Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

„Nokia“ naujoje reklamoje šaiposi iš „iPhone“ kameros PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugpjūčio 06, Antradienis, 09:02

 

Jei negali jo nugalėti, pabandyk pasinaudoti jo stiprybėmis savo naudai. Panašu, kad tokiu posakiu vadovaujasi telefonų gamintoja „Nokia“, kuri savo telefono „Lumia 925“ reklamoje šaiposi iš „iPhone 5“ telefone įdiegtos vaizdo kameros galimybių, skelbia Mashable.com.
Reklamos pradžioje pakartojama ankstesnėje „iPhone 5“ reklamoje išsakyta frazė, kad telefonais „iPhone“ kasdien užfiksuojama daugiau nuotraukų nei bet kuriuo kitu telefonu, ir ji pratęsiama tokiu pareiškimu: „Tačiau mums iš kompanijos „Nokia“ svarbiau kokybė, o ne tik kiekybė.“

 


Toliau reklamoje rodomos įvairios situacijos ir lyginamos užfiksuotos nuotraukos telefonais „Lumia 925“ ir „iPhone 5“. Ypač akcentuojamos „Lumia“ telefono galimybės prieblandoje ir tamsoje – dėl „PureView“ technologijos šios nuotraukos yra kur kas šviesesnės ir ryškesnės.


„Lumia“ telefonų, kuriuose įdiegta „Windows Phone“ operacinė sistema, pardavimai pastaruoju metu auga ir gerina rekordus: pirmąjį ketvirtį parduota 5,6 mln. šių telefonų, o antrąjį – jau 7,4 mln. Tačiau „Nokia“ vis dar atsilieka nuo rinkos lyderių, pavyzdžiui, paskutinį ketvirtį „Apple“ pranešė pardavusi 31,2 mln. „iPhone“ telefonų. 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla