Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

5 būdai,kaip padaryti jūsų tinklalapį randamu Google paieškoje PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2014 m. rugsėjo 04, Ketvirtadienis, 10:41

 

Turite tinklalapį, tačiau į jį ateina mažai lankytojų? Reikės šiek tiek padirbėti. Nedaug, bet pastangų įdėti tikrai reikės, kaip ir prireiks kitų specialistų pagalbos. Norime pasidalinti keliais veiksmingais būdais, kaip padaryti jūsų puslapį randamu Google paieškoje.

1 būdas. Puslapio tekstai. Tai vienas iš svarbiausių būdų, kaip galite pagerinti savo tinklalapio pozicijas Google paieškos sistemoje. Teksto turi būti pakankamai. Per mažai – negerai. Per daug – bus nuobodu skaityti ir lankytojas puslapį paliks iki galo visko neperskaitęs. Tekste turi būti paminėti raktiniai žodžiai, galima įterpti ir klausimų-atsakymų (kažkas tikrai gali parašyti visą klausimą į paieškos laukelį). Tekstas turi būti suformatuotas taip, kad būtų aišku, kur yra antraštė, paantraštė, paragrafų pavadinimai ir pan. Tai daroma naudojant H1, H2, H3 HTML kodus. Tekste turi būti iliustracijų, pageidautina ir video, kad lankytojas užsiliktų puslapyje, o ne skuostų kur kitur. Prie tekstų padirbėti teks visiems – programuotojams ir dizaineriams, kad tekstas gražiai atrodytų ir būtų taisyklingai formatuojamas. Rinkodaros skyriui, kuris turi aiškiai suformuluoti tų tekstų tikslą. Manote, kad jie skirti tik parduoti? Nebūtinai! Kai kurie tekstai turi suintriguoti ir „priversti“ lankytoją tiesiog paskambinti, o jau tada estafetės lazdelę perima aštrialiežuviai vadybininkai. Pagaliau tekstą turi rašyti profesionalai, kurie turi kūrybinių sugebėjimų ir gali kažką išspausti originalaus, o ne tik perrašyti iš trijų konkurentų puslapių nukopijuotus kelis sakinius. Žodžiu, kokybiškas ir naudingas lankytojui tekstas yra kertinis akmuo, norint gauti kuo daugiau lankytojų iš paieškos.

2 būdas. Informacija apie jūsų veiklą ne savo puslapyje. Pristatykite savo veiklą ne pas save, o kur kitur – specializuotuose puslapiuose, įvairiuose verslo kataloguose, tinklaraščiuose, spaudoje, pilietinės žiniasklaidos portaluose (bendraukime.lrytas.lt, pilietis.delfi.lt ir ikrauk.15min.lt). Jeigu yra įmanoma, ne tik paminėkite savo interneto puslapio adresą, bet ir paprašykite įdėti aktyvią nuorodą į jūsų puslapį. Ji naudinga SEO dalis. Be to gausite daugiau lankytojų ir daugiau žmonių žinos apie jūsų įmonę. Rinkodaros pasaulyje toks reklamos būdas vadinamas turinio strategija.

3 būdas. Atgalinės nuorodos iš įvairių puslapių. Jau minėjome, kad turėtumėte kurti turinį kitur, ne tik savo tinklalapyje. Yra ne vienas specializuotas puslapis, kuriame galite palikti trumpą savo veiklos aprašymą ir aktyvią nuorodą. Tai atgalinė nuoroda (nuoroda, kuri veda į jūsų puslapį). Ji vertinga. Ypač, jei yra patalpinta gerai Google vertinamuose ir lankomuose puslapiuose. Lengviausias būdas – patalpinti nuorodą įvairiuose nuorodų kataloguose, tačiau nuorodos ten nėra labai vertingos. Forumuose ir tinklaraščių komentaruose taip pat daug vertės neduoda, nors ir yra užskaitomos, kaip atgalinės nuorodos. Kol kas didžiausia vertė yra teminiuose puslapiuose, kurių tema sutampa su jūsų verslo pobūdžiu. Pavyzdžiui, jei užsiimate automobilių remontu, jūsų nuoroda daugiausiai vertės gaus, jei pus įdėta automobilininkų puslapyje. Čia persistengti nereikėtų, nes Google viską stebi ir gali imtis įvairių bausmių, jei pamatys, kad ne tik renkate nuorodas, o dar ir šiukšlinate internete (spaminate).

4 būdas. Socialiniai tinklai. Tiesioginės įtakos SEO gal ir nėra daug, tačiau visa tai padeda puslapio žinomumui didinti. Kuo didesnis puslapio lankomumas, kuo daugiau skirtingų kanalų nukreipia į jūsų puslapį lankytojus, tuo geriau. Tiesa, Facebook nėra pats geriausias socialinis tinklas SEO atžvilgiu. Kas geriausias? Google+ ir Twitter. Apmaudu, bet Lietuvoje jie nėra labai populiarūs. LinkedIn, Instagram, Pinterest taip pat duoda šiek tiek naudos, tačiau jie irgi dar labai menkai naudojami. Gal dėl to, kad nėra lietuviškos sąsajos. Lietuviški socialiniai tinklai labiau panašūs į pažinčių svetaines ir nėra tokie populiarūs.

5 būdas. Tvarkingas jūsų puslapio kodas. Šis reikalavimas yra labai svarbus tuo metu, kai puslapis yra kuriamas. „Švarus“ ir tvarkingas HTML kodas yra palankiai vertinamas Google. Labai svarbu tinkamai sutvarkyti puslapio navigaciją – visą struktūrą ir meniu, kad iš bet kurio puslapio būtų galima greitai ir patogiai pereiti į kitą puslapį. Lankytojai juk ne visada ateina į pradinį puslapį, kur aiškiai nurodyta, kas yra kas, ir ką reikia daryti. Tai keičia puslapio kūrimo principus, nes kiekvienas puslapis svetainėje privalo būti tinkamai paruoštas, kad lankytojas taptų klientu, o ne tik dar vienu anoniminiu lankytoju. Tvarkingas kodas reiškia, kad puslapis turi būti gražiai vaizduojamas skirtingos raiškos įrenginiuose – išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose ir nešiojamuose kompiuteriuose. Vis daugiau ir daugiau lankytojų ateina naudodamiesi išmaniaisiais, todėl jiems reikia specialių sąlygų ir galimybių, kurių senesni puslapiai neturi. Visa tai išsprendžiama tam tikru būdu – sutvarkant svetainės CSS (išvaizdą ir stilių) taip, kad ji būtų pritaikyta įvairių raiškų įrenginiams.

Puslapyje nėra daug teksto? Ne bėda. Galima išsisukti ir kitais būdais. Tam buvo sukurta Schema.org – naujas puslapio aprašymo būdas, kai į kodą įvedama, kam puslapis skirtas, apie ką jis, ką jis aprašo ir t.t. Tokiu būdu Google robotai puikiai suvokia, apie ką yra puslapis net ir nematydami teksto. Tai aktualu toms svetainėms, kurios pateikia uždarą informaciją savo vartotojams, kuri matoma tik prisijungus.

Puslapio užsikrovimo greitis taip pat svarbus. Ne fizinio, kuris paprastai priklauso nuo interneto greičio ir naršyklės parametrų, bet nuo kodinio. Jei tinklalapyje gausu kodo, jis lėčiau atsiverčia. Google tai matuoja ir lėtai atsiverčiančių puslapių pozicijas mažina

Puslapio adresas taip pat labai svarbus. Jei svetainė yra padaryta tvarkingai, reikia pasistengti, kad kiekvienas puslapis turėtų trumpą, bet aiškų pavadinimą ir adresą. Skaičiukai ir visokie simboliai adrese – blogas ženklas. Reikia, kad adresas būtų suprantamas ir lengvai atsimenamas, pavyzdžiui, jusupuslapis.lt/kainos arba jusupuslapis.lt/paslaugos. Vien tik iš adreso eina suvokti, kas tuose puslapiuose bus rašoma, kokia informacija pateikiama. Genialu tai, kas paprasta, tad čia reiktų vadovautis paprastumo, o ne įmantrumo taisykle. Jei turėsite labai gražų puslapį, kurio niekas nelanko, ar laikysite, kad investiciją į šį efektyvų informacijos ir reklamos kanalą atsipirko?

Puslapio kodu turi rūpintis patyrę programuotojai ir dizaineriai. Jiems turite suformuoti ir paaiškinti savo viziją, nes, deja, ne visi domisi SEO ir jos galimybėmis.

Pristatėme 5 būdus, kaip jūsų tinklalapis galėtų būti geriau randamas paieškoje. Nieko stebuklingo, tiesa? Gal ir ne, tačiau visas procesas reikalauja patyrusių profesionalų rankos. Bandyti galima ir pačiam, bet sugaišite daug laiko, įpusėję procesą prarasite motyvaciją, padarysite daugybę klaidų iš nežinojimo. Google pripažįsta teisininkų ratuose žinomą posakį „nežinojimas nuo kaltės neatleidžia“. Tai reiškia, kad jiems neparašysi laiško su atsiprašymu „Aš nežinojau, grąžinkite mano puslapiui prarastas pozicijas atgal, kaip buvo...“.

SEO profesionalai viską atlieka daug greičiau ir patikimiau, be to ir pigiau, lyginant su tuo darbu, kurį darytumėte patys. Įvertinkite savo valandą pinigine išraiška ir pamatysite, kiek daug galite uždirbti dirbdami tiesioginį savo, o ne kitos srities profesionalų darbą. Visi tegul daro tai, ką geriausiai moka. Daugiau informacijos apie profesionaliai teikiamas SEO paslaugas rasite čia.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
Eunice  - iiiiiiiiiiiiiiiiiiii   |2020-01-22 17:37:37
Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane
ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau
viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko.
sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti
širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad
padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris
sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą
pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai,
ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali
prireikti išsprendus savo santykių el. laišką.
wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446
CREDITFUNDING   |2019-01-19 13:09:04
Dapatkan investasi cepat dan sangat murah di Amerika Serikat dalam waktu 48 jam;
Alamat permintaan pinjaman Anda: creditfunding@india.com
CREDITFUNDING   |2019-01-19 13:07:51
Dapatkan investasi cepat dan sangat murah di Amerika Serikat dalam waktu 48 jam;
Alamat permintaan pinjaman Anda: creditfunding@india.com
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla