Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

„Windows 8“: didieji pokyčiai, kurių žmonės išsigąs PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. spalio 26, Penktadienis, 09:21
Penktadienį „Microsoft“ oficialiai išleidžia į prekybą naująją operacinę sistemą „Windows 8“. Su ja praleidau dvi savaites, po kurių galvoje sukasi dvejopos mintys. Viena vertus, norisi pagirti „Microsoft“ už išties atnaujintą operacinę sistemą. Kita vertus, neapleidžia nuojauta, kad šių inovacijų žmonės nepriims.
Tokių drastiškų pokyčių „Microsoft“ nesiėmė nuo pat „Windows 95“. Iš esmės, jau nuo „Windows XP“ versijos operacinė sistema pernelyg nesikeitė. Todėl nevykėlę „Windows Vista“ peršokusiems žmonėms taip paprasta pereiti prie „Windows 7“.

Atrodytų – net dvi kartos, kurias skiria septyneri metai! Bet „XP“ ir „7“ kone identiškai panašios, todėl nieko naujo mokytis nereikia.

„Windows 8“ istorija kiek kita. Ji pradėta kurti įsigalint planšetiniams kompiuteriams, todėl dėmesys sukoncentruotas būtent į šią sparčiai augančią rinką. Bet susidaro įspūdis, kad dėl šio tikslo užmiršti konservatyvūs, pokyčių bijantys ilgamečiai „Windows“ patriotai.


Taip, „Windows 8“ yra greita, gyva ir moderni. Pagaliau įgrisęs darbalaukis nukištas į antrą planą, o pagrindinis dėmesys atitenka judriajam „Start“ meniu. Kompiuteris atrodo ir yra valdomas taip pat, kaip telefonas ar planšetė. „Microsoft“ pirmoji pasiūlė kažką drastiško. Kitokio.

Tačiau čia yra bene pagrindinė „Windows 8“ blogybė: intuityviai perimti naujovių nepavyks, todėl teks pasimokyti.

Tie, kurie tingės ar tiesiog nematys prasmės (kam mokytis to, kas nauja, jei dar veikia tai, kas patikrinta?), toliau sėkmingai naudos „Windows 7“. Pastaroji yra tiesiog puiki, tad kam mokėti 40 eurų už tai, kad turėtum iš naujo mokytis dirbti kompiuteriu?

Pensininkės „XP“ gvardijai, bijančiai net kosmetinių pokyčių, veikiausiai taip pat priimtinesnė bus „Windows 7“.

Lieka sparčiai auganti planšečių rinka. Aš operacinę sistemą bandžiau būtent su planšetiniu kompiuteriu ir buvau sužavėtas – pagaliau „tapšnutė“ gali atlikti viską, ką ir bet koks įprastas kompiuteris. Bet tos galimybės neapstulbino, nes „Windows 8“ tiesiog dar nėra išbaigta. Nors potencialo išties daug.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla