Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

„iPhone“ turi daugiau saugumo spragų nei „Android“ telefonai PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. kovo 29, Penktadienis, 09:43

Ilgą laiką kompanija „Apple“ savo įrenginius vadino saugiausiais ir geriausiai apsaugotais nuo programišių įsilaužimų. Tačiau naujausias specialistų iš „SourceFire’s Vulnerabilities Research Team“ tyrimas tokį kompanijos iš Kupertino įsitikinimą paneigia.
Iš viso „iPhone“ naudojamoje operacinėje sistemoje „iOS“ buvo rasta 210 saugumo spragų, o tai sudaro 81 proc. visų išmaniųjų telefonų saugumo „skylių“. „Windows Phone“, „Android“ ir „BlackBerry“ platformoms kartu tenka vos 19 proc. pažeidžiamumų.


„Surastų operacinės sistemos „iOS“ pažeidžiamumų kiekis išties nustebino, kadangi „Apple“ nuolat tobulina savo mobiliosios operacinės sistemos saugumą“, – pareiškė tyrimą atlikusios komandos vyriausiasis inžinierius Yvesas Younanas.

Saugomo specialistai pažymi, kad programišiai nėra linkę vargti ieškodami „Android“ operacinės sistemos spragų, mat tai yra atvira platforma ir joje leidžiama diegti trečiųjų šalių programėles. Taigi užkrėsti telefonus virusu ar kitaip jiems pakenkti galima tiesiog sukuriant kenkėjišką aplikaciją, praneša Zdnet.com.

Tuo tarpu „iOS“ yra uždara platforma ir „Apple“ atidžiai prižiūri, kad į aplikacijų parduotuvę „AppStore“ nepakliūtų kenkėjiškos programos. Taigi piktavaliams tenka ieškoti pačios operacinės sistemos spragų. Todėl ir jos pažeidžiamumų aptinkama daugiau.

Kitos mobiliosios operacinės sistemos didelio dėmesio dar nesulaukia, nes nėra tokios populiarios.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla