Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

3d foto nuotraukos bei virtualus turas – jau ne naujovė PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2014 m. liepos 17, Ketvirtadienis, 22:01

 

Laikas bėga greitai, tad kartu su juo modernėja ir foto technikos sritis. Nespalvotas nuotraukas keičia spalvotos, o paprastas spalvotas nuotraukas keičia ryškios, kontrastingos 3d foto nuotraukos, kuriose sferinį vaizdą dabar galime pamatyti ne per specialius akinius, o per kompiuterio ekraną. Ši naujovė vizualią informaciją leidžia pritaikyti pačiose įvairiausiose veiklos srityse.

Nuotraukos pasakoja istorijas, leidžia pamatyti vaizdą tarsi savomis akimis. Tai didelis pranašumas verslo industrijai, kur klientui aktualu pamatyti produktą ar paslaugą, kurią jis siekia įsigyti. Kai atkuriamas realus kraštovaizdžio ar interjero vaizdas, klientas gali jį lengvai apžiūrėti lyg būtų toje vietoje, kur darytos tokio pobūdžio nuotraukos. Sferinis itin aukštos kokybės vaizdas leidžia atsidurti būtent tokioje aplinkoje, ją išanalizuoti, pajausti ir atkreipti dėmesį net ir į menkiausias smulkmenas.

Vizuali informacija itin aktuali paslaugų sektoriuje, kur vyrauja kraštovaizdis, darni darbo aplinka ir visa kita atmosfera, kurią įmonės atstovai nori pademonstruoti savo klientams. Tai gali būti ir darbų pavyzdžiai: interjero detalės, dizaino elementai, architektūriniai statiniai bei įvairios konstrukcijos, kurias geriau yra pamatyti 3d foto nuotraukomis nei elementariomis ir daug informacijos nepasakančiomis nuotraukomis. Sferinėje erdvėje (virtaulus turas) galima itin lengvai apčiuopti ne tik smulkiausias detales, bet ir jausti bendrą patalpos ar aplinkos atmosferą.

 3d nuotraukomis patogu parodyti tam tikro kraštovaizdžio aplinką, kavinės ar restorano interjerą, klubų bei užeigų atmosferą ir net automobilių, krovininių automobilių ar kitų transporto priemonių saloną. Tokiu metodu galima užfiksuoti ir šventės emocijas, aprėpti visą jos erdvę ir taip įamžinti svarbų įvykį. 360turas.lt siūlo būtent tokias paslaugas savo klientams. Kai reikia įspūdingos ir šiuolaikiškos renginį, aplinką, kraštovaizdį ar konkretų produktą atspindinčios 3d foto nuotraukos su , šie profesionalai gali pagelbėti kiekvienam.

Sukurti trimatę sferinę nuotrauką nėra sunku, tačiau tam reikia specialios įrangos, įgūdžių ir žinojimo, kaip viską reikia atlikti kokybiškai ir tinkamai. Tokio tipo nuotraukos atliekamos fotografuojant aplinką iš vieno taško, tačiau skirtingų kampų. Gautos nuotraukos sudedamos į panoraminę nuotrauką ir specialią programą, kuri vaizdą paverčia sferinį, kiekvienam lengvai matomą ir tarsi apčiuopiamą.

Dabar užfiksuoti regimąją aplinką, vietovę ar vidaus interjerą paprasta, kadangi jam galima sukurti 3d foto efektą paprastų nuotraukų pagalba. Tai gali tapti puikia verslo paslauga, kavinių, užeigų ar viešbučių reklamine dalimi ar tiesiog malonia dovana tiems, kurie tai vertina.

Nors tai ir naujovė, 3d nuotraukų paslauga nėra brangi. Kokybės ir kainos atžvilgis tikrai patrauklus ir yra prieinamas kiekvieno sluoksnio klientui. Paslaugos metu Jus aplankys specialistas, kuris atliks reikiamą kiekį nuotraukų, jas sumontuos, taip sukurdamas sferinį nuotraukomis užfiksuotą vaizdą. Paslauga šiuolaikišką, ją galima pritaikyti įvairioms veiklos sritims. Išbandykite tai ir jūs, juk tai modernu, pigu ir paprasta.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
Eunice   |2020-01-22 17:38:24
Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane
ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau
viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko.
sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti
širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad
padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris
sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą
pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai,
ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali
prireikti išsprendus savo santykių el. laišką.
wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446
CREDITFUNDING   |2019-01-19 13:08:47
Dapatkan investasi cepat dan sangat murah di Amerika Serikat dalam waktu 48 jam;
Alamat permintaan pinjaman Anda: creditfunding@india.com
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla