai – pašalinis žmogus, kuris nori gyventi taip, kaip jam patinka.

 

Jis net turi teisę bet kada viską mesti, išvykti į negyvenamą salą ir ten vesti. Jei nesusitaikysite su tokiomis mintimis, santykių nepavyks atnaujinti, nes tarsi savaime į pirmą vietą iškils pretenzijos, priekaištai ir reikalavimai. Be to, labai gerai būtų rasti penkias klaidas, kurios buvo padarytos iki išsiskiriant. Tačiau nereikėtų aptarinėti su „buvusiu“ santykių žlugimo priežasčių. Būtumėte visa galva aukštesnės už jį, jei pripažintumėte savo klaidas ir iš jų padarytumėte išvadas.

 

Apsiginkluokite kantrybe ir „laukite“ kito žmogaus

Beje, moterys gana dažnai nori susigrąžinti savo buvusį tik dėl to, kad nepavyksta rasti kito vyro. Tačiau didelė klaida būtų atnaujinti žlugusius santykius tik iš baimės likti vienai. Juk nei iš šio, nei iš to santykiai negali pasitaisyti, nesvarbu, kiek bus praėję laiko. Todėl vėl pradėjus kartu gyventi būna dar blogiau. Gal geriau būtų apsiginkluoti kantrybe ir „laukti“, kol į namų duris pasibels kitas likimo atsiųstas žmogus. Tačiau jei vis dėlto tvirtai nusprendėte taikytis, reikėtų imtis to labai atsargiai ir apgalvotai. Moterų nelaimė ta, kad jos norėdamos kuo greičiau vėl susibėgti, prikrečia tokių dalykų, kurie tik dar labiau atstumia buvusį draugą ar vyrą.

 

Nereikėtų atsiprašinėti, maldauti, aiškintis

Todėl norint mėginti susigrąžinti savo „buvusį“, nereikėtų jam demonstruoti su ašaromis akyse savo išgyvenimų dėl išsiskyrimo. Tik dar labiau pabloginsite situaciją, sukeldamos vyro gailestį, kuris norės kuo toliau bėgti. Net ir tokioje sudėtingoje bei nepavydėtinoje situacijoje moteris turi atrodyti nepriklausoma, stipri asmenybė. Todėl nereikėtų pradėti atsiprašinėti, maldauti, aiškintis, kas pirmas pradėjo. Juo labiau prisiekinėti, kad taip daugiau niekada nepasikartos. Be to, apgailėtinai atrodys įtikinėjimai, kad pati geriausia išeitis iš šios situacijos – vėl gyventi kartu.

 

Kurį laiką reikėtų vėl padraugauti

Todėl nevertėtų „forsuoti“ įvykių, galvojant, kad „buvęs“ tik to ir laukia ir iš karto puls ant kaklo. Pradėti susitaikymo procesą, neįsitikinus, ar jam iš tikrųjų to reikia, tolygu savižudybei, nes jo neigiamas atsakymas gali taip skaudžiai kirsti į paširdžius, kad po to bus be galo sunku atsitiesti. Juo labiau jei išsiskyrimas moteriai buvo itin sunkus.

 

Jei moteris įsitikino, kad jos „buvęs“ neturi kitos moters, galima prasitarti jam ir apie savo neišblėsusius jausmus. O gal kurį laiką tiesiog vertėtų kažkiek padraugauti. Mat gali atsitikti taip, kad po dviejų pasimatymų „buvęs“ pradės ignoruoti visus mėginimus taikytis. Kad ir kaip tas nepatiktų, nors ir skaudama širdimi, bet reikėtų sutikti ir priimti jo pasirinkimo teisę. O jei „buvęs“ jau šildosi šoną prie kitos moters, belieka tik nuoširdžiai palinkėti kuo geriausio ir nesikišti į jo asmeninį gyvenimą. Jei jam pavyko sutikti naują gyvenimo meilę, pavyks ir jums!

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
Cherry Benoit   |2019-10-20 01:03:34
Grąžinkite savo buvusį vaikiną naudodamiesi galinga mūsų astrologija. Jei
norite paremti buvusį vaikiną, pateikiame keletą patarimų, kaip paremti
jūsų buvusią meilę. Skambinkite dabar ir gaukite sprendimą
+2348147400259.

Skambinkite ir „Whatsapp“ +2348147400259

Svetainė:
https://ilekhojie-solutions.webnode.com

Paštas: gethelp05@gmail.com
Cherry Benoit  - Help   |2019-10-20 01:02:54
Grąžinkite savo buvusį vaikiną naudodamiesi galinga mūsų astrologija. Jei
norite paremti buvusį vaikiną, pateikiame keletą patarimų, kaip paremti
jūsų buvusią meilę. Skambinkite dabar ir gaukite sprendimą
+2348147400259.

Niekas negali pasakyti apie jūsų santykius su draugu, todėl
jums reikia paslaugų, kurios gali padėti sugrąžinti buvusį vaikiną į
jūsų gyvenimą. Gana suprantamas faktas, kad jūsų santykiuose bus ir bus
nuosmukių, bet negalite per daug nuspėti savo santykių rezultatų. Nesvarbu,
dėl kurios priežasties jūsų buvusi draugė paliko jus ramybėje, dabar jūs
esate atsakingas už tai, kad sugrąžintumėte savo vaikiną į savo gyvenimą
išbandydami daugybę patikimų būdų. Mes galime padėti jums susigrąžinti
buvusį vaikiną į jūsų gyvenimą daug neskelbdami, o jūs turėtumėte
suteikti mums galimybę tai padaryti, ką galime.

Skambinkite ir „Whatsapp“
+23481474...
kim  - how i got my ex back   |2019-10-17 09:34:22
Prašome perskaityti ir susisiekti su dr. Saulėta, jei jums reikia stiprios
meilės burtų, kad išspręstumėte nutrauktus santykius.
Kai buvau šešis
mėnesius nėščia su savo antruoju vaiku, išsiskyriau su vyru. Nuo tada, kai
mūsų vaikas buvo pastojęs, mes nesutarėme ir ginčijomės, ji nebemylėjo
jokios meilės ar pasitikėjimo juo, todėl jis mane išsiskyrė. Ir visas šias
švilpukus, aš išbandžiau visas skirtingas priemones jam susigrąžinti, taip
pat išbandžiau keletą skirtingų stebuklingų ratų savo gyvenamojoje
šalyje, tačiau nė viena iš jų negalėjo grąžinti Tomui manęs. Tik
daktaras Sunny garantavo skubų 48 valandų magijos rinkimą ir patikino, kad
mano vyras vėl bus su manimi. Rašau norėdamas padėkoti ir padėkoti už
pažadų laikymąsi ir už tai, kad panaudojote gabias ir dideles jėgas, kad
sugrąžintumėte jį namo. Man buvo malonu žinoti, kad jūs specializuojatės
meil...
Lydia  - how i got my ex back   |2019-10-15 14:23:28
KAIP ATSIRADO MANO VYKDYTOJO GRĮŽDAMAS PAGAL REALIĄ IR VEIKSMINGĄ NUORODĄ
DR. Sunny. Mano vardas Lydia Gomez, aš niekada nemaniau, kad vėl šypsosi.
Vyras vieneriems metams paliko mane su dviem vaikais. Aš maniau, kad daugiau jo
nematysiu, kol nesutikau ponios, vardu Maria, kuri papasakojo apie burtininką,
vadinamą Dr.Sunny, ji man pateikė savo el. Pašto adresą ir mobiliojo
telefono numerį. Aš susisiekiau su juo ir jis mane patikino, kad per 48
valandos mano vyras grįš pas mane. Mažiau nei per 48 valandas mano vyras
grįžo prašydamas atleidimo sakydamas, kad tai velnių darbas, todėl iki
šiol stebiuosi šiuo stebuklu, negalėjau įsivaizduoti, bet kai tik Baigiau
rašyti, aš pastojau ir pagimdžiau savo trečiąjį vaiką. Jei jums iš jo
reikia pagalbos, galite susisiekti su juo el. paštu:
drsunnydsolution1@gmail.com Arba „WhatsApp“ arba paskambinkite jam
dabar: +2349030731985.
Dr.Sunny taip...
beyyy   |2019-10-13 19:13:52
Parašė svečias 2019-10-11 205:51
Betho sėkmingas liudijimas: „Kaip
greitai galite susigrąžinti savo buvusį partnerį!
Man skaudėjo širdį ir
daužėsi širdis, kai prieš septynis mėnesius turėjau didelę problemą su
vyru. toks baisus, kad jie išsiskyrė teismu. jis pasakė, kad niekada nebenori
daugiau pasilikti su manimi ir kad nebemyli manęs. Taigi jis išsikraustė iš
namų ir man ir mano vaikams sukėlė stiprų skausmą. Aš išbandžiau visas
įmanomas priemones, kad tai gaučiau po daugybės maldų, tačiau be reikalo ir
jis patvirtino, kad nusprendė ir niekada nenorėjo manęs matyti dar kartą.
Vieną vakarą grįžau iš darbo ir sutikau seną draugą, kuris paklausė mano
vyro. Taigi aš jam viską paaiškinau, o jis man pasakė, kad vienintelis
būdas susigrąžinti mano vyrą yra apsilankymas burtažodžiu, pavadinimu DR
PELLAR, nes tai jam tikrai padėjo. Nors niekada netikėjau rašyba, netur...
beyyy   |2019-10-13 19:13:11
Parašė svečias 2019-10-11 205:51
Betho sėkmingas liudijimas: „Kaip
greitai galite susigrąžinti savo buvusį partnerį!
Man skaudėjo širdį ir
daužėsi širdis, kai prieš septynis mėnesius turėjau didelę problemą su
vyru. toks baisus, kad jie išsiskyrė teismu. jis pasakė, kad niekada nebenori
daugiau pasilikti su manimi ir kad nebemyli manęs. Taigi jis išsikraustė iš
namų ir man ir mano vaikams sukėlė stiprų skausmą. Aš išbandžiau visas
įmanomas priemones, kad tai gaučiau po daugybės maldų, tačiau be reikalo ir
jis patvirtino, kad nusprendė ir niekada nenorėjo manęs matyti dar kartą.
Vieną vakarą grįžau iš darbo ir sutikau seną draugą, kuris paklausė mano
vyro. Taigi aš jam viską paaiškinau, o jis man pasakė, kad vienintelis
būdas susigrąžinti mano vyrą yra apsilankymas burtažodžiu, pavadinimu DR
PELLAR, nes tai jam tikrai padėjo. Nors niekada netikėjau rašyba, netur...
beyyy   |2019-10-13 19:12:42
Parašė svečias 2019-10-11 205:51
Betho sėkmingas liudijimas: „Kaip
greitai galite susigrąžinti savo buvusį partnerį!
Man skaudėjo širdį ir
daužėsi širdis, kai prieš septynis mėnesius turėjau didelę problemą su
vyru. toks baisus, kad jie išsiskyrė teismu. jis pasakė, kad niekada nebenori
daugiau pasilikti su manimi ir kad nebemyli manęs. Taigi jis išsikraustė iš
namų ir man ir mano vaikams sukėlė stiprų skausmą. Aš išbandžiau visas
įmanomas priemones, kad tai gaučiau po daugybės maldų, tačiau be reikalo ir
jis patvirtino, kad nusprendė ir niekada nenorėjo manęs matyti dar kartą.
Vieną vakarą grįžau iš darbo ir sutikau seną draugą, kuris paklausė mano
vyro. Taigi aš jam viską paaiškinau, o jis man pasakė, kad vienintelis
būdas susigrąžinti mano vyrą yra apsilankymas burtažodžiu, pavadinimu DR
PELLAR, nes tai jam tikrai padėjo. Nors niekada netikėjau rašyba, netur...
beyyy   |2019-10-13 19:12:10
Parašė svečias 2019-10-11 205:51
Betho sėkmingas liudijimas: „Kaip
greitai galite susigrąžinti savo buvusį partnerį!
Man skaudėjo širdį ir
daužėsi širdis, kai prieš septynis mėnesius turėjau didelę problemą su
vyru. toks baisus, kad jie išsiskyrė teismu. jis pasakė, kad niekada nebenori
daugiau pasilikti su manimi ir kad nebemyli manęs. Taigi jis išsikraustė iš
namų ir man ir mano vaikams sukėlė stiprų skausmą. Aš išbandžiau visas
įmanomas priemones, kad tai gaučiau po daugybės maldų, tačiau be reikalo ir
jis patvirtino, kad nusprendė ir niekada nenorėjo manęs matyti dar kartą.
Vieną vakarą grįžau iš darbo ir sutikau seną draugą, kuris paklausė mano
vyro. Taigi aš jam viską paaiškinau, o jis man pasakė, kad vienintelis
būdas susigrąžinti mano vyrą yra apsilankymas burtažodžiu, pavadinimu DR
PELLAR, nes tai jam tikrai padėjo. Nors niekada netikėjau rašyba, netur...
Krištopavičiūtė Gintarė  - Kaip aš išsaugoju savo santuoką   |2019-10-12 02:00:20
Sveiki draugai, aš esu Krištopavičiūtė Gintarė iš Raseinių, Šiaulių
Apskritis, Lietuva. Man skaudėjo ir daužėsi širdis, kai prieš septynis
mėnesius mano ir mano vyro santuokoje iškilo labai didelė problema. toks
baisus, kad jis kreipėsi į teismą dėl skyrybų. Jis sakė, kad daugiau
niekada nebenori su manimi gyventi ir kad nebemyli manęs. Taigi jis
išsikraustė iš savo namų ir privertė mane ir mano vaikus patirti stiprų
skausmą. Aš iš visų jėgų stengiausi jį susigrąžinti, po daug maldavimo,
bet visi nematomi. ir jis patvirtino, kad priėmė savo sprendimą ir daugiau
niekada manęs nebematys. Taigi vieną vakarą grįžusi iš darbo sutikau seną
mano draugą, kuris meldėsi už mano vyrą. Taigi aš jam paaiškinau visus
dalykus, todėl jis man pasakė, kad vienintelis būdas susigrąžinti savo
vyrą yra apsilankymas burtų taksomere, nes tai taip pat veikė ir jam. Taigi
niekada netik...
Florence   |2019-10-10 19:04:29
Mani sauc Florence no Londonas.
Man bija nopietnas problēmas ar vīru, un tā
rezultātā viņš pārcēlās uz dzīvokli pie draugiem. Viss kļuva sliktāk,
jo viņš kopā ar draugiem sāka bieži doties uz bāriem un striptīza
klubiem, piedzerties un aiziet prom. Viņš vienmēr man draudēja pa tālruni,
kad vien piezvanīju viņam visu slikto padomu dēļ, ko viņam deva draugi. Es
viņu mīlu un mēs bijām kopā 8 gadus pirms pēkšņajām pārmaiņām, es
nevarēju palikt stāvoklī un uzzināju, ka tā ir mana vaina. Es biju tik
skumja un neapmierināta, līdz kādu dienu es pārlūkoju internetu un
redzēju, kā kundze dalās liecībā par spēcīgu rituālu burvestību
Dr.Sango, kura viņai palīdzēja ar savu burvestību atvest savu draugu
atpakaļ pie viņas, tāpēc es nolēmu to dot pamēģiniet arī, un es
sazinājos ar pareizrakstības veicēju Dr.Sango pa e-pastu uz
spellspecialistcaster937@gmail.com...
LOVETH   |2019-10-10 19:03:15
Mans vārds ir Loveth no Kanādas.
Pēc septiņu gadu sazināšanās ar viņu
viņš man šķīrās. Es darīju visu iespējamo, lai to atgūtu, bet tas viss
bija veltīgi. Es izmisīgi vēlējos viņu atgriezt mīlestības dēļ, kas man
ir pret viņu, un lūdzu viņu par visu, devu solījumus, bet viņš atteicās.
Es izskaidroju savu problēmu kādam tiešsaistē, un viņa ieteica sazināties
ar rakstnieku Dr Pellar, kurš varētu man palīdzēt izrunāt pareizrakstību,
lai to atgūtu, bet es esmu tips, kurš nekad neticēja pareizrakstībai, man
nebija citas izvēles, kā tikai izmēģināt. Es nosūtīju pareizrakstības
runātāju, un viņš man teica, ka nav problēmu, ka pirms divām dienām viss
būs kārtībā, ka mans bijušais vīrs atgriezīsies pie manis pirms trim
dienām, viņš pasludināja burvestību un pārsteidzoši, ka otrajā dienā
bija pulksten 160. . Man piezvanīja mans bijušais vīrs, un es biju t...
Rose   |2019-10-10 19:02:08
DR.Sango ir visvienkāršākais rakstnieks un palīgs. Mani sauc Rose James. Pat
ja jūs esat burvestība, privāti ziņojiet par šo liecību ikvienam. Es biju
pēc citiem rakstniekiem, neredzēju visus rezultātus. Es tikai gribēju, lai
tas nāk pie jums agrāk, un es to izdarīju no redzesloka. Mans bijušais vīrs
pazuda un es visur palīdzēju citiem rakstniekiem, taču man nebija rezultātu,
kamēr mans draugs man nedeva DR.Sango e-pastu. Pēc mīlas burvestības es
beidzot saņēmu zvanus no viņa. Viņa burvestības rada brīnumus, un mans
vīrs to atkal mīl. Tas ir brīnums! Pēkšņi viņš atgriezās ar ziediem,
sakot, kad viņš man piedos par ievārījumu, es biju satriecis un satriekts,
kad mans vīrs ceļos lūgšanā un gribēja atgriezties .. Man tiešām
pietrūkst vārdu un prieka, tu esi Dievs, kuru sūtījis cilvēks, un viss mans
lomu modeļi. Un tagad es atkal esmu jautra sieviete. Liels paldies Dr.Sango...
Betty   |2019-10-10 19:00:48
Betija veiksminieciskā liecība: “Cik ātri atgūt savu bijušo partneri!
Man
sāpēja un sabojājās sirds, kad pirms septiņiem mēnešiem laulībā ar
vīru parādījās liela problēma. tik briesmīgi, ka šķīrās tiesā. viņš
teica, ka nekad vairs nevēlas palikt pie manis un ka viņš mani vairs nemīl.
Tāpēc viņš pārcēlās no mājas un izraisīja man un maniem bērniem
stipras sāpes. Es mēģināju visus iespējamos līdzekļus, lai to iegūtu
pēc daudzām lūgšanām, taču nevajadzīgi un viņš apstiprināja, ka ir
izlēmis un nekad negribēja mani redzēt vairs. Kādu nakti es atgriezos no
darba un satiku vecu draugu, kurš pajautāja manam vīram. Tāpēc es viņam
visu paskaidroju, un viņš man teica, ka vienīgais veids, kā atgūt manu
vīru, ir apmeklēt burvestību ar nosaukumu DR PELLAR, jo tas viņam tiešām
noderēja. Lai arī es nekad neticēju pareizrakstībai, man nebija citas
izvēle...
Margaret   |2019-10-08 18:59:52
Turiu daug ką pasakyti, bet neturiu laiko, nes skaičiau apie visus, kurie
galėjo parašyti mano istoriją. Labai malonu būti čia. Pasakiau savo
vaikinui, kad noriu mirti (beveik verkdamas), kai važiavome praėjusią
savaitę, o jis paglostė man nugarą ir greitą „ahh“. Pasakojimo pabaiga,
ačiū gydytojui AJAYI už susisiekimą su juo el. Paštu
drajayi1990@gmail.com arba „whatsapp“: +16318578318
Linda   |2019-10-08 18:58:03
Sveiki draugai, mano vardas Linda Peters iš Paryžiaus, aš esu buhalterė. Aš
vedęs daugiau nei 8 metus su dviem vaikais. Mano santykiai su vyru Petru iš
pradžių buvo mieli, romantiški, vėliau ji virto košmaru, nes mano vyras
mane tikrai apgaudinėjo ir ieškojo būdo, kaip greitai išsiskirti. mes
išsiskyrėme prieš tris mėnesius ir grįžome išmaldę tiek gražių meilės
dovanų. Aš taip mylėjau savo vyrą. Nenoriu to prarasti kitai panelei, nieko
nebegalėjau padaryti, kad jį įskaudinčiau ar priversčiau jį jaustis blogai
dėl manęs ... Aš tiesiog norėjau, kad jis grįžtų namo, kad mylėtų mane
amžinai. Aš paaiškinau savo situaciją draugui darbe. Mano draugas LUISA
patarė man vietoj to kreiptis pagalbos į meilės rašytoją, vadinamą
Dr.AJAYI iš afrikana tautos, stebuklingu rašybos būdu, kuris meldėsi
grąžinti buvusią meilę, kad jis turi galingą dovanų žavesį, kad
sugrąžint...
Lydia  - how i got my ex back   |2019-09-24 07:59:08
KAIP ATSIRADO MANO VYKDYTOJO GRĮŽDAMAS PAGAL REALIĄ IR VEIKSMINGĄ NUORODĄ
DR. Sunny. Mano vardas Lydia Gomez, aš niekada nemaniau, kad vėl šypsosi.
Vyras vieneriems metams paliko mane su dviem vaikais. Maniau, kad daugiau jo
nematysiu, kol nesutikau ponios, vadinamos Maria, kuri papasakojo apie
burtininką, vadinamą Dr.Sunny, ji man pateikė savo el. Pašto adresą ir
mobiliojo telefono numerį. Aš susisiekiau su juo ir jis mane patikino, kad per
48 valandos mano vyras grįš pas mane. Per mažiau nei 48 valandas mano vyras
grįžo prašydamas atleidimo sakydamas, kad tai velnių darbas, todėl iki
šiol stebiuosi šiuo stebuklu, negalėjau įsivaizduoti, bet kai tik burtai
buvo išduoti, aš pastojau ir pagimdžiau savo trečiąjį vaiką. Jei jums
reikia pagalbos iš jo, galite susisiekti su juo el. paštu:
drsunnydsolution1@gmail.com Arba „WhatsApp“ arba paskambinkite jam
dabar: +2349030731985
.
Dr.Sunn...
Lauren Snel  - Kaip po skyrybų susigrąžinau buvusį meilužį   |2019-09-18 04:16:21
Mano vardas Laurenas. Aš rekomenduoju visiems susisiekti su Dr.Kumola el.
Paštu (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com) dėl skubios ir greitos meilės
burtų. Jis yra geriausias rašybos rašytojas, kuriuo galite pasikliauti ir
kuriuo galite pasitikėti. Mano vyras grįžo namo po mūsų išsiskyrimo,
padedamas Dr.Kumola. Aš taip džiaugiuosi, kad mano šeima vėl buvo laiminga.
Aš labai rekomenduoju jį visiems, kuriems reikia pagalbos, norint išspręsti
bet kurio iš šių klausimų problemą:

Ar jums reikalingas žolelių
gydymas?
Ar jums reikia santykių patarimo ar pagalbos?
Ar jums reikia rašybos,
kad gautumėte buvusį meilužį?
Ar jums reikia rašybos norint susilaukti
vaiko?
Ar jums reikia pagalbos, jei norite būti paaukštinti biure ar versle?
e.t.c ..

jo el. pašto adresas vėl yra (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com)
ačiū ..
Lauren Snel  - kaip susigrąžinau buvusį meilužį po išsiskyrimo   |2019-09-18 01:22:31
Mano vardas Laurenas. Aš rekomenduoju visiems susisiekti su Dr.Kumola el.
Paštu (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com) dėl skubios ir greitos meilės
burtų. Jis yra geriausias rašybos rašytojas, kuriuo galite pasikliauti ir
kuriuo galite pasitikėti. Mano vyras grįžo namo po mūsų išsiskyrimo,
padedamas Dr.Kumola. Aš taip džiaugiuosi, kad mano šeima vėl buvo laiminga.
Aš labai rekomenduoju jį visiems, kuriems reikia pagalbos, norint išspręsti
bet kurio iš šių klausimų problemą:

Ar jums reikalingas žolelių
gydymas?
Ar jums reikia santykių patarimo ar pagalbos?
Ar jums reikia rašybos,
kad gautumėte buvusį meilužį?
Ar jums reikia rašybos norint susilaukti
vaiko?
Ar jums reikia pagalbos, jei norite būti paaukštinti biure ar versle?
e.t.c ..

jo el. pašto adresas vėl yra (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com)
ačiū ..
Lydia  - how i got my ex back   |2019-09-13 15:47:03
KAIP ATSIRADO MANO VYKDYTOJO GRĮŽDAMAS PAGAL REALIĄ IR VEIKSMINGĄ NUORODĄ
DR. Sunny Maniau, kai daugiau jo nematysiu, kol sutikau moterį, vadinamą
Maria, kuri papasakojo apie burtą, vadino Dr.Sunny. Ji man savo el. Pašto
dėžutę ir mobilųjį telefono numerį. Aš susisiekiau su juo ir jis manęs
patikrino, kai per 48 valandas mano vyras grįs mane, per mažiau nei 48 kartus
mano vyras grįš maldaudamas ir atidarė sakydamas, kad tai buvo velnio darbas,
o tada dar labiau stebėsis tuo stebuklu, jei buvo įsivaizduojamas, bet kai tik
burtai buvo išduotas, aš pastojau ir pagimdžiau savo trečiąjį vaiką. Jei
jums reikia pagalbos iš jo, galite susisiekti su juo el. paštas:
drsunnydsolution1@gmail.com Arba „WhatsApp“ arba paskambinkite jam
dabar: +2349030731985
.
Dr.Sunny taip pat gydo:
1. ŽIV / AIDS
2. HERPES 1/2
3.
VĖŽYS
4. Lou Gehrigo liga (ALS)
5. Hepatitas B?
6.Jei norite pastoti
Tyron Snel  - kaip aš susigrąžinau savo buvusį meilužį po to, ka   |2019-09-09 02:37:29
Ačiū Dr.Kumolai, kad ji padėjo man susigrąžinti žmoną, mano žmona
pradėjo keistai elgtis, viskas supyko ir ji man pasakė, kad nori
išsikraustyti. Pagaliau ji išsikraustė ir viskas man pasidarė sunki. Negaliu
meluoti. Aš nežinau, ką daryti, kol pamačiau Dr.Kumola reklamą ir kaip jis
padėjo žmonėms. Susisiekiau su jo el. Pašto adresu
(Dr.Kumola_lovespell@outlook.com) ir papasakojau jam viską. Jis patikino,
kad aš ją sugrąžinsiu po burtų. Aš padariau viską, ką man pasakė
Pranašas. Mano žmona grįžo namo po 2 dienų, ji sakė nežinanti, kas jai
nutiko, mes vėl kartu. Ačiū Dr.Kumolai, kad sugrąžino mano žmoną.
Kreipkitės į jo el. Pašto adresą (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com), jis
yra puikus rašybos rašytojas.
Cherry Benoit   |2019-09-08 15:51:44
Aš buvau vedęs su savo vyru pastaruosius 4 metus, vos prieš 2 mėnesius jis
paliko mane pas kitą moterį. Ieškodamas jo susigrąžinti, susidūriau su
šiuo galingu rašybos veikėju. Niekada netikėjau, kad jis gali man padėti,
bet dėl ​​mano nusivylimo nusprendžiau jam pabandyti. jam prireikė trijų
dienų ir mano vyras grįžo elgedamas nuo tada aš esu vienintelė moteris,
kurią jis dabar mato. labai ačiū dr. Ilekhojie, kad jis gali išgelbėti ir
jūsų santuoką. El. paštas gethelp05@gmail.com arba „Whats App jam“
telefonu +2348147400259
fatima  - how i got my ex back   |2019-09-03 18:24:52
KAIP ATSIRADO MANO „HUSBAND“ GRĮŽTI SU DR SAUGIU IR VEIKSMINGU PAVADINIMU
Mano vardas Cindy Alex, aš niekada nemaniau, kad vėl šypsosi. Vyras
vieneriems metams paliko mane su dviem vaikais, visos pastangos sugrąžinti jį
nepavyko. Maniau, kad daugiau jo nematysiu, kol nesutikau ponios, vadinamos
Maria, kuri papasakojo apie burtininką, vadinamą Dr.Sunny, ji man pateikė
savo el. Pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį. Aš susisiekiau su juo ir
jis mane patikino, kad per 48 valandos mano vyras grįš pas mane. Per mažiau
nei 48 valandas mano vyras grįžo prašydamas atleidimo sakydamas, kad tai
velnių darbas, todėl iki šiol stebiuosi šiuo stebuklu, negalėjau
įsivaizduoti, bet kai tik burtai buvo išduoti, aš pastojau ir pagimdžiau
savo trečiąjį vaiką. Jei jums reikia pagalbos iš jo, galite susisiekti su
juo el. paštu: drsunnydsolution1@gmail.com Arba „WhatsApp“ arba
paskambinkite jam...
Olivia Jayden   |2019-09-03 00:47:22
HOW I GOT MY EX HUSBAND BACK WITH THE HELP OF REAL AND EFFECTIVE SPELL FROM DR
Osasu My name is Olivia Jayden, I never thought I will smile again, My husband
left me with two kids for one year, All effort to bring him back failed I
thought I'm not going to see him again not until I met a lady called Jesse who
told me about a spell caster called Dr. Osasu , She gave me his email address
and mobile number and I contacted him and he assured me that within 48hours my
husband will come back to me, In less than 48hours my husband came back started
begging for forgiveness saying it is the devils work, so I'm still surprise till
now about this miracle,i couldn't conceive but as soon as the spell was cast,i
became pregnant and gave birth to my third child,if you need any assistance from
him you can contact him via:email: drosasu25@gmail.com Or WhatsApp or call
him now: +2347064365391 . Dr.Osasu also cures: 1. HIV / AIDS 2. HERPES 1/2...
Zara Noel  - testimony   |2019-08-30 20:57:23
Dr Isikolo yra geriausias būdas padėti jums susigrąžinti partnerį
Gaila,
kad aš suabejojau rašybos ir psichikos skaitymais, kuriuos žmonės internete
skelbia apie vertus rašybos rašytojus. Rašau čia, šioje svetainėje, nes
noriu patikinti žmones, kuriems vienaip ar kitaip reikia pagalbos, žinoti dr.
Isikolo, kuris padės išspręsti jūsų problemą. Aš netekau vyro, nes
negalėjau jam pagimdyti vaiko. Endometriozė buvo mano nevaisingumo
priežastis. Po 2 metų išsiskyrimo mano vyras niekada neatvyko namo,
pamatydamas kitą moterį. Trumpai tariant, aš prisijungiau internete ir
mačiau liudijimus internete, bet taip pat ieškojau patikimų rašybos ratukų.
Dr Isikolo buvo rekomenduotas kaip labai patikimas, tikras ir patikimas padėti.
Aš susisiekiau su juo ir paaiškinau jam apie mano nevaisingumo problemą ir
mano vyro matymą su kitomis moterimis. Jis patikino mane visiška laime. Aš
padariau viską...
alfred   |2019-08-26 20:32:31
Kas skaito šį liudijimą šiandien, turėtų švęsti kartu su manimi ir mano
šeima, nes kai kuriems žmonėms viskas prasidėjo kaip pokštas, o kiti sakė,
kad tai neįmanoma. Mano vardas ALFRED PETTER ir aš esu iš Korėjos, bet aš
su žmona išvykstu į Čikagą JAV. Aš laimingai vedęs su dviem vaikais ir
gražia žmona. Kažkas baisaus nutiko mano šeimai, kai ji prarado darbą, o
mano žmona paliko namus, nes negalėjau tinkamai pasirūpinti savimi ir šeimos
poreikiais. Aš gyvenu devynerius metus, nėra jokios moters, kuri palaikytų
mane, kad ji gerai rūpintųsi savo vaikais. Stengiuosi nusiųsti tekstinę
žinutę savo žmonai, tačiau ji uždraudė man kalbėtis su ja. Bandau
kalbėtis su jos draugu ir jos šeimos nariais, tačiau vis tiek žinau, kad kas
nors gali man padėti ir man vėliau buvo kreiptasi į daugybę bendrovių, vis
tiek jie manęs nekvietė, kol ateis ištikima diena, kurios niekada nepamir...
alfred   |2019-08-26 20:31:57
Kas skaito šį liudijimą šiandien, turėtų švęsti kartu su manimi ir mano
šeima, nes kai kuriems žmonėms viskas prasidėjo kaip pokštas, o kiti sakė,
kad tai neįmanoma. Mano vardas ALFRED PETTER ir aš esu iš Korėjos, bet aš
su žmona išvykstu į Čikagą JAV. Aš laimingai vedęs su dviem vaikais ir
gražia žmona. Kažkas baisaus nutiko mano šeimai, kai ji prarado darbą, o
mano žmona paliko namus, nes negalėjau tinkamai pasirūpinti savimi ir šeimos
poreikiais. Aš gyvenu devynerius metus, nėra jokios moters, kuri palaikytų
mane, kad ji gerai rūpintųsi savo vaikais. Stengiuosi nusiųsti tekstinę
žinutę savo žmonai, tačiau ji uždraudė man kalbėtis su ja. Bandau
kalbėtis su jos draugu ir jos šeimos nariais, tačiau vis tiek žinau, kad kas
nors gali man padėti ir man vėliau buvo kreiptasi į daugybę bendrovių, vis
tiek jie manęs nekvietė, kol ateis ištikima diena, kurios niekada nepamir...
Amy  - Man labai reikia pagalbos   |2019-08-20 03:01:22
Man labai reikia pagalbos susigrąžinti savo vyrą, kol galiausiai sutikau
puikų rašytoją, vadinamą dr. Ilekhojie, kuris sugrąžino jį per 24
valandas ir mes vėl gyvename kartu su vyru ir žmona. Aš labai džiaugiuosi,
ką šis vyras padarė dėl manęs ir mano šeima, atstatydama mano santuokos
laimę, susisiekite su juo per gethelp05@gmail.com arba skambinkite telefonu
2348147400259, jei ieškote pagalbos, kad atkurtumėte savo laimę santykiuose,
arba santuokoje, susisiekite su juo dabar, nes tai tinka man
Amy   |2019-08-19 16:32:53
Sveiki, aš ieškojau pagalbos, kaip susigrąžinti buvusį meilužį, kuris su
manimi išsiskyrė prieš 2 metus .. Buvau patyręs traumą dėl išsiskyrimo ir
beveik norėjau nusižudyti, bet dėkoju Dievui, kad turėjau kontaktą su
Ilekhoji, dvasinis tėvas, padėjęs man susigrąžinti savo buvusį meilužį,
daug ieškant pagalbos iš įvairių vietų. Kai aš susisiekiau su gydytoju
Ilekhojie, aš jam viską paaiškinau. Jis man padrąsino ir pasakė, kad jis
ketina paruošti man burtą, kuris padės man susigrąžinti buvusį meilužį
per 48 valandas ir aš tikėjau jo žodžiais tariant, jam mane nukreipė
draugas, kuriam jis padėjo, ir dabar mano buvęs meilužis grįžo ir mes
laimingai gyvename kartu, kad susituoktume kitą mėnesį. Jei jums reikalinga
bet kokia pagalba, pavyzdžiui, norint išsigydyti nuo ligos, pastoti E.T.C.
Tada siūlau susisiekti su gydytoju Ilekhojie dabar per jo el. Pašto ID:
gethelp0...
Cindy  - how i got my ex back   |2019-08-17 05:40:20
KAIP ATSIRADO MANO „HUSBAND“ GRĮŽTI SU DR SAUGIU IR VEIKSMINGU PAVADINIMU
Mano vardas Cindy Alax, aš niekada nemaniau, kad vėl šypsosi. Vyras
vieneriems metams paliko mane su dviem vaikais, visos pastangos sugrąžinti jį
nepavyko. Maniau, kad daugiau jo nematysiu, kol nesutikau ponios, vadinamos
Maria, kuri papasakojo apie burtininką, vadinamą Dr.Sunny, ji man pateikė
savo el. Pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį. Aš susisiekiau su juo ir
jis mane patikino, kad per 48 valandos mano vyras grįš pas mane. Per mažiau
nei 48 valandas mano vyras grįžo prašydamas atleidimo sakydamas, kad tai
velnių darbas, todėl iki šiol stebiuosi šiuo stebuklu, negalėjau
įsivaizduoti, bet kai tik burtai buvo išduoti, aš pastojau ir pagimdžiau
savo trečiąjį vaiką. Jei jums reikia pagalbos iš jo, galite susisiekti su
juo el. paštu: drsunnydsolution1@gmail.com Arba „WhatsApp“ arba
paskambinkite jam...
PAUL   |2019-08-15 16:26:43
Mano vardas Paulius Smithas, mielai paliudysiu liudijimą visiems šiame forume
esantiems žmonėms, nes niekada negalvojau, kad grįšiu už mano vyro kaip
vyro tiek daug. Mergina, su kuria norėjau susituokti, paliko mane 4 savaites
per vestuves kitam vyrui, kai aš jai paskambinau, kad ji niekada neatsakė į
mano skambučius, taip pat ištrino mane „Facebook“. Kai nuėjau į jos
darbo vietą, ji jau pasakė vadovei ir visiems jos biure, kad ji niekada
nenorėjo manęs matyti dar kartą. Dėl šios priežasties dėl depresijos ir
liūdesio praradau darbą, pasukau gyvenimą aukštyn ir žemyn ir viskas
pasikeitė į blogiausią pusę. Išbandžiau viską, ko negalėjau, dėl jos
meilės, kurią aš jai galėjau padaryti, tačiau visi nesisekė, kol
kelionėje į Aziją nesutikau vyro, kuris turėtų verslo galimybių. Jo vardas
yra profesorius Pellar, kurį aš slaugiau keletą metų. atgal. Jis atrodė
gražus vaiki...
Dora  - how i got my ex back   |2019-08-15 05:32:57
KAIP ATSINAUJINU MANO VYKDYTOJO ATGAL NUO DR. Giedra. PAVADINIMAS: Dora Alax,
aš niekada nemaniau, kad vėl šypsosi. Vyras vieneriems metams paliko mane su
dviem vaikais, visos pastangos sugrąžinti jį nepavyko. Maniau, kad daugiau jo
nematysiu, kol nesutikau ponios, vadinamos Maria, kuri papasakojo apie
burtininką, vadinamą Dr.Sunny, ji man pateikė savo el. Pašto adresą ir
mobiliojo telefono numerį. Aš susisiekiau su juo ir jis mane patikino, kad per
48 valandos mano vyras grįš pas mane. Per mažiau nei 48 valandas mano vyras
grįžo prašydamas atleidimo sakydamas, kad tai velnių darbas, todėl iki
šiol stebiuosi šiuo stebuklu, negalėjau įsivaizduoti, bet kai tik burtai
buvo išduoti, aš pastojau ir pagimdžiau savo trečiąjį vaiką. Jei jums
reikia pagalbos iš jo, galite susisiekti su juo el. paštu:
drsunnydsolution1@gmail.com Arba „WhatsApp“ arba paskambinkite jam
dabar: +2349030731985
.
D...
Dora  - how i got my ex back   |2019-08-13 05:10:38
KAIP ATSINAUJINU MANO VYKDYTOJO ATGAL NUO DR. Giedra. PAVADINIMAS: Dora Alax,
aš niekada nemaniau, kad vėl šypsosi. Vyras vieneriems metams paliko mane su
dviem vaikais, visos pastangos sugrąžinti jį nepavyko. Maniau, kad daugiau jo
nematysiu, kol nesutikau ponios, vadinamos Maria, kuri papasakojo apie
burtininką, vadinamą Dr.Sunny, ji man pateikė savo el. Pašto adresą ir
mobiliojo telefono numerį. Aš susisiekiau su juo ir jis mane patikino, kad per
48 valandos mano vyras grįš pas mane. Per mažiau nei 48 valandas mano vyras
grįžo prašydamas atleidimo sakydamas, kad tai velnių darbas, todėl iki
šiol stebiuosi šiuo stebuklu, negalėjau įsivaizduoti, bet kai tik burtai
buvo išduoti, aš pastojau ir pagimdžiau savo trečiąjį vaiką. Jei jums
reikia pagalbos iš jo, galite susisiekti su juo el. paštu:
drsunnydsolution1@gmail.com Arba „WhatsApp“ arba paskambinkite jam
dabar: +2349030731985
.
D...
Klara Alen  - testimony   |2019-08-12 12:03:20
Dr ISIKOLO TIKRAI SUNKTAS DIEVAS, PADARYTAS ŽMONĖMS.
Mano vardas Klara Alen.
iš Londono. Aš esu čia, kad paliudyčiau apie puikų ir galingą rašytoją,
vardu Dr Isikolo. Buvau toks sumišęs ir nuniokotas, kai meilužė paliko mane
pas kitą merginą. Man jo reikėjo beviltiškai, nes aš jį taip mylėjau.
Taigi kreipiausi pagalbos į šį puikų rašybos atstovą. Jis padėjo man
mesti ant jo meilės burtą ir tik per 48 valandas draugas berniukas grįžo pas
mane verkdamas ir maldaudamas atleidimo. Dr Isikolo jį paleido, kad žinotų,
kiek aš jo myliu ir noriu. Ir jis taip pat atvėrė akis, norėdamas
pavaizduoti, kokią meilę kartu turime. Rašydama šį liudijimą dabar esu
pati laimingiausia moteris žemėje. Noriu rekomenduoti šį puikų rašybos
rašytoją visiems, kuriems tikrai reikalingas skubus meilės iširimo
sprendimas. Siųskite jam el. Pašto adresą: isikolosolutionhome@gmail.com
arba „Wh...
Lydia  - how i got my ex back   |2019-08-09 09:43:31
Aš turėjau rimtų problemų su savo vyru, ir tai lėmė tai, kad jis
išsikraustė į butą pas savo draugus. Viskas pasidarė dar blogiau, nes jis
dažnai pradėjo eiti į barus ir striptizo klubus su draugais, pasigerti ir
išeiti. Jis visada grasino man telefonu, kai man paskambins dėl visų blogų
patarimų, kuriuos jam davė draugai. Aš myliu jį ir mes buvome kartu 8 metus
prieš staigų pasikeitimą, negalėjau pastoti ir sužinojau, kad tai mano
kaltė. Buvau tokia liūdna ir nusivylusi, kol vieną dieną naršiau internete
ir pamačiau ponią, kuri dalijasi liudijimu apie galingą riterių rašybą DR,
SUNNY, kuri padėjo jai atgabenti savo vyrą su burtų rašymu, todėl
nusprendžiau tai suteikti. pabandyti taip pat ir aš susisiekiau su DR. SUNNY
el. Paštu drsunnydsolution1@gmail.com ir aš jam ir DR paaiškinau visas
mano problemas. SUNNY man pasakė, kad neturėčiau jaudintis, kad jis padės
man išs...
jones  - how i got my ex back   |2019-08-08 15:01:03
KAIP ATSIRADO MANO „HUSBAND“ GRĮŽTI SU DR SAUGIU IR VEIKSMINGU PAVADINIMU
Mano vardas Jones Olivia, aš niekada nemaniau, kad vėl šypsosi. Vyras
vieneriems metams paliko mane su dviem vaikais, visos pastangos sugrąžinti jį
nepavyko. Maniau, kad daugiau jo nematysiu, kol nesutikau ponios, vadinamos
Maria, kuri papasakojo apie burtininką, vadinamą Dr.Sunny, ji man pateikė
savo el. Pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį. Aš susisiekiau su juo ir
jis mane patikino, kad per 48 valandos mano vyras grįš pas mane. Per mažiau
nei 48 valandas mano vyras grįžo prašydamas atleidimo sakydamas, kad tai
velnių darbas, todėl iki šiol stebiuosi šiuo stebuklu, negalėjau
įsivaizduoti, bet kai tik burtai buvo išduoti, aš pastojau ir pagimdžiau
savo trečiąjį vaiką. Jei jums reikia pagalbos iš jo, galite susisiekti su
juo el. paštu: drsunnydsolution1@gmail.com Arba „WhatsApp“ arba
paskambinkite j...
jones  - how i got my ex back   |2019-08-07 22:47:25
KAIP ATSIRADO MANO VYKDYTOJO GRĮŽDAMAS PAGAL REALIĄ IR VEIKSMINGĄ SPRENDIMĄ
NUO DR. Sunny Maniau, kad daugiau jo nematysiu, kol nesutikau ponios, vadinamos
Maria, kuri papasakojo apie burtininką, vadinamą Dr.Sunny, ji man pateikė
savo el. Pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį. Aš susisiekiau su juo ir
jis mane patikino, kad per 48 valandos mano vyras grįš pas mane. Per mažiau
nei 48 valandas mano vyras grįžo prašydamas atleidimo sakydamas, kad tai
velnių darbas, todėl iki šiol stebiuosi šiuo stebuklu, negalėjau
įsivaizduoti, bet kai tik burtai buvo išduoti, aš pastojau ir pagimdžiau
savo trečiąjį vaiką. Jei jums reikia pagalbos iš jo, galite susisiekti su
juo el. paštu: drsunnydsolution1@gmail.com Arba „WhatsApp“ arba
paskambinkite jam dabar: +2349030731985
.
Dr.Sunny taip pat gydo:
1. ŽIV /
AIDS
2. HERPES 1/2
3. VĖŽYS
4. ALS (Lou Gehrig liga)
5. Hepatitas B
vivain  - parodymai   |2019-08-06 15:01:25
1632/5000
PASISAKYKITE IR IŠSAUGOKITE Vedybą ARBA SANTYKIUS
Mielai dalinuosi
savo liudijimu. Su vyru ir man kilo daug problemų gyvenant kartu. Jis niekada
nekreipia man dėmesio ir nepadaro manęs laimingo, nes buvo įsimylėjęs kitą
moterį, esančią ne mūsų santuokoje. Aš stengiausi įsitikinti, kad mano
vyras palieka šią moterį, bet kuo daugiau su juo kalbu, tuo labiau jis mane
jaučiasi toks liūdnas ir nelaimingas. Mano santuoka pradėjo skyrybas, nes jis
man nebekreipia dėmesio. aš jį labai myliu, praradau vientisumą, visas mano
projektas sustojo, aš buvau sergantis 2 mėnesius. Aš norėjau jį pamiršti,
bet aš jį myliu ir nenorėjau jo prarasti, mes susituokėme 6 metus ir jis yra
viskas, ką galėčiau pavadinti tikru geriausiu draugu ir geriausiu, vyru,
kuris puikiai tvarko mano problemas, vyru, kuris aukos dėl mano laimės. Aš
norėjau, kad jis grįžtų į mano gyvenimą. Buvau tokia sumišusi....
hannah   |2019-08-06 09:41:21
Labai ačiū, dr. Sango, už tai, kad mano vyras grįžo atgal į mano namus.
Mano vyras ir aš beveik 18 metų buvome labai mylintys, rūpestingi ir daug
bendrų dalykų, o (2017 m. Gruodžio mėn.) Tikėjausi keliauti su savo vyru.
Kas mes susitikome, pakomentuosime, kiek mes vienas kitą papildome. Jis buvo
mylintis tėvas ir vyras, tačiau pasikeitė manęs nemačius. Jis prisipažino
dėl susitarimo ir aš sužinojau apie kitą ir staiga jam kilo mintis apie
skyrybas. Aš buvau prislėgtas iki savižudybės laikotarpio. Niekada nemačiau
to artėjančio. Kelis kartus lankiausi pas santuokų terapeutą, bet atrodė,
kad viskas blogėja. Jaučiausi tuščia ir beviltiška dėl ateities. Mes abu
neseniai išėjome į pensiją ir maniau, kad galėčiau likusį savo gyvenimą
praleisti su juo pensijoje. Aš išbandžiau viską, kas įmanoma, kad
galėčiau su juo susigrąžinti, verkiau visą parą ir nežinojau, kaip su juo
Korina Dino  - testimony   |2019-07-30 20:32:24
Sveiki, aš esu Korina Dino iš Prancūzijos, noriu tik pasakyti ačiū dr.
Isikolo, puikiajam rašytojui. Mano 9 metų santuoka su trimis vaikais netruko
baigtis, kai man padėjo didysis rašytojas. Po 2 dienų, kai jis pradėjo
dirbti, mano vyras grįžo ir man pasakė, kad nežino, kas įvyko dėl jo ir
dėl ko jis pateikė skyrybą. tai buvo tarsi stebuklas, nes aš kelias savaites
džiaugiausi juo ir nusipirkau jam naują automobilį, kurį jis atmetė, ir net
klausiu priežasties, kodėl jis norėjo mane išsiskirti, bet jis nieko
nesakė. buvau nepatenkintas, kad jis paliko mane pas kitą moterį. Mačiau dr.
Isikolo komentarą, kaip jis padeda daugybei žmonių sugrąžinti savo
meilužį į juos. Aš papasakojau jam savo problemą, jis pasakė, kad jis
padės man susigrąžinti jį, maniau jockas, kurį jis pasakė per keturias
dienas, kad mano vyras grįš pas mane tą ištikimą savaitę, kai mano vyras
man paska...
edita  - paskolos parodymai   |2019-07-30 15:24:42
Sveiki visi!
Aš esu Edita, šiuo metu gyvenanti Vilna, Luthuania. Šiuo metu
esu našlė su dviem vaikais ir kovo mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę
padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Bandžiau
ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet
niekada nesėkmingai, ir dauguma bankų atmetė mano kreditą. Bet kaip Dievas
norėtų, Dievo vyras mane supažindino su privačių paskolų davėju, kuris
man suteikė 80 000 eurų paskolą ir šiandien yra verslo savininkas, o mano
vaikams šiuo metu sekasi gerai, jei turite susisiekti su bet kuria įmone,
norėdami užsitikrinti paskolą be užstato, be kredito patikrinimo,
nepasirašydami pasirašymo tik su 2% palūkanų norma ir geresniais grąžinimo
planais bei grafiku, susisiekite su ponu Dante Paola el. paštu:
dantecooperativehelp@hotmail.com Jis nežino, kad tai darau, bet aš dabar
toks laimingas ir nusprendžiau ...
AUDRA  - parodymai   |2019-07-30 12:06:23
Aš taip džiaugiuosi, kad mano santuoka buvo atkurta.
„Neseniai pasidarėme,
nors buvo sunku. Jau praėjo daugiau nei mėnuo, ir viskas atrodo kaip
normaliai. Jis pradėjo su manimi elgtis geriau, ir tai buvo abiem gydantis
procesas. Košmaras, kuris truko beveik 2 metus, kol išsiskyrėme, pagaliau
baigėsi. Panašu, kad mes vėl įsimylėjome! Mes abu palikome praeitį ir
bandome judėti į priekį - ir pirmą kartą per ilgą laiką ateitis atrodo
daug šviesesnė. Aš negaliu žodžiais išreikšti, koks dėkingas esu dr
OGUNAMEN! Panašu, kad pagaliau iš naujo atradome tuos dalykus, kurie privertė
mus įsimylėti. Visas nerimas ir stresas tiesiog išnyko. Ačiū dr. OGUNAMEN,
kad išgelbėjote mano sugadintą santuoką ir sugrąžinote mano vyrą pas
mane! “Aš ir mano vyras vėl gyvename kartu laimingai. Jei kyla problemų,
susisiekite su Dr.OGUNAMEN dabar ir garantuosiu, kad jis jums padės. Siųsti
jam el. La...
Natasha  - how i got my ex back   |2019-07-26 03:28:39
KAIP IŠSKYRUS NEKILNOJAMĄJĮ AUKŠTĮ SU NEKILNOJAMOJO IR EFEKTYVOS PAGALBOS
PAGALBAI DĖL DRAMINIO Mano vardas yra Natasha Alax, aš niekada nemaniau, kad
vėl šypsotis, Mano vyras paliko mane su dviem vaikais vieneriems metams. Aš
maniau, kad aš vėl nesimatysiu jo ne tol, kol susitikau su moterimi Marija,
kuri man pasakė apie rašybos ritinį, vadinamą Dr.Sunny, ji davė man savo
elektroninio pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį ir susisiekiau su juo
ir patikino mane, kad jis 48 val. Mano vyras sugrįš pas mane. Mažiau nei per
48 valandas mano vyras sugrįžo, prašydamas prašyti atleidimo, sakydamas, kad
tai yra velniai, todėl iki šiol vis dar stebinau apie šį stebuklą, aš
negalėjau įsivaizduoti rašyba buvo išleista, pastojau ir pagimdžiau
trečiąjį vaiką, jei jums reikia pagalbos iš jo, galite susisiekti su juo:
email: drsunnydsolution1@gmail.com arba WhatsApp arba paskambinti jam dabar:...
nadia   |2019-07-21 18:31:38
Gyvenimas yra tikrai gražus dalykas, jei turite tą, kurį myli ir myli tave.
Ačiū, dievas Dr, Sango. Aš ir toliau pasakysiu pasauliui nuostabius darbus
man. Aš niekada nustosiu pasakyti pasauliui, kaip esate linksmas ir galingas.
Tai mano istorija.
Mano vardas yra Nadia, palieku Kanadoje su savo šeima.

Tiesa, aš niekada netikėjau jokiomis dvasinėmis jėgomis. Bet dabar manau,
kad patyriau dr. Sango galybę mano santuokoje. Laimei, su savo vyru gyvenau su
12 metų sūnumi. mes mylėjome vieni kitus ir dalinomės dovanomis. Mūsų
draugai buvo pavydūs. Buvau laimingiausia moteris žemėje, kol velnias atėjo
tarp mūsų per kitą ponia, kuri savo vyrui naudojo meilės žavesį. Mano
vyras pradėjo mane elgtis taip, lyg jam nebebūtų svarbu. Jo meilė man
visiškai sumažėjo. Aš buvau taip nuleistas. Norėdami sumažinti ilgą
istoriją, internete, mačiau įvairius liudijimus apie šį dievą Dr, Sango.
Kai ku...
nadia   |2019-07-21 18:21:25
Das Leben ist wirklich eine schöne Sache, wenn Sie die haben, die Sie lieben
und Sie zurück lieben. Danke, Gott Dr. Sango. Ich werde Ihnen weiterhin die
Welt wundervolle Werke für mich erzählen. Ich werde nie aufhören, der Welt zu
erzählen, wie lustig und mächtig du bist. Das ist meine Geschichte.
Mein Name
ist Nadia, ich gehe mit meiner Familie nach Kanada.
Ehrlich gesagt habe ich
nie an irgendwelche spirituellen Kräfte geglaubt. Aber jetzt glaube ich, dass
ich die Kraft von Dr. Sango in meiner Ehe erfahren habe. Zum Glück lebte ich
mit meinem Mann mit unserem 12-jährigen Sohn. Wir haben uns geliebt und
Geschenke geteilt. Unsere Beziehung war unter meinen Freunden Neid. Ich war die
glücklichste Frau auf Erden, bis der Teufel durch eine andere Frau zwischen uns
geriet, die einen Liebeszauber auf meinen Mann ausübte. Mein Mann fing an, mich
so zu behandeln, als wäre ich für ihn nicht mehr wichtig. Seine Liebe zu m...
martin marisa   |2019-07-21 12:00:45
Mano vardas yra Martinas Marisa iš Kanados, noriu greitai pasakyti pasauliui,
kad yra tikras internetinis rašybos ratukas, kuris yra galingas ir
autentiškas, Jo vardas yra dr. Ozalogbo. Jis neseniai padėjo man susijungti su
savo vyru, kuris paliko mane, Kai susisiekiau su dr. Ozalogbo, jis man davė
meilės rašybą, o mano vyras, kuris sakė, kad neturi nieko bendro su manimi,
vėl mane vadino ir pradėjo maldauti, kad sugrįžčiau. jis dabar grįžta su
tiek daug meilės ir rūpestingumo. šiandien aš džiaugiuosi galėdamas jums
visiems žinoti, kad šis rašybos ratukas turi galių atkurti sugadintus
santykius. nes dabar esu patenkintas savo vyru. Tiems, kurie skaito šį
straipsnį ir kuriems reikia pagalbos, dr. Ozalogbo taip pat gali pasiūlyti bet
kokią pagalbą, pavyzdžiui, visų rūšių ligų gydymą, teismo bylas,
nėštumo rašybą, dvasinę apsaugą ir daug daugiau. Galite susisiekti su juo
per savo el...
pamela bradley   |2019-07-21 12:00:03
Geroji diena visiems, tiesiog noriu pasidalinti savo patirtimi čia, nes
turiu
kai kurie iš šių netikrų ratukų buvo įsukti ...

Mano vyras buvo DX
su ALS jau daugelį metų, ir aš visur teko gauti naudos
informacija, kuri
padės išgydyti ar slopinti ligą. tada aš atėjau
liudijimai apie tuos, kurie
mano pinigus uždirbo be jokios naudingos
informacija ar gydymas, bet jie nuolat
pasakoja istorijas. maždaug prieš du mėnesius, a
naujas darbuotojas buvo
naudojamas mano darbo vietoje ir kai jis girdėjo apie mano
Vyrų liga Jis buvo
toks drąsus ir papasakojo apie dr. Ozalogbo.but i
manė, kad tai dar vienas iš
tų internetinių vaikinų, kad aš nešaukiau ar teksto dr
ozalogbo. vėliau
tą savaitę jis manęs paklausė, ar girdėjau iš dr
jis man davė įrodymų
ir priežasčių pabandyti. gerai, daug ačiū dr
nes rašydamas šį
pranešimą, mano vyras yra peršalęs per žoleles
Ozalogbo atsiuntė mums.
taigi...
ericksonmilner   |2019-07-21 11:59:22
SVEIKI!!! Kai galiausiai suradau liudijimų apie šį rašybos dviratį dr.
Ozalogbo, kaip jis padėjo daugeliui žmonių gauti savo mėgėjams ir
sugedusiems namams, susisiekiau su juo, nes buvau visiškai beviltiška gauti
savo žmoną atgal. Gyvenimas be mano žmonos man ir mano vaikams buvo tikras
netvarka. aš norėjau dramatiškų pokyčių ir maniau, kad magija gali būti
sprendimas. Aptaręs rezoliuciją su dr. Ozalogbo, jis man davė viltį, kad jis
atkurs mano santuoką. Jaučiausi įsitikinęs, kad jis iš tikrųjų padarys
mano žmoną grįžti namo ir jis padarė! Tai fantastiška, ką šis puikus
rašybos ratukas man padarė, jo pagalba yra neįkainojama! Aš nežinau, ką
galėčiau padaryti be dr. Ozalogbo pagalbos, jis taip gerai dirba, jis yra
organizuotas ir labai funkcionalus, manau, kad jis yra geriausias rašybos
ratukas, su kuriuo galiu tikėtis, kai kalbama apie visų rūšių rašybą, aš
buvo pade...
martin marisa   |2019-07-21 11:58:34
Mano vardas yra Martinas Marisa iš Kanados, noriu greitai pasakyti pasauliui,
kad yra tikras internetinis rašybos ratukas, kuris yra galingas ir
autentiškas, Jo vardas yra dr. Ozalogbo. Jis neseniai padėjo man susijungti su
savo vyru, kuris paliko mane, Kai susisiekiau su dr. Ozalogbo, jis man davė
meilės rašybą, o mano vyras, kuris sakė, kad neturi nieko bendro su manimi,
vėl mane vadino ir pradėjo maldauti, kad sugrįžčiau. jis dabar grįžta su
tiek daug meilės ir rūpestingumo. šiandien aš džiaugiuosi galėdamas jums
visiems žinoti, kad šis rašybos ratukas turi galių atkurti sugadintus
santykius. nes dabar esu patenkintas savo vyru. Tiems, kurie skaito šį
straipsnį ir kuriems reikia pagalbos, dr. Ozalogbo taip pat gali pasiūlyti bet
kokią pagalbą, pavyzdžiui, visų rūšių ligų gydymą, teismo bylas,
nėštumo rašybą, dvasinę apsaugą ir daug daugiau. Galite susisiekti su juo
per savo el...
Elena Vedran  - testimony on Dr Isikolo   |2019-07-16 10:59:33
Aš esu Elena Vedran pagal pavadinimą. Labai džiaugiuosi galėdamas
pasidalinti savo puikiu ir nuostabiu liudijimu su visais šioje svetainėje. 4
metus susituokiau su savo vyru, o staiga, kita moteris atėjo į nuotrauką,
kurią jis pradėjo nekęsti, ir jis buvo piktnaudžiavimas. bet aš vis dar
myliu jį visą savo širdį ir norėjau jam bet kokia kaina. Jis pateikė
paraišką dėl santuokos nutraukimo ir visas mano gyvenimas atsiskyrė, ir aš
nežinojau, ką daryti, jis persikėlė iš namų ir atsisakė manęs bei
vaikų. mano labai artimas draugas man pasakė apie tai, kaip bandyti dvasines
priemones, kad galėčiau atgauti savo vyrą, ir supažindino mane su rašybos
ritiniu, vadinamu dr. Isikolo, todėl nusprendžiau jį išbandyti. nors aš
netikėjau visuose tuose dalykuose, tada, kai jis padarė ypatingas maldas ir
rašybas, po 2 dienų mano vyras sugrįžo ir pareiškė, kad jis suprato savo
klaidas, kuri...
aminat   |2019-07-06 00:12:16
Galiausiai mano malonumą atkuria stendų taryba, vadinama profesoriumi Pellar.
Aš esu Aminat iš Švedijos. Noriu, kad visi šiame tinklalapyje ar forume
dalyvautų dėkodami profesoriui Pellarui (drpellar@gmail.com) už tai, ką
jis padarė už mane ir mano vaikus. Buvau susituokęs su vyru penkerius metus
ir mes laimingai gyvenome kartu šiais metais, kol jis išvyko į Braziliją
verslo kelionei, kur susitiko su šia prostitute, kuris supainiojo jį, kad
nekenčiau manęs ir vaikų, ir tiesiog myliu ją. Kai mano vyras sugrįžo iš
kelionės, jis nebuvo mano vyro vaidmuo ir jis tapo svetimu. Jis kiekvieną
mėnesį nuvyko į Braziliją. Buvau taip supainiotas ir ieškojau būdų, kaip
jį sugrąžinti. Ištikima diena, kai naršiau savo kompiuterį, mačiau šio
voodo kunigo profesoriaus Pellaro liudijimą. Liudijimas pabrėžė jo galingą
magiją ir gerą galią. Pasak įrašo, jis išgydo vėžį, ŽIV / AIDS,
...
aminat   |2019-07-06 00:11:14
Galiausiai mano malonumą atkuria stendų taryba, vadinama profesoriumi Pellar.
Aš esu Aminat iš Švedijos. Noriu, kad visi šiame tinklalapyje ar forume
dalyvautų dėkodami profesoriui Pellarui (drpellar@gmail.com) už tai, ką
jis padarė už mane ir mano vaikus. Buvau susituokęs su vyru penkerius metus
ir mes laimingai gyvenome kartu šiais metais, kol jis išvyko į Braziliją
verslo kelionei, kur susitiko su šia prostitute, kuris supainiojo jį, kad
nekenčiau manęs ir vaikų, ir tiesiog myliu ją. Kai mano vyras sugrįžo iš
kelionės, jis nebuvo mano vyro vaidmuo ir jis tapo svetimu. Jis kiekvieną
mėnesį nuvyko į Braziliją. Buvau taip supainiotas ir ieškojau būdų, kaip
jį sugrąžinti. Ištikima diena, kai naršiau savo kompiuterį, mačiau šio
voodo kunigo profesoriaus Pellaro liudijimą. Liudijimas pabrėžė jo galingą
magiją ir gerą galią. Pasak įrašo, jis išgydo vėžį, ŽIV / AIDS,
...
ahiga   |2019-06-27 15:20:42
Mano vardas yra Ahiga Audrey, aš gyvenu Ohajas, Jungtinėse Amerikos
Valstijose, ir esu laimingas vedęs su žavingu ir meiliu vyru su trimis
vaikais. Prieš daugelį metų mano šeimoje įvyko labai didelė problema tarp
mano vyro ir aš, taip baisu, kad jis kreipėsi į teismą dėl santuokos
nutraukimo. Jis sakė, kad jis niekada nenorėjo pasilikti su manimi ir kad jis
mane nemylėjo. Taigi jis paliko namus ir privertė mane ir vaikus eiti per
stiprų skausmą. Aš bandžiau sugrįžti prie jo per daug išmaldos, bet
viskas buvo veltui. Galiausiai, buvo patvirtinta, kad jis priėmė sprendimą ir
kad jis niekada nenorėjo manęs vėl pamatyti.
Vieną lemtingą popietę, kai
grįžau iš darbo, susitikau su senu draugu, kuris paprašė mano vyro. Aš jam
viską paaiškinau, todėl jis man pasakė, kad vienintelis būdas gauti vyrą
atgal yra aplankyti profesorių Pellarą, nes jis iš tikrųjų dirbo jam.
Priešingai, a...
Shaw Flora  - atstatytas santykis   |2019-06-14 09:07:31
Sveiki visi, jei turite santykių problemą, prašome susisiekti su dr. Wealthy
adresu: wealthylovespell@gmail.com ARBA jūs taip pat galite jį pakviesti
+2348105150446, jis labai gerai rūpinasi santykių problemomis
Brianna  - Ok   |2019-06-14 09:05:37
Šiemet 2019 m. Man buvo toks palaimingas, kad Dievas man suteikė pagrindą
laimingai vėl gyventi po to, kai buvo pertrauktas širdis 3 mėnesius, kai mano
vyras nepaisė manęs ir grįžo į savo šeimininką. Aš patyriau ir
išgyvenau visus emocinius kankinimus, nes aš negalėjau gauti jokios pagalbos,
kad galėčiau sugrąžinti savo vyrą, kol mano kolegos, kuri man suteikė jai
visišką įsitikinimą, kad jis gali padėti man. Aš susisiekiau su dr.
Wealthy ir klausiausi jo žodžių ir sekėjau jo pateiktais nurodymais. Ar
galėtumėte manyti, kad mano vyras sugrįžo namo per 12–16 valandų, kaip
sakė jis ir šiandien, mano santuoka atkurta ir dėkoju, dėkoju ir dėkoju
Dievui, kad naudojosi dr. sulaužyta santuoka. Ar yra kas nors iš ten, kuriam
reikia grįžti prie jo ar jos mylėtojo, ar jam reikia bet kokios pagalbos?
Tada aš siūlau jums susisiekti su Dr Wealthy dabar per savo el. Pašto
adresą: weal...
faith   |2019-05-30 20:38:41
Būtent čia liudija apie tai, ką man padarė šis puikus burtai. Aš niekada
netikiu polių liejimu, kol nebūčiau pagunda jį išbandyti. Aš ir mano
vyras, turėjome daug problemų, gyvenančių kartu, jis ne visada laimins mane,
nes jis įsimylėjo kitą ponia už mūsų santuokos. Aš stengiausi
įsitikinti, kad mano vyras palieka šią moterį, bet kuo daugiau su juo kalbu,
tuo labiau jis mane liūdina, todėl mano santuoka tapo skyrybomis, nes jis man
suteikia daugiau dėmesio. Taigi, su visais šiais skausmais ir nerimu,
nusprendžiau susisiekti su šiuo rašybos žodžiu, kad pamatytumėte, ar
viskas vėl gali veikti tarp manęs ir mano vyro. šis rašybos profesorius
Pellaras man pasakė, kad mano vyras yra labai didelis, kad jis buvo žavingas
magija, todėl jis man pasakė, kad darys viską, kaip įprasta. jis tęsė ir
išmeta man rašybą po 3 dienų rašybos, kai mano vyras buvo parašęs
visiškai pasikeit...
allison   |2019-05-17 07:25:21
Labdien, es esmu Allison Howarts Pēc gadiem, kad bijis attiecībās ar
Andersonu, viņš izcēlās ar mani, es darīju visu, lai saņemtu viņu
atpakaļ, bet viss bija veltīgi, es gribēju viņu atpakaļ tik daudz, jo man
bija mīlestība uz Viņu, es jautāju viņš ar visu, es solīju, bet viņš
atteicās. Es paskaidroju savu problēmu savam draugam, un viņa ierosināja, ka
es drīzāk sazināšos ar pareizrakstības lomu, kas varētu man palīdzēt to
izskaidrot, bet es esmu veids, kurš nekad domāja, ka esmu uzrakstījis, man
nebija citas izvēles, kā to izmēģināt, es nosūtīju e-pastu
pareizrakstības kanāls, un viņš man teica, ka nav nekādas problēmas, ka
viss būs labi pirms trīs dienām, ka mans ex atgriezīsies pie manis pirms
trīs dienām, viņš meta pareizrakstību un pārsteidzoši otro dienu bija ap
160. Mans ex sauc mani, es biju tik pārsteigts, ka es atbildēju uz zvanu, un
viss, ko viņ...
allison   |2019-05-17 07:24:35
Labdien, es esmu Allison Howarts Pēc gadiem, kad bijis attiecībās ar
Andersonu, viņš izcēlās ar mani, es darīju visu, lai saņemtu viņu
atpakaļ, bet viss bija veltīgi, es gribēju viņu atpakaļ tik daudz, jo man
bija mīlestība uz Viņu, es jautāju viņš ar visu, es solīju, bet viņš
atteicās. Es paskaidroju savu problēmu savam draugam, un viņa ierosināja, ka
es drīzāk sazināšos ar pareizrakstības lomu, kas varētu man palīdzēt to
izskaidrot, bet es esmu veids, kurš nekad domāja, ka esmu uzrakstījis, man
nebija citas izvēles, kā to izmēģināt, es nosūtīju e-pastu
pareizrakstības kanāls, un viņš man teica, ka nav nekādas problēmas, ka
viss būs labi pirms trīs dienām, ka mans ex atgriezīsies pie manis pirms
trīs dienām, viņš meta pareizrakstību un pārsteidzoši otro dienu bija ap
160. Mans ex sauc mani, es biju tik pārsteigts, ka es atbildēju uz zvanu, un
viss, ko viņ...
marie   |2019-05-11 17:36:36
Aš taip džiaugiuosi, nes mano sugedusi santuoka buvo atkurta, o mano vyras
vėl grįžo iš manęs ir mūsų 2 vaikai kitai moteriai. Po aštuonerių metų
santuokos, aš ir mano vyras buvome vienoje ar kitoje ginče, kol jis pagaliau
paliko mane ir persikėlė į Kaliforniją, kad būtų su kita moterimi.
Jaučiausi, kad mano gyvenimas buvo baigtas ir mano vaikai manė, kad jie
niekada nematys savo tėvo. Bandžiau būti stiprus tik vaikams, bet negalėjau
kontroliuoti skausmų, kurie pakenkė mano širdžiai, mano širdis buvo kupina
liūdesio ir skausmo, nes aš tikrai myliu savo vyrą. Aš galvoju apie jį
kiekvieną dieną ir naktį ir visada noriu, kad jis sugrįžtų, aš buvau
labai nusiminęs ir man reikėjo pagalbos, todėl ieškojau pagalbos internete,
ir aš atėjau į svetainę, kurioje siūloma, kad DR Egbo galėtų padėti
greitai grįžti . Taigi aš maniau, kad turėčiau išbandyti. Aš susisiekiau
su ju...
Milnavic  - Aš reiškiau draugą   |2019-04-26 16:11:35
Aš reiškiau draugą, kuris mane nukreipė rašyti dr. Aš buvau tikrai
skeptiškas prieš rašydamas jam, ir jis man pasakė, kad nesijaudinsiu dėl
nieko, kad turėčiau jam duoti dieną, kad jis man duotų burtą, o po 2 dienų
buvau tikrai nustebęs mano buvęs ir paskambino aš paimsiu ją atgal. Štai
kaip mano ex grįžo į mane ir ji nebe galvoja apie kitus žmones, bet aš ir
man vieni, ir esu laimingi, kad mano pinigai nebuvo švaistomi.
Parašykite
dokumentą gethelp05@gmail.com arba whatsapp +2348147400259
Aš liudijau,
kad tai nėra. Aš turėjau savo dalį, persekiojant šią informaciją
žmonėms, neturintiems meilės problemų ir santuokinių problemų.
loveth   |2019-04-24 11:40:09
Ar tikrai reikia meilės rašybos, kad atneštumėte savo buvusį meilužį ar
susivienytumėte savo santuoką? Spustelėkite greitojo 48 valandų sprendimo
el. Prieš pusantrų metų turėjau problemų su vyru, kuris mus sudaužė. Kai
jis atsiskyrė, aš buvau supainiotas ir nežinojau, ką daryti, kad jį
sugrąžintume. Iki tol, kol susisiekiau su šiuo gydytoju, susidūriau
internete, kaip jis padėjo daugeliui žmonių išspręsti įvairias problemas.
Aš jam atsiunčiau laišką ir pasakiau jam savo problemą, ir aš padariau
tai, ko jis paprašė iš manęs, kad trumpas pasakojimas būtų trumpas, prieš
tai žinodamas, mažiau nei per 48 valandas mano vyras mane iškvietė ir
sugrįžo pas mane. jis apgailestavo, kas vyko tarp mūsų dviejų. Galiausiai
rašau šį liudijimą, kad dėkoju jums ir giliai dėkoju jums, dr spell
specialistas už jūsų žodžių laikymąsi ir pažadus jį sugrąžinti vos
per 48 val. ...
Madja Mulic  - noriu pasakyti labai didelį padėką šiam puikiam žm   |2019-04-24 01:39:11
noriu pasakyti labai didelį padėką šiam puikiam žmogui, vadinamam dr.
Ilekhojie už jo nuostabų darbą, už tai, kad sugrąžinau savo buvusį
meilužį, kuris paliko mane beveik metus. Aš taip džiaugiuosi, kad galėčiau
pasidalinti šiuo liudijimu žmonėms, kad jie matytų ir įsitrauktų, jei
norite, kad jūsų mylėtojas sugrįžtų, ar turite kokių nors kitų
problemų, su kuriomis galite susisiekti su dr. Ilekhojie dėl pagalbos savo el.
Paštu gethelp05@gmail.com arba whatsapp numeriu +2348147400259
Katrina Punin  - Atsiprašau už tai, kad šį tinklą   |2019-04-24 01:07:44
Atsiprašau už tai, kad šį tinklą, bet aš turiu šį pasaulį viršų
rašybos ratukas, kad atnešė mano vaikinas, kuris paliko mane per pastaruosius
1 metus, aš galų gale susitiko šio vyro dienoraščio svetainėje skelbti
vienas iš kliento pagalbos, Aš viską paaiškinau jam ir jis man pasakė apie
rašybos ritmą, apie kurį jis girdėjo, ir jis davė man elektroninio pašto
adresą, kad galėčiau parašyti rašybą, kad jam būtų pranešta apie mano
problemas. Vos per 14 dienų mano draugas buvo atgal į mane. Aš tik norėčiau
padėkoti šiam teisingam ir nuoširdiam rašybos ratui, pone visi, ką
pasakėte, atėjo ir ačiū pone. Norėčiau pasakyti visiems, kurie ieško bet
kokio problemos sprendimo, patariu jums maloniai pasikonsultuoti su šiuo
žolelių rašybos ratuku, jis yra tikras, jis yra galingas, ir koks
vaistažolių vaistas ir žolelių rašybos aster sako, kas bus, nes visi Ką
pasakoja ra...
Puleko Sirviv  - Atsiprašau už tai   |2019-04-23 07:26:55
Atsiprašau už tai, kad šį tinklą, bet aš turiu šį pasaulį viršų
rašybos ratukas, kad atnešė mano vaikinas, kuris paliko mane per pastaruosius
1 metus, aš galų gale susitiko šio vyro dienoraščio svetainėje skelbti
vienas iš kliento pagalbos, Aš viską paaiškinau jam ir jis man pasakė apie
rašybos ritmą, apie kurį jis girdėjo, ir jis davė man elektroninio pašto
adresą, kad galėčiau parašyti rašybą, kad jam būtų pranešta apie mano
problemas. Vos per 14 dienų mano draugas buvo atgal į mane. Aš tik norėčiau
padėkoti šiam teisingam ir nuoširdiam rašybos ratui, pone visi, ką
pasakėte, atėjo ir ačiū pone. Norėčiau pasakyti visiems, kurie ieško bet
kokio problemos sprendimo, patariu jums maloniai pasikonsultuoti su šiuo
žolelių rašybos ratuku, jis yra tikras, jis yra galingas, ir koks
vaistažolių vaistas ir žolelių rašybos aster sako, kas bus, nes visi Ką
pasakoja ra...
KATTI  - Įsivaizduokite   |2019-04-15 11:41:24
Įsivaizduokite, kad per naktį tapsite turtingi. Būdamas daugelio milijonų
dolerių loterijos nugalėtoju, tikrai bus gyvybiškai besikeičiantis renginys
beveik kiekvienam loterijos laimėtojui. Aš laimėjau 1,800,000 JAV dolerių
JAV dolerių sumą. Žinau, kad daugelis žmonių norėtų sužinoti, kaip
laimėjau loteriją. Ar manote, jei pasakysiu, kad aš tai padariau su
rašybomis? Sutikau šį garsųjį rašybos ratuką, žinomą kaip DR ILEKHOJIE,
ir jis buvo tas, kuris tai padarė už mane. Kaip šokiruojantis, kaip tai buvo
mano garsus komentaras spaudai: „Aš eisiu ir paslėpsiu savo lovoje.“
Niekada netikėjau, kad DR ILEKHOJIE iš tikrųjų privertė mane pernelyg
turtingą naktį. Jei norite turėti galimybę laimėti ir tapti labai
turtingomis, kaip ir aš, susisiekite su gydytoju ILEKHOJIE adresu
gethelp05@gmail.com arba Whatsapp jį +2348147400259 ir jums bus laimingas.
Ačiū už skaitymą ir ti...
SALEK  - Aš tikrai nežinau   |2019-04-15 11:36:45
Aš tikrai nežinau, kaip padėkoti dr. Ilekhojie už tai, ką jis padarė man.
Mano vyras ignoravo mane ir per pastaruosius 3 mėnesius grįžo į savo
šeimininką. Jei ne dėl dr. Ilekhojie įsikišimo, aš nebūčiau atgavęs
mano vyro. Jis yra galingas rašybos, atnešęs mano vyrą per 12–16 valandų.
Ar yra kas nors ten, kuriam reikia grįžti į savo ar jos meilužį? Tada aš
siūlau susisiekti su Lord ILEKHOJIE dabar per savo el. Pašto adresą:
gethelp05@gmail.com
Jei norite gauti daugiau informacijos, skambinkite /
Whatsapp +2348147400259. Dievas palaimins jus, sir. Tai Brianna Owen iš
Jungtinės Karalystės.
SVETAINĖ: https://ilekhojie-solutions.webnode.com
else   |2019-04-07 07:10:57
Tai yra rašybos daktaras, kad galite jam išsiųsti el. Laišką, jei jums
reikia pagalbos savo santykiuose
spellspecialistcaster937@gmail.com
Gydytojas, kas numerį
+2348088777194
Pažadu jums, kad jūsų problemos išsprendžiamos
nedelsiant.
Būdamas santykiuose su vyru septynerius metus, jis paliko mane, aš
padariau viską, kad galėčiau padaryti jį atgal, bet viskas buvo veltui. Jis
norėjo už meilę, kurią jaučiu jam, bet jis atsisakė
paaiškino mano
problemą su kažkuo internete, ir ji pasiūlė, kad aš turėčiau paštu
išsiųsti rašybininką, kuris galėtų padėti man rašybos, kuris atnešė
jį atgal, bet aš esu moteris, kuri niekada netikėjo burtai, aš neturėjau
kito pasirinkimo, kaip tik tai išbandyti, aš nedelsdamas susisiekiu su šiuo
gydytoju per savo el. laišką ir padarysiu viską, ką jis paprašė manęs,
gydytojas sakė, kad jokios problemos viskas bus gerai per tris dienas, mano...
KUCIA  - Su tiek daug mano širdies aš čia noriu pasakyti, k   |2019-03-30 13:50:02
Su tiek daug mano širdies aš čia noriu pasakyti, kaip dr. Ilekhojie
išgelbėjo mano santuoką nuo skyrybų. Aš ir mano
vyras turėjo tam tikrą
nesusipratimą, ir tai, kad mano vyras ieškojo a
skyrybų. Taigi aš neturiu
kito pasirinkimo, kaip eiti į internetą, kad galėčiau ieškoti mano
problemos sprendimo.
Ilekhojie informacija ir apie tai, kaip jis padėjo
daugeliui žmonių atkurti santykius. Aš susisiekiu su dr. Ilekhojie ir
per
mažiau nei 48 valandas mano vyras nutraukė santuokos nutraukimo dokumentus.
Dabar aš ir mano vyras gyvena kartu ramybėje ir harmonijoje
ačiū
Dr.Ilekhojie už tai, kad išgelbėjo mano santuoką nuo suskaldymo, susisiekite
su juo: gethelp05@gmail.com
aninat   |2019-03-19 19:59:55
Mano vyras Hasanas mane metė į kitą moterį, kad įklijuotų 3 metus.

pradžių aš niekada netikiu, kad Dr.Chamberc galės man vėl laimėti savo
„EX HUSBAND“ iš šios kitos moters, bet todėl, kad aš vis dar myliu jį
ir noriu, kad mano vyras vėl sugrįžtų į mano gyvenimą. pakluskite ir
vadovaukitės Dr.Chamberc rekomendacijomis ir esu nustebęs, kad po trijų
meilės ir paskatinimo dienų su mano vyro nuotraukomis ir pavadinimais, duotais
Dr.Chamberc'ui, pietūs meilės rašybos ore mano vardu 120 val. Laikas
nakties viduryje. Kitą rytą susitikau su mano telefonu praleisto skambučio,
vėliau kai kurie kiaušiniai EX HUSBAND manęs pakvietė mane atsiprašyti ir
išsiaiškinti, ką jis padarė neteisingai, kad man pakenktų. Mano vyras taip
gražiai kalbėjo, kad atgailavo. dabar mano vyras ir aš visiškai susiliejame
ir labai džiaugiamės savo nauju gyvenimu kaip šeima ... ačiū Dr.Chambercui
u...
MONICA   |2019-03-07 12:24:22
Aš šaukiau ir nuskubau dieną ir naktį, kol ji taip blogai nesugebėjau jo
ilgiau. ir aš pasiekiau žmonių, kurie gali padėti,
aš persekiojo tikrąjį
dalyką, o tai yra dr. Ilekhojie. aš beveik atsisakiau bandyti gauti savo Ex
Husband ir turintys a
vėl pasitenkino šeima .. aš išbandžiau visą žinomą
partiją ir burtų, palaiminimų ir ypatingų magiškų galių
padaryta, ir iš
karto po 2 dienų, mano Ex vyras turėjo grįžti pas mane, ir jis buvo
nuoširdus už viską, ką jis padarė. Ir
dabar mano gyvenimas yra
subalansuotas ir aš vėl džiaugiuosi. Jis suteikė puikią paslaugą, ir
nemanau, kad žmonės žinojo apie Dr
Ilekhojie šventykla ir jo stebuklingos
galios. Jūs esate neapdorotas deimantas. Ačiū dr. Ilekhojie Jūs esate
talentingas ir jūs
atleiskite save taip laisvai, kaip jūs man. Dėkojame už
tai, kad mylėjote savo stebuklingus meilės burtus. Mano vyras yra atgal
man
tik taip, kaip t...
CARMEN   |2019-03-07 11:09:46
Mano vyras paliko mane jaunesnei moteriai ir aš buvau nuniokotas. Tai buvo
tarsi jis turėjo jį pagal blogą rašybą, Paulius pasuko
prieš mane, be
jokio įspėjimo. Tai nutiko praėjusiais metais, buvau beviltiška, todėl
naudojosi kiekvienu rašybos būdu
svetainę, kurią galėčiau rasti be
rezultatų. Draugas atsiuntė man nuorodą į Dr Todd svetainę ir susisiekiau
su juo. Jis pradėjo
birželio mėn. Dėl visų jo nuostabių darbų, mano vyras
ir aš grįžome kartu. Aš tokia laiminga, ir
privilegijuotas turėti tokį
puikų asmenį, kaip jūs, mano pusėje. Ačiū! Toddo kontaktas
gethelp05@gmail.com arba skambinkite

+2348147400259
CARINA  - KAIP NAUJU PAGRINDINIĄ   |2019-03-07 11:01:13
KAIP NAUJU PAGRINDINIĄ TINKAMUMĄ PRADŽIUTI NUOTRAUKĄ, ATSIŽVELGIANT Į
TIKRĄJĄ IR GENERALINĮ PAVADINIMO KARTĄ DR IFADE TEKSTĄ ARBA KONTAKTAI VIA
WHATSAPP

+2348147400259
MARIAM   |2019-03-01 01:06:15
Aš šaukiau ir nuskubau dieną ir naktį, kol ji taip blogai nesugebėjau jo
ilgiau. ir aš pasiekiau žmonių, kurie gali padėti,

aš persekiojo tikrąjį
dalyką, o tai yra dr. Ilekhojie. aš beveik atsisakiau bandyti gauti savo Ex
Husband ir turintys a

vėl pasitenkino šeima .. aš išbandžiau visą
žinomą partiją ir burtų, palaiminimų ir ypatingų magiškų
galių

padaryta, ir iš karto po 2 dienų, mano Ex vyras turėjo grįžti pas
mane, ir jis buvo nuoširdus už viską, ką jis padarė. Ir

dabar mano
gyvenimas yra subalansuotas ir aš vėl džiaugiuosi. Jis suteikė puikią
paslaugą, ir nemanau, kad žmonės žinojo apie Dr

Ilekhojie šventykla ir jo
stebuklingos galios. Jūs esate neapdorotas deimantas. Ačiū dr. Ilekhojie Jūs
esate talentingas ir jūs

atleiskite save taip laisvai, kaip jūs man.
Dėkojame už tai, kad mylėjote savo stebuklingus meilės burtus. Mano vyras
yra atgal

man tik taip,...
CARINA   |2019-02-28 18:11:48
Ši žinutė skirta tiems, kurie yra širdžiai susijaudinę, nes jų žmona ar
vyras paliko juos, aš žinau, kaip jis jaučiasi, nes buvau

kai jaučiatės
taip pat, kaip jūs, todėl noriu jums rekomenduoti šį galingą meilės
rašybos ratuką, vadinamą dr. Perfect

kas gali sugrąžinti jūsų žmoną ar
vyrą per 24 valandas, atsiųskite jam el. laišką adresu
gethelp05@gmail.com

WhatsApp +2348147400259
fatima   |2019-02-28 16:28:54
AČIŪ SU DIDŽIOJIEMS Dr.Chamberc už SOLVE MY MY PROBLEMAS JO EMAIL IS
chamberc564@yahoo.com
Mano vardas yra Miss Fatima. 5 metus susituokiau su
vyru. Šiemet gyvenome laimingai, o ne tol, kol jis išvyksta į Australiją
verslo kelionei, kur susitiko su šia mergina ir nuo tada jis nekenčia manęs
ir vaikų bei vien tik jos meilės, kai mano vyras atėjo iš kelionės.
nebenorėjo mane ir mano vaikų pamatyti, todėl jis mus išvedė iš namų ir
nuvyko į Australiją, kad pamatytų tą kitą moterį. todėl aš ir mano
vaikai buvo tokie nusivylę, ir aš buvau su savo motina, ir aš nebūčiau
gerai elgiamasi, nes mano motina vedė kitą vyrą po mano tėvo mirties, todėl
vyras, su kuriuo jis susituokė, nebuvo gerai elgiamasi, o mano vaikai buvo taip
supainioti ir aš ieškojau būdų, kaip susigrąžinti savo vyrą, nes aš
labai myliu ir vertinu jį, taigi vieną dieną, kai naršiau savo kompiuteryje,
pamačia...
maria  - how i got my ex back   |2019-02-19 07:06:41
AČIŪ SU DIDŽIOSIOSIOS DR. Sunny, kad išspręstų mano problemas, jos EMAIL
IS (drsunnydsolution1@gmail.com
mano vardas yra Miss Maria, aš buvau
susituokęs su savo vyru penkerius metus, mes gyvenome laimingai kartu šiais
metais, o ne tol, kol jis nuvyko į Australiją verslo kelionei, kur susitiko su
šia mergina ir nuo tada jis nekenčia manęs ir vaikus bei meilę tik jai.
taigi, kai mano vyras sugrįžo iš kelionės, jis pasakė, kad jis nenori vėl
pamatyti mano ir mano vaikų, todėl jis mus išvedė iš namų ir dabar eidavo
į Australiją, kad pamatytų tą kitą moterį. taigi aš ir mano vaikai buvo
tokie nusivylę, ir aš tik buvau su mama, o aš ne gydydavau gerai, nes mano
mama susituokė su kitu žmogumi po mano tėvo mirties, kad žmogus, su kuriuo
jis susituokė, nesielgė su juo gerai. ir mano vaikai buvo taip supainioti, ir
aš ieškojau būdų, kaip gauti savo vyrą namo, nes myliu ir puoselėjau jį...
marry   |2019-02-18 07:06:33
Mano vardas yra Vedęs, palieku ir dirbsiu Kananoje norėčiau, kad pasaulis
žinotų apie didžiulę rašybą, kuri man padėjo su mano santykių problema,
kai mano vyras apgaudinėjo mane su kita moterimi ir grasino nutraukti santuoką
ir taip pat galėjo globoti savo sūnų Aš pažvelgiau žemyn, aš negalėjau
gerai galvoti, aš jaučiau, kad aš neimsiu savo gyvenimo, kol nesidalinsiu
savo problemomis su geriausiu draugu, ir jaučiau nusivylimą, aš nežinojau,
ką daryti dar kartą, nei informuoti savo draugą apie jį, kas buvo atsitiko
ir mano draugas supažindino su manimi šitą rašybos ritmą ir aš jam
išsiųsiu pranešimą apie tai, kad susisiekiau su gydytoju, ir aš padariau
visą gydytoją, kuris manęs paprašė, kad mano vyras vėl sugrįžtų po
dviejų dienų. kelia nerimą. Aš esu toks pilnas rašybos pilių, kad
nusprendžiau skleisti savo šventyklą, kuri tai daro panašioje valstybėje
šiandie...
kim  - how i got my ex back   |2019-02-12 12:22:33
AČIŪ SU DIDŽIOSIOSIOS DR. Sunny, kad išspręstų mano problemas, jos EMAIL
IS (drsunnydsolution1@gmail.com
mano vardas yra Miss Kim, aš susituokiau su
vyru penkerius metus, mes gyvenome laimingai kartu šiais metais, o ne tol, kol
jis nuvyko į Australiją verslo kelionei, kur susitiko su šia mergina ir nuo
tada jis nekenčia manęs ir vaikus bei meilę tik jai. taigi, kai mano vyras
sugrįžo iš kelionės, jis pasakė, kad jis nenori vėl pamatyti mano ir mano
vaikų, todėl jis mus išvedė iš namų ir dabar eidavo į Australiją, kad
pamatytų tą kitą moterį. taigi aš ir mano vaikai buvo tokie nusivylę, ir
aš tik buvau su mama, o aš ne gydydavau gerai, nes mano mama susituokė su
kitu žmogumi po mano tėvo mirties, kad žmogus, su kuriuo jis susituokė,
nesielgė su juo gerai. ir mano vaikai buvo taip supainioti, ir aš ieškojau
būdų, kaip gauti savo vyrą namo, nes myliu ir puoselėjau jį tiek daug,
Mrs Faith Elena   |2019-02-07 08:22:01
Sveikiname jus,
Esu ponia Faith Elena, akredituota pinigų skolintoja, siūlau
paskolą kiekvienam asmeniui, ar jums reikia paskolos ar finansavimo dėl bet
kokios priežasties: Asmeninė paskola, Verslo paskola, Paskolos padidinimas,
Verslo pradžios paskola, Paskolos skolai, Skolos konsolidavimas, bet kokios
rūšies paskola, kurios dydis yra 3%, su mumis susisiekia per:
Mrsfaithelena.fund@gmail.com ir užpildykite žemiau pateiktą paskolos
paraiškos formą, kad galėtumėte nusiųsti jums paskolos sąlygas ir
sąlygas. gerai pažymėkite, kad jūsų paskolos gavimas iš mūsų įmonės
yra 100% garantuotas.

INFORMACIJA APIE SKOLINIMĄ.
Jūsų pilnieji vardai:
...............
Reikalaujama paskolos suma: ..........
Paskolos trukmė:
.............
Paskolos paskirtis: ..........
Pareiškėjo adresas:
...........
Pareigos: ..........
Vieta: ........
Valstybė:
..............
Šalis:.................
Lytis: ...............
sandra  - I want my husband back to me   |2019-02-06 21:36:56
laikytis bet kokio, ką man pasakė, ką aš padariau. Turiu pasakyti, kad esu
pats laimingiausias moteris žemėje, nes aš gavau savo vyrą namo su manimi ir
vaikais jis taip pat gali jums padėti daugeliu būdų, ką jums reikia
padaryti, tai užuomina / susisiekite su juo jo el. pašto adresu:
Greatlapola67@gmail.com arba paskambinkite / whatsap jį +2349034970099 bye!
sandra  - I want my husband back to me   |2019-02-06 21:34:41
Sveiki draugai, esu čia, kad galėčiau pasidalinti savo liudijimu apie tai,
kaip aš gavau savo vyrą atgal per rašybos ratuką, pavadintą Baba lapola.
Aš buvau susituokęs su vyru už 8 metus, kai gyvenome puikiai, turėjome du
vaikus berniuką, kuris yra 5 metų ir mergaitė, kuri jau trejus metus
džiaugiamės visais šiais metais, bet aš pastebėjau kai kuriuos pakeitimus
staiga, kai jis ateina namo vėlai, jis dabar užmuša mane ir paskambina mūsų
vaikų vardams, sakė, kad nebėra mums reikalingo. onefaithfulday naršymas
internete Aš atėjau per straipsnį, kuriame kalbėjau apie tai, kaip gauti
savo vyrą atgal į daugybę liudijimų apie skirtingus žmones, kurie kalba
apie puikų lapolą, kaip jis padėjo jiems, kad aš su juo susisiekčiau, yra
el. vyras bus sugrįžęs į mane, kad ponia jam davė meilės rašybą.Jis man
pasakė, kad mano problemos išsprendžiamos, kad viskas, ką turiu padaryti,
yra...
sandra   |2018-12-29 04:05:02
Norėčiau pasidalinti savo liudijimu apie visus pasaulio žmones. Ar Sandra iš
Anglijos Bara Finder, aš susituokiau su savo vyru maždaug prieš dvejus metus,
mes pradėjome problemų namuose, nustojame miegoti toje pačioje lovoje, kovoti
apie mažus dalykus, kuriuos jis visuomet ateina namo vėlai vakare, geria per
daug, ir jis visada miegoja su kitomis moterimis iš išorės. Aš niekada
niekada nenorėjau savo gyvenimo, išskyrus jį. noriu jį prarasti, nes mes
taip sunkiai dirbome, kad taptume šiais laikais. prieš mėnesį, jis dabar yra
suderinimas gyventi su manimi ir kūdikiu.
kreipkitės ir buvau sugadintas.
širdis vadinama mama ir jai viską paaiškinau, mano mama man pasakė apie
Dr.Chambercą, jis padėjo jai išspręsti problemą tarp jos ir mano tėvo.
kiti trys su puse metų, ir tai buvo kaip stebuklas, jie grįžo vieni kitiems.i
buvo išsiųstas gydytojui Dr.Chamberc, jo elektroninio pašto adresu:
C...
spear carlie   |2018-12-08 05:29:12
Aš ir mano vaikinas kartu dirbo aštuonias mėnesius, o nuo jo atsiskyrėme - 6
mėnesiai. Aš vis dar myliu jį, bet kažkaip jaučiu jį nesąžiningai.
Kodėl myliu ką nors, kas ovb nepatinka tave atgal? Ive meldėsi ir meldėsi
už šiuos mėnesius ir nieko. Jis vis dar su savo nauja mergina (su kuriuo jis
gyvena), bet tai nereiškia, kad padėti pirmąją savaitę po pertraukos. Aš
buvau savo kelio maldoje, ieškodamas pagalbos, padėti atstatyti santykius ex
lover atgal ", taigi aš nusprendžiau bandyti koz aš myliu savo vaikinu
tiek daug. todėl aš Lien Dr.omeke UWA ir papasakojo jam savo problemą ir jis
visą man 100% garantija, kad aš turiu vaikiną atgal po rašybos nei buvau
gabus ir pasisekė, kad jį aš padariau viską, ką jis Lien užduodami mane ir
mano didžiausias siurprizas per dieną po kerus, mano vaikinas Goi man ir
atsiprašė už tai, ką jis padarė man ir paprašyti mano atleidimas grįžti...
mary michael   |2018-10-31 07:27:16
Hello i am Mary Michael, aš čia, kad spreed šios geros naujienos į visą
pasaulį, kaip aš mano vyras meilę atgal. Buvau going crazy, kai mano meilė
paliko mane kita mergina praeitą mėnesį, bet kai aš susitikti draugą, kad
įvesti mane į DrIgbinovia Didžiosios Messenger, aš papasakojo savo problemą
DrIgbinovia apie tai, kaip mano vyras paliko mane, ir taip pat, kaip man reikia
gauti darbą labai didelė kompanija. Jis tik man pasakė, kad aš atėjau į
tinkamą vietą buvo man bus gauti mano širdis noras be jokio šalutinio
poveikio. Jis man pasakė, ką man reikia padaryti, po to, kai buvo padaryta,
per ateinančius 2 dienas, mano meilė pakvietė mane į telefoną ir buvo
sakydamas atsiprašau už gyvenimo mane iki dabar, ir taip pat į kitą savaitę
po mano meilė pakvietė mane būti pareiškimo dėl atleidimo , Buvau
pašauktas į pokalbį mano norima kompanija buvo man reikia dirbti kaip
vadovas. Es...
Simonas Marckonas   |2018-10-18 02:58:10
Sveiki visi, aš esu labai turtingas ir garsus žmogus, dabar visi su savo
"Collins James" parama. Turėjau svajoti apie kreditavimą po to, kai
praeina daug sukčiavimo visur! Bet Dievas nukreipia šį žmogų į mane ir aš
jam paaiškinau, kad noriu investicinės paskolos. Jis man padeda ir padarė
geriausią darbą man šiandien, gerai, galiu gerai elgtis .... Jei taip pat
reikia paskolos? Aš nukreipiu jus su juo susisiekti dabar
Collins_jamesfinance555@hotmail.com. Mano vardas Simonas Marckonas.
Dievas
tave laimina!
Bill Johnson   |2018-10-14 20:32:30
Pasirengimas teisėtai paskolai visada buvo didžiulė problema. Klientams,
turintiems finansinę problemą, reikia jų išspręsti. Kredito ir užstato
klausimas yra tai, kad klientai visada nerimauja ieškodami paskolos iš
teisėto skolintojo. Bet .. mes padarėme tokį skirtumą skolinimo srityje. Mes
galime pasirūpinti, kad paskola būtų nuo 5000 JAV dolerių iki 500 000 000
USD JAV dolerio iki 3 proc. Palūkanų Prašome nedelsiant atsakyti į šį el.
Laišką: billjohnson.loanfirm011@gmail.com
koffi   |2018-09-05 04:56:45
Aš turiu Koffi Kouakou. Šiandien aš labai džiaugiuosi ne tik dėl to, ką
šis didysis žmogus, vardu Doctoras, padarė man. Aš buvau toks mažas, kai
mano ex? paliko mane. Aš negaliu patikėti, kad dabar mano žmona dabar
grįžta į mano kelius su rubino roze, prašydama, kad jis grąžintų jį ir
liūdna, ir atleisk, kad paliko mane? kad tai sukėlė mane skausmą po
skyrybų? Ir visa tai stebuklas atsitiko, kai aš užsisakiau skubos 48 valandas
nuo gydytojo. Pone, aš esu laimingiausias šiandieninis žmogus visame
pasaulyje. Daktaras tai padarė. Taip. Tai nuostabus stebuklas ir malonumas man
ir mano šeimai šiandien .. Dėkojame už jūsų vertingą pagalbą. Tu esi
tikra ragana, ir tu niekada nebūsi pamiršta, kad dar kartą padarėte laimę.
Tu mano didvyris. Vaikai džiaugiasi, kad jų mama visada grįš namo.
susisiekite su juo, jei jums reikia skubios pagalbos savo santykiuose. El.
paštas: spellspecial...
fernado   |2018-09-05 04:55:42
DAUGIAUI
Mano vardas Fernado Antonio. Tai liudija didelį gydytoją, kuris
padėjo man atgauti savo meilę gyvenimui. Tą dieną, kai mano žmona paliko
mane, viskas nuramino ir atmosfera buvo sudėtinga netikrumo. Viskas atrodė
blyški, ir aš nusprendžiau ieškoti pagalbos raganoms, galinčioms atnešti
savo buvusios žmonos? atgal Kaip aš galvoju, aš nuėjau per internetą ir,
matydamas ieškodami patikimo vedlio, aš stebėjau daugybę burtininkų
parodymų, kaip susigrąžinti buvusius vaikus ir mylimus žmones. Remdamasis
tikėjimu gydytoju, aš kreipėsi į jį ir, paaiškindamas dalykus, jis sutiko
susidurti su lauko iššūkiais. Jis puikiai dirbo. Mano buvusi žmona grįžta
pas mane labai atsargiai ir nuoširdžiai. Todėl norėčiau pasinaudoti šia
proga ir pagerbti savo tarnybą dėl mano padėties. Sąžiningai jis parodė
drąsą imtis sunkių užduočių rasti sprendimus beveik bet kokiai problemai.
Sus...
Eddy  - Turi skaityti   |2018-08-30 14:03:26
Sveiki ponios ir švelnūs vyrai, mano vardai yra Eddy Luke. Čia aš noriu
padėkoti dr okui už puikų darbą, kurį jis padarė už mane, norėdamas
grąžinti savo mylimąjį per 24 valandas, apie kurį niekada nepadėjau, kad
galėčiau jį grąžinti į rankas, dr okpa yra puikus žmogus, kurio
norėčiau, kad visi jį padėkojo man, nes jis yra priežastis, kodėl aš
džiaugiuosi savo gyvenimo meilė šiandien, dr okpa tu esi geriausias, ačiū
už puikų darbą, mano draugai ten, jei nori padėkoti Dr okpa man ar jums
reikia jo pagalbos, galite susisiekti su juo per
okpatempleofsolution@gmail.com

Vardas: Eddy Luke
Šalis: Germany
Patrick  - Kaip aš gavau savo žmoną atgal per 24 valandas   |2018-08-29 12:41:06
Gerą dieną visi Dr okpa dar kartą pasveikino darbą, jis įrodė savęs man
ir parodė man savo galias, nežinau, ką pasakyti dar kartą. Dr okpa yra
didžiausias žmogus žemėje, nes jis sugrąžino mano meilužis, kurio niekada
negalėjau niekada mokyti visą savo gyvenimą, bet dr okpa parodė man, kad
mano tigrai buvo neteisingi, sugrąžindami Sesaną Belemą į mano gyvenimą,
ir aš dėkoju dr okui už šį sveikintuosius darbus ir gali Dievas palaiminti
ir išlaikyti jį gyvam kad jis tęstų savo gerą darbą žmonėms ir
išsaugotų santuokas. Pone, tu esi labai dėkingas iš tiesų, ačiū jums,
mano draugai iš ten, kurie turi santuokos ar santykių problemų, aš patariu
jums susisiekti su dr okpa nedelsiant ir aš tau įsitikinau, kad jūsų byla
bus išspręsta dėl to, kad jis nusistovėjo mano, jei norite pasiekti jam
galite susisiekti su juo per: okpatempleofsolution@gmail.com

Patrick
Sacke  - Kaip aš gavau ex lover'io atgal.   |2018-08-28 09:40:09
Pagaliau Waoh galų gale grįžo į savo gyvenimą, kai mane sukėlė daugybė
rašybos rastų, bet dr oka paslėpė mano veido veidą ir parodė man
galingumą rašybos metu, pone, tu esi puikus žmogus, padėkojęs ir garbės
tau Dr okpa, mano draugai iš ten noriu, kad padėtumėte man padėkoti dr okpa
už pagalbą, kurią man daviau per 24 valandas grąžindamas savo gyvenimą.
Savo el. Laiške galite susisiekti su dr okpa:
okpatempleofsolution@gmail.com

Sacke Lance
šalis: Švedija
ahigah   |2018-08-18 23:30:31
Mano vardas Ahiga Audrey, aš gyvenu Ohajo valstijoje, JAV, ir aš laimingas,
susituokęs su mieliu ir rūpestingu vyru, turinčiu tris vaikus. Prieš metus
šeimoje kilo didelė problema tarp mano ir mano vyro, taigi taip baisi, kad jis
pareiškė bylą teismui dėl santuokos nutraukimo. Jis sakė, kad niekada
nebesilieka su manimi ir kad jis manęs nebegali mylėti. Taigi jis paliko namus
ir sukėlė mane ir mano vaikus rimtais skausmais. Aš bandžiau visas mano
priemones grįžti per daug elgetavimo, bet viskas nenaudingas. Galiausiai jis
patvirtino, kad nusprendė, kad jis niekada manęs nematys. Dėl neįprastos
nakties, kai grįžau iš darbo, susitikau su savo senais draugais, kurie
paprašė mano vyro. Aš viską paaiškindavau jai, taigi ji man pasakė, kad
vienintelis būdas, kaip sugrąžinti savo vyrą, yra aplankyti rašybos
chaserį, nes jis tikrai dirbo ir su ja. Tačiau aš niekada netikiu rašytuvu,
bet ne...
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla