Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Aksesuarai jūsų iPhone telefonui – dabar ir internetu PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2013 m. spalio 27, Sekmadienis, 19:22

iPhone 5 mobilus telefonas tikrai gerokai sudrebino mobiliųjų telefonų rinką. Visų pirma dėl to, kad šis telefonas pasižymi ne tik įspūdinga ir gerokai atnaujinta programine įranga, tačiau taip pat ir įspūdingu stiliumi. Tie, kas mėgsta griežtas linijas ir tikrai grakščiai atrodančius mobilius telefonus, be jokios abejonės gali patvirtinti, kad iPhone 5 atrodo įspūdingai. Tačiau ar dėklų ir kitų aksesuarų gamintojai gali pagaminti tokius aksesuarus, kurie puikiai tiktų naujajai iPhone versijai? Šiame straipsnyje peržiūrėsime, kuo gi naujieji dėklai skiriasi nuo gamintų anksčiau. Ar dėklų gamintojai pasivijo naujojo iPhone pažangą?

iPhone 5 dėklai - iš skirtingų medžiagų

Vienas iš privalumų, kurį jums pristato dabartiniai iPhone aksesuarų gamintojai – galimybę išsirinkti dėklą iš skirtingų medžiagų. Jeigu norite „uždaryti“ savo telefoną gražioje dėžutėje, tuomet galite pasidomėti Raidsonic Bone dėklu, kuris yra pagamintas iš kokybiško mikropluošto ir silikono. Tokios medžiagos suteikia galimybę apsaugoti savo mobilų telefoną ir nuo smūgių, ir nuo įbrėžimų.

Iš polikarbonato dabar gaminami iPhone dėklai pasižymi universalumu – galima rasti iPhone dėklų su labai skirtingais paveiksliukais, tad jeigu turite gana įmantrų skonį, rasite jums patinkantį viršelį. Negana to, šie iPhone dėklai išsiskiria tuo, jog geriausiai apsaugo nuo bet kokio mechaninio poveikio ir taip pat beveik neuždengia nei mygtukų, nei visų telefono jungčių. Žinoma, kalbant apie senesnius iPhone variantus, retai kada buvo galima rasti tokį dėklą, kuris visiškai neuždengtų jungčių ir būtų visiškai saugus, tačiau naujos kartos iPhone aksesuarai pasižymi tuo, jog grožis, saugumas ir patogumas yra idealiai suderinti.

 Saugumą ir grožį pagaliau galima suderinti

Patys naujausi iPhone 5 dėklai yra pagaminti iš lankstaus plastiko, kurie suteikia tokį įvaizdį, lyg jokio dėklo ant jūsų iPhone ir nebūtų uždėta. Tiesa, jūs dar net gi galite pagražinti savo telefoną, išsirinkę savo mėgstamą spalvą. Tačiau pats dėklas yra toks plonas, kad ant telefono storis vos padidėja ir tai nėra taip lengvai įžiūrima plika akimi.

Taip pat yra ir nemažai klasikinių, odinių iPhone dėklų, kurie dabar kainuoja visai nebrangiai, o jeigu perkate internetu, tuomet dar galite tikėtis gauti ir papildomą nuolaidą. Nauji ir įspūdingai ornamentuoti iPhone 5 dėklai iš mikropluošto ir silikono, taip pat ir lankstaus plastiko gaminiai dabar gali būti įsigyti internetu už 15 procentų mažesnę kainą, nei oficialiose parduotuvėse.

Dabar dėklus galės pirkti ir tie žmonės, kurie anksčiau nenorėdavo pirkti dėklų dėl to, kad „susigadindavo“ telefono išvaizda. Ką gi, dabar dėklų ir kitų aksesuarų gamintojai gali jums pasiūlyti patį optimaliausią variantą – gražų dėklą, maksimalų saugumą ir taip pat patogumą be jokių kompromisų. Daugelis dėklų net gi gali būti specialiai jums užsakyti jūsų norima spalva, tad dabar turite galimybę iPhone aksesuarus maksimaliai pritaikyti savo skoniui.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla