Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

„Nokia“ pristato pirmąjį „C“ serijos telefoną "Nokia C5" PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Airina Vaičiulienė | 2010 m. kovo 03, Trečiadienis, 10:46

Pasaulinė mobiliųjų telefonų ir sprendimų kūrėja "Nokia" išleis naujos – "C" serijos – išmanųjį telefono modelį "Nokia C5", pritaikytą bendrauti socialiniuose tinkluose. Nedidelis telefonas turės tiesioginę prieigą prie "Nokia" paslaugų paketo "Ovi" bei nemokamą navigaciją su "Ovi" žemėlapiais. Telefonas Lietuvoje turėtų pasirodyti šių metų viduryje ir kainuos apie 460 litų, be mokesčių ir subsidijų.

"Naujosios "C" serijos modeliai subalansuoti, kad vartotojui būtų kuo paprasčiau pasiekti svarbiausius žmones ir bendrauti su draugais bei šeimos nariais per socialinius interneto tinklus", - sakė "Nokia" produktų vadovas Baltijos šalims Dalius Nalivaika.

 

Viena didžiausių "Nokia C5" modelyje pritaikytų inovacijų – telefono adresų knygelėje, šalia draugų kontaktų, pateikiami naujausi draugų palikti įrašai "Facebook" portale. Į telefono darbastalį taip pat galima įkelti kontaktų juostą ir į šią įtraukti asmenis, su kuriais dažniausiai bendraujama. "Nokia C5" telefonu patogu pasiekti ne tik "Facebook" ir "MySpace" socialinius tinklus, bet ir naudotis "Ovi" ar kitu elektroniniu paštu, taip pat susirašinėti greitosiomis žinutėmis.

 

Telefonas palaiko spartųjį mobiliojo interneto 3G ryšį, jame įmontuota 3,2 megapikselių raiškos kamera, įrenginys komplektuojamas su 2 gigabaitų atminties kortele.


Vartotojai, įsigydami "Nokia C5", taip pat galės nemokamai naudotis navigacijos funkcijomis keliaudami pėsčiomis ir automobiliu. Navigacijos programinė įranga taip pat leidžia patogiai skelbti savo buvimo vietą "Facebook" tinkle.

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla