Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kinija: 18-metis savo inkstą išmainė į išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. rugpjūčio 12, Sekmadienis, 08:08
Kinijoje jaunas vyras organų prekeiviams pardavė vieną savo inkstą, kad galėtų nusipirkti išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį. Dėl šio incidento prieš tesimą Čendžou mieste Chunanio provincijoje stojo vienas chirurgas ir dar keturi įtariamieji, penktadienį rašo laikraštis "China Daily", kuriuo remiasi agentūra AFP.
Jiems dėl kūno sužalojimo ir nelegalios organų prekybos gresia nuo 3 iki 10 metų kalėjimo. Teigiama, kad 18-mečio donoro Vango Šangkuno (Wang Shangkun) būklė dėl pernai atliktos nelegalios organo pašalinimo operacijos yra rimta.
 
 V. Šangkunas su organų prekeiviais kontaktą užmezgė internetu ir sutiko paaukoti vieną inkstą. Vaikino motina teisme paneigė, jog jos sūnus pardavė inkstą, kad įsigytų telefoną ir kompiuterį. Jį esą organų prekeiviai "suvedžiojo". Tada, galbūt bijodamas būti užkluptas su tiek daug pinigų, jis nusipirko išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį.
 
 V. Šangkuno inkstas buvo parduotas už 27 000 eurų. Anot "China Daily", pats vaikinas už organą gavo tik 2 800 eurų. Žiniasklaidos teigimu, dabar jis sieks 355 000 eurų kompensacijos.
 
 Anot agentūros "Xinhua", kasmet daugiau kaip 1,5 mln. kinų prireikia transplantacijos, tačiau dėl organų trūkumo atliekama tik maždaug 10 000 operacijų. Dėl didelės paklausos ir mažo donorų skaičius šalyje klesti nelegali prekyba organais.

ELTA ir valstietis.lt
 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla