Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Paskelbtas aktyviausių virusų dešimtukas PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Airina Vaičiulienė | 2010 m. vasario 11, Ketvirtadienis, 10:54

Kompiuterių saugumo programinės įrangos kūrėja bendrovė ESET atkreipia dėmesį į augantį konfidencialios informacijos vagysčių skaičių internete. Tendencijos rodo, kad duomenų pasisavinimo atvejų daugėja socialiniuose tinkluose, taip pat bendraujant elektroniniu paštu.

Asmeniniai vartotojų duomenys ar svarbi verslo informacija išviliojama pasinaudojus žmonių patiklumu. Tuo tarpu interneto erdvėje vartotojus ir toliau puola pastaruoju metu paplitę virtualūs kenkėjai, sakoma ESET Lietuvoje atstovaujančios bendrovės „NOD Baltic“ pranešime. Jame teigiama, kad internete pastarąjį mėnesį ir toliau aktyviai puolė išplitę virtualūs kenkėjai: ESET skelbiamame pavojingiausių sausio mėnesio virusų dešimtuko pirmojoje vietoje aptiktas daugiausia kompiuterių užkrėtęs kirminas „Conficker“, plintantis per operacinės sistemos „Windows“ spragas.

 

Sausį vartotojus ir toliau aktyviai atakavo virusai „INF/Autorun“, „Win32/PSW.OnLineGames”, „Win32/Agent“, „INF/Conficker“, kenkėjiškos programos  „Win32/Pacex.Gen“, „Win32/Qhost“ ir „WMA/TrojanDownloader.GetCodec“.

 

Aštuntojoje ir dešimtojoje aktyviausių virusų dešimtuko  vietose aptikti nauji kenkėjai:  „JS/TrojanDownloader.Agent“ ir „Win32/Packed.Autoit“.

Pirmasis, „Trojos“ arklio tipo virusas, į kompiuterį patenka besilankant kenksmingose internetinėse svetainėse. Virusas kenkia tuo, kad be vartotojo žinios siunčia ir diegia į kompiuterį pavojingus failus.

 

Dešimtoje vietoje iš 21-osios atsirado virusas „Win32/Packed.Autoit”: patekęs į kompiuterį jis atveria kelią kitoms kenkėjiškoms programoms. Pavojingiausių virusų dešimtukas sudaromas remiantis unikalios grėsmių stebėjimo sistemos „ThreatSense.Net“ duomenimis.

2010 m. sausio mėnesio aktyviausių virusų dešimtukas:

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla