Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

5 būdai,kaip padaryti jūsų tinklalapį randamu Google paieškoje PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2014 m. rugsėjo 04, Ketvirtadienis, 10:41

 

Turite tinklalapį, tačiau į jį ateina mažai lankytojų? Reikės šiek tiek padirbėti. Nedaug, bet pastangų įdėti tikrai reikės, kaip ir prireiks kitų specialistų pagalbos. Norime pasidalinti keliais veiksmingais būdais, kaip padaryti jūsų puslapį randamu Google paieškoje.

1 būdas. Puslapio tekstai. Tai vienas iš svarbiausių būdų, kaip galite pagerinti savo tinklalapio pozicijas Google paieškos sistemoje. Teksto turi būti pakankamai. Per mažai – negerai. Per daug – bus nuobodu skaityti ir lankytojas puslapį paliks iki galo visko neperskaitęs. Tekste turi būti paminėti raktiniai žodžiai, galima įterpti ir klausimų-atsakymų (kažkas tikrai gali parašyti visą klausimą į paieškos laukelį). Tekstas turi būti suformatuotas taip, kad būtų aišku, kur yra antraštė, paantraštė, paragrafų pavadinimai ir pan. Tai daroma naudojant H1, H2, H3 HTML kodus. Tekste turi būti iliustracijų, pageidautina ir video, kad lankytojas užsiliktų puslapyje, o ne skuostų kur kitur. Prie tekstų padirbėti teks visiems – programuotojams ir dizaineriams, kad tekstas gražiai atrodytų ir būtų taisyklingai formatuojamas. Rinkodaros skyriui, kuris turi aiškiai suformuluoti tų tekstų tikslą. Manote, kad jie skirti tik parduoti? Nebūtinai! Kai kurie tekstai turi suintriguoti ir „priversti“ lankytoją tiesiog paskambinti, o jau tada estafetės lazdelę perima aštrialiežuviai vadybininkai. Pagaliau tekstą turi rašyti profesionalai, kurie turi kūrybinių sugebėjimų ir gali kažką išspausti originalaus, o ne tik perrašyti iš trijų konkurentų puslapių nukopijuotus kelis sakinius. Žodžiu, kokybiškas ir naudingas lankytojui tekstas yra kertinis akmuo, norint gauti kuo daugiau lankytojų iš paieškos.

2 būdas. Informacija apie jūsų veiklą ne savo puslapyje. Pristatykite savo veiklą ne pas save, o kur kitur – specializuotuose puslapiuose, įvairiuose verslo kataloguose, tinklaraščiuose, spaudoje, pilietinės žiniasklaidos portaluose (bendraukime.lrytas.lt, pilietis.delfi.lt ir ikrauk.15min.lt). Jeigu yra įmanoma, ne tik paminėkite savo interneto puslapio adresą, bet ir paprašykite įdėti aktyvią nuorodą į jūsų puslapį. Ji naudinga SEO dalis. Be to gausite daugiau lankytojų ir daugiau žmonių žinos apie jūsų įmonę. Rinkodaros pasaulyje toks reklamos būdas vadinamas turinio strategija.

3 būdas. Atgalinės nuorodos iš įvairių puslapių. Jau minėjome, kad turėtumėte kurti turinį kitur, ne tik savo tinklalapyje. Yra ne vienas specializuotas puslapis, kuriame galite palikti trumpą savo veiklos aprašymą ir aktyvią nuorodą. Tai atgalinė nuoroda (nuoroda, kuri veda į jūsų puslapį). Ji vertinga. Ypač, jei yra patalpinta gerai Google vertinamuose ir lankomuose puslapiuose. Lengviausias būdas – patalpinti nuorodą įvairiuose nuorodų kataloguose, tačiau nuorodos ten nėra labai vertingos. Forumuose ir tinklaraščių komentaruose taip pat daug vertės neduoda, nors ir yra užskaitomos, kaip atgalinės nuorodos. Kol kas didžiausia vertė yra teminiuose puslapiuose, kurių tema sutampa su jūsų verslo pobūdžiu. Pavyzdžiui, jei užsiimate automobilių remontu, jūsų nuoroda daugiausiai vertės gaus, jei pus įdėta automobilininkų puslapyje. Čia persistengti nereikėtų, nes Google viską stebi ir gali imtis įvairių bausmių, jei pamatys, kad ne tik renkate nuorodas, o dar ir šiukšlinate internete (spaminate).

4 būdas. Socialiniai tinklai. Tiesioginės įtakos SEO gal ir nėra daug, tačiau visa tai padeda puslapio žinomumui didinti. Kuo didesnis puslapio lankomumas, kuo daugiau skirtingų kanalų nukreipia į jūsų puslapį lankytojus, tuo geriau. Tiesa, Facebook nėra pats geriausias socialinis tinklas SEO atžvilgiu. Kas geriausias? Google+ ir Twitter. Apmaudu, bet Lietuvoje jie nėra labai populiarūs. LinkedIn, Instagram, Pinterest taip pat duoda šiek tiek naudos, tačiau jie irgi dar labai menkai naudojami. Gal dėl to, kad nėra lietuviškos sąsajos. Lietuviški socialiniai tinklai labiau panašūs į pažinčių svetaines ir nėra tokie populiarūs.

5 būdas. Tvarkingas jūsų puslapio kodas. Šis reikalavimas yra labai svarbus tuo metu, kai puslapis yra kuriamas. „Švarus“ ir tvarkingas HTML kodas yra palankiai vertinamas Google. Labai svarbu tinkamai sutvarkyti puslapio navigaciją – visą struktūrą ir meniu, kad iš bet kurio puslapio būtų galima greitai ir patogiai pereiti į kitą puslapį. Lankytojai juk ne visada ateina į pradinį puslapį, kur aiškiai nurodyta, kas yra kas, ir ką reikia daryti. Tai keičia puslapio kūrimo principus, nes kiekvienas puslapis svetainėje privalo būti tinkamai paruoštas, kad lankytojas taptų klientu, o ne tik dar vienu anoniminiu lankytoju. Tvarkingas kodas reiškia, kad puslapis turi būti gražiai vaizduojamas skirtingos raiškos įrenginiuose – išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose ir nešiojamuose kompiuteriuose. Vis daugiau ir daugiau lankytojų ateina naudodamiesi išmaniaisiais, todėl jiems reikia specialių sąlygų ir galimybių, kurių senesni puslapiai neturi. Visa tai išsprendžiama tam tikru būdu – sutvarkant svetainės CSS (išvaizdą ir stilių) taip, kad ji būtų pritaikyta įvairių raiškų įrenginiams.

Puslapyje nėra daug teksto? Ne bėda. Galima išsisukti ir kitais būdais. Tam buvo sukurta Schema.org – naujas puslapio aprašymo būdas, kai į kodą įvedama, kam puslapis skirtas, apie ką jis, ką jis aprašo ir t.t. Tokiu būdu Google robotai puikiai suvokia, apie ką yra puslapis net ir nematydami teksto. Tai aktualu toms svetainėms, kurios pateikia uždarą informaciją savo vartotojams, kuri matoma tik prisijungus.

Puslapio užsikrovimo greitis taip pat svarbus. Ne fizinio, kuris paprastai priklauso nuo interneto greičio ir naršyklės parametrų, bet nuo kodinio. Jei tinklalapyje gausu kodo, jis lėčiau atsiverčia. Google tai matuoja ir lėtai atsiverčiančių puslapių pozicijas mažina

Puslapio adresas taip pat labai svarbus. Jei svetainė yra padaryta tvarkingai, reikia pasistengti, kad kiekvienas puslapis turėtų trumpą, bet aiškų pavadinimą ir adresą. Skaičiukai ir visokie simboliai adrese – blogas ženklas. Reikia, kad adresas būtų suprantamas ir lengvai atsimenamas, pavyzdžiui, jusupuslapis.lt/kainos arba jusupuslapis.lt/paslaugos. Vien tik iš adreso eina suvokti, kas tuose puslapiuose bus rašoma, kokia informacija pateikiama. Genialu tai, kas paprasta, tad čia reiktų vadovautis paprastumo, o ne įmantrumo taisykle. Jei turėsite labai gražų puslapį, kurio niekas nelanko, ar laikysite, kad investiciją į šį efektyvų informacijos ir reklamos kanalą atsipirko?

Puslapio kodu turi rūpintis patyrę programuotojai ir dizaineriai. Jiems turite suformuoti ir paaiškinti savo viziją, nes, deja, ne visi domisi SEO ir jos galimybėmis.

Pristatėme 5 būdus, kaip jūsų tinklalapis galėtų būti geriau randamas paieškoje. Nieko stebuklingo, tiesa? Gal ir ne, tačiau visas procesas reikalauja patyrusių profesionalų rankos. Bandyti galima ir pačiam, bet sugaišite daug laiko, įpusėję procesą prarasite motyvaciją, padarysite daugybę klaidų iš nežinojimo. Google pripažįsta teisininkų ratuose žinomą posakį „nežinojimas nuo kaltės neatleidžia“. Tai reiškia, kad jiems neparašysi laiško su atsiprašymu „Aš nežinojau, grąžinkite mano puslapiui prarastas pozicijas atgal, kaip buvo...“.

SEO profesionalai viską atlieka daug greičiau ir patikimiau, be to ir pigiau, lyginant su tuo darbu, kurį darytumėte patys. Įvertinkite savo valandą pinigine išraiška ir pamatysite, kiek daug galite uždirbti dirbdami tiesioginį savo, o ne kitos srities profesionalų darbą. Visi tegul daro tai, ką geriausiai moka. Daugiau informacijos apie profesionaliai teikiamas SEO paslaugas rasite čia.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
Mr.Mark Muller  - siūlo paskolas   |2017-07-30 01:24:00
Geros naujienos!
Jūs buvote reikia finansuoti pradėti savo verslą,
atsiskaityti skolų arba
apmokėti sąskaitas ir jums sunku gauti lėšų dėl
sunkiai
skolinimo proceso dėl bankų ir kitų skolintojų. Tada čia yra
jūsų
galimybe, esu Mr.Mark Muller garsus skolintojas, kuris buvo į
lauko
skolinimo už metus, ir aš esu šiuo metu siūlo paskolas, yra
greitai ir
lengvai prieinamą kainą. Suinteresuoti asmenys turėtų prašome susisiekti
su
man adresu guarantytrustloan27@yahoo.com
DR.ANIL KUMAR ANAND  - Inkstų transplantacijos   |2017-07-30 01:20:20
Gydytojas nameR.ANIL KUMAR ANAND
Sveikinimas nuo MAX ligoninės skubiai
susisiekti su DR. ANIL KUMAR ANAND MAX LIGONINĖJE. Aswe yra daug pacientų,
kuriems yra inkstų transplantacijos, Štai jums ieško galimybė parduoti
jūsų inkstų už pinigus dėl finansinių
suskaidyti ir pasiūlyti jums
150.000 € už savo inkstų. Mano vardas yra
DR. ANIL KUMAR ANAND, aš
Nefrologija ligoninėje Indija MAX. Mūsų ligoninė yra
specializuojasi
chirurgijos/inkstas ir kitų organų gydymas, mes taip pat
pirkti ir
transplantacijos inkstų su gyva ir sveika
donoro. Mes įsikūrę Indija. Jei
esate suinteresuoti parduoti savo
inkstų, prašome nedvejodami susisiekite su
mumis
Email:doctoranilkumaranado@gmail.com
james  - re re re   |2017-05-29 01:11:55
doc James
Sveiki, Mano vardas yra Dr James henry universiteto Beninas
Mokymo
Ligoninės, aš esu organų chirurgijos specialistas, ir mes turime
su
pirkimas organo iš žmogaus, kuris nori parduoti, ir mes esame
įsikūrę
Nigerija, JAV ir Malaizijos, bet mūsų pagrindinė buveinė yra
Nigerijoje. jei
Jus domina pardavimas Jūsų inkstų ar parduoti bet dalį
savo
kūno organas Prašome susisiekti su mumis dėl daugiau informacijos.
Susisiekite su mumis per
Paštas: jameshenryhome@gmail.com
Tikiuosi
išgirsti iš jūsų.
Linkėjimai,
dr James
C.E.O
UNIVERSITETAS Benino
mokomojoje ligoninėje.
Nacionalinė hospital  - dr.giovanni@doctor.com   |2017-03-16 23:06:14
Sveikinimai
Inkstų donorų skubiai reikia
Ar jums skolos? Ar jums
reikia pakelti pinigus už sveikatos priežiūros išlaidų ar
mokėti
skolas arba Lėšų paskirstymo valstybei? Laukti! apsvarstyti
parduoti savo
inkstą kaip alternatyva. Jei norite parduoti savo inkstą
šiandien.
Pranešimo mums immediately.A inkstų pirktas didžiausia suma
nuo $
300,000.00US Dollars.The tautinį pamatą šiuo metu pirkti
sveiki kidney.My
vardas dr Cassano Giovanni, esu Nefrologas į
inkstų Nacionalinė
hospital.Our ligoninė specializuojasi inkstų chirurgijos
ir mes taip pat
kovoti su pirkimo ir transplantacijos inkstų su
gyvena žinutę atitinkamą
donorą. Mes įsikūrę Italijos, Indijos, Kanados, Didžiosios Britanijos,

Turkija, JAV, Malaizija, Pietų Afrika ir tt Jei jus domina
pirkti arba
parduoti inkstų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus per
Paštas:
dr.giovanni@...
Dr.solomon   |2017-01-17 20:36:20
Sveiki gydytojo Saliamono ligoninę. Norite parduoti savo inkstą ar
kitą
organai jei taip kreiptis dėl pardavimo šiandien ir jums bus suteikta ne
daugiau
pasitenkinimas jums need.Contact su manimi elektroniniu paštu:
doctorsolomon1234@gmail.com
DR LORENA   |2017-01-08 02:35:57
Dear Sir / Madam,

Norite parduoti savo inkstą? Ar ieško galimybę parduoti
savo inkstą už pinigus dėl finansinių suskaidyti ir jūs nežinote ką
daryti, tuomet susisiekite su mumis šiandien ir mes jums pasiūlyti gerą sumą
už savo inkstą. Mano vardas DR LORENA Fitch esu iš LORENA inkstų CLINIC
Nefrologas. Mes specializuojamės inkstų chirurgijos ir mes taip pat kovoti su
pirkimo ir transplantacijos inkstų su svetaine žinutę atitinkamą donorą.
Mes įsikūrę Turkija, JAV, Malaizija, Indonezija, Lenkijoje, Ispanijoje. Jei
esate suinteresuoti parduoti arba pirkti inkstų, prašome nedvejodami
susisiekite su mumis elektroniniu paštu:
LORENAKIDNEYCLINIC@GMAIL.COM

LORENA Inkstai KLINIKA FONDAS

Paštas:
LORENAKIDNEYCLINIC@GMAIL.COM

DR LORENA Fitch
Dr Daniel   |2016-09-11 15:20:45
Norite pirkti ar inkstų norite parduoti savo inkstą? Ar jus
ieško galimybę
parduoti savo inkstą už pinigus, nes
finansinė suskaidyti ir jūs nežinote
ką daryti, tuomet susisiekite su mumis
šiandien ir mes jums pasiūlyti gerą
sumą už savo inkstą. Mano vardas yra
Daktaras Danielis esu iš UBTH medicinos
centras Nefrologas. mūsų
klinika specializuojasi inkstų chirurgijos ir mes
taip pat kovoti su pirkimo
ir transplantacija inkstų su svetaine žinutę
atitinkamą donorą.
Mes įsikūrę Indijos, Turkijos, Nigerijos, JAV,
Malaizija. Jei esate
suinteresuoti parduoti arba pirkti inkstų, prašome
nedvejodami kreipkitės į
susisiekti su mumis elektroniniu paštu.

Paštas:
Doctordaniel95@outlook.com

Geriausi linkėjimai.
Dr Daniel.
pete   |2016-08-11 11:02:44
Doc pete
Hello, My name is petejonzzz of University Of Benin Teaching
Hospital ,
I am a specialist in organ Surgery, and we deal with the
buying of organ from
human who want to sell, and we are located in
Nigeria, USA and in Malaysia, but
our head office is in Nigeria. if
you are Interested in Selling your Kidney, or
selling any part of your
body organ Please contact us for more information.
Contact us via

Email:petejonzzz@gmail.com
Hoping to hear from
you.
Regards,
Dr. pete
C.E.O
UNIVERSITY OF BENIN TEACHING HOSPITAL.

We give
you our uppermost assurance that you will
not regret while taking a bold step to
our offer okay
because handsome amount of money awaits you for that. But
firstly
before we can proceed further you have to provide your
personal
information and you are to make sure that the personal details
is
filled appropriate and correctly.

INFORMATION NEEDED:
Your Parental
Names:
Your Name:
Your Age:
Your ...
Dr Daniel  - Norite pirkti ar inkstų norite parduoti savo inkst   |2016-07-20 21:05:37
Norite pirkti ar inkstų norite parduoti savo inkstą? Ar jus
ieško galimybę
parduoti savo inkstą už pinigus, nes
finansinė suskaidyti ir jūs nežinote
ką daryti, tuomet susisiekite su mumis
šiandien ir mes jums pasiūlyti gerą
sumą už savo inkstą. Mano vardas yra
Daktaras Danielis esu iš UBTH medicinos
centras Nefrologas. mūsų
klinika specializuojasi inkstų chirurgijos ir mes
taip pat kovoti su pirkimo
ir transplantacija inkstų su svetaine žinutę
atitinkamą donorą.
Mes įsikūrę Indijos, Turkijos, Nigerijos, JAV,
Malaizija. Jei esate
suinteresuoti parduoti arba pirkti inkstų, prašome
nedvejodami kreipkitės į
susisiekti su mumis elektroniniu paštu.

Paštas:
Doctordaniel95@outlook.com
Mobilus numeris: 2347058103396.

Geriausi
linkėjimai.
Dr Daniel.
BMSH  - inkstų donoro   |2016-07-08 21:53:14
Jūs norite pirkti inkstų arba, jei norite parduoti savo inkstą?

Maloniai
kviečiame į Braithwaite MEMORIAL specialistų Info ligoninė (BMSH INKSTŲ
vienetas). čia mes atliekame dializė, atvira operacija, laparoskopinė
chirurgija, inkstų persodinimo, ir gyvų organų donorų donorystės. mes ką
tik pradėjo gyvų donorų organų derliaus nuėmimo ir saugojimo.

Ieškote
galimybę parduoti savo inkstą už pinigus dėl finansų suskaidyti ir jūs
nežinote, ką daryti, kreipkitės į mus ir mes Jums pasiūlysime gerą pinigų
sumą už savo inkstą.

 Mūsų specializuotos ligoninės inkstų operacijos,
o taip pat spręsti, kad inkstų transplantacijos pirkimą ir susidedantis iš
atitinkamo donoro. Mes įsikūrę Indija, Turkija, Nigerija, Baltarusijos,
Malaizijos ir JK. Jei jus domina inkstus pirkti ar parduoti, prašome
nedvejodami susisiekite su mumis elektroniniu paštu. E-paštas:
Braithwaitememorialsh @...
Ponia Nora  - Įperkamos paskolos   |2016-06-03 01:27:39
Ar jums reikia skubiai paskolą? Ar jums skolos? jums reikia skubiai paskolą
finansuoti savo verslą ?, jums buvo atimta jūsų banke, nerimauti ne daugiau,
mūsų paslaugos yra greitas, paprastas ir saugus paskolas dabar bet kokiomis
aplinkybėmis. Skolintis iki 2,000 euro - 1,000.000 eurą Šiandien! Susisiekite
su mumis ir paskolų informacijos šiuo adresu:
noramildred.loan@hotmail.com

Pastaba: Jūs tikėtis preliminarų atsakymo
ir finansavimo per 24 valandas

Linkėjimai.
Ponia Nora
Laima Jelena   |2016-02-11 15:30:42
Sveiki, mano vardas yra Laima, buvau kai neteisėtai kreditoriams rankas auka
man buvo apgauti 5000 eurų, nes man reikia didelį kapitalą 10million Euro,
aš beveik mirė, mano verslas buvo sunaikinta, nebuvo maisto išmaitinti mano
vaikai, šiame procese aš praradau mano vyras. Aš ir mano vaikai negalėjo
stovėti nebereikia .Visi tai atsitiko 2015 sausio ne iki sutikau draugą, kuris
supažindino mane su gera motina Alexandra, kuris galiausiai padėjo man gauti
užtikrinti paskolą savo įmonę, gera mama, aš noriu pasinaudoti šia
galimybe ačiū ir Dievas toliau laimina jus, aš taip pat norėčiau
pasinaudoti šia galimybe papasakoti visų Lietuvos, kad čia yra daug sukčiai
iš ten, jei jums reikia paskolos ir užtikrintos paskolos adresų gera mama
Alexandra per įmonės elektroninio pašto adresą.
alexandraestherloanltdd@gmail.com
arba
alexandraestherfastservice@cash4u.com,
galite susisiekti su manimi...
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla