Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Nauja programa leidžia tėvams stebėti savo vaikus socialiniame tinkle „Facebook“ PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2011 m. rugsėjo 26, Pirmadienis, 11:19

Naujas išmaniesiems prietaisams skirtas įrankis padeda tėvams stebėti savo vaikus „Facebook“ socialiniame tinkle, vaikams apie tai nieko nežinant.

Nemokama „Safely Social Monitor“ paslauga leidžia tėvams matyti su kuo bendrauja jų vaikai socialiniame tinkle, kokias nuotraukas jie skelbia ir kuriose, ne jų pačių paskelbtose nuotraukose, jie yra. „Safely Social Monitor“ net perspėja tėvus tais atvejais, kai jų vaikai nemandagiai kalba.

 

Šį produktą sukūrusios bendrovės „Location Labs“ vadovas Tasso Roumeliotis teigė: „Neatsilikti nuo vaikų, kurie naudojasi tokiomis moderniomis technologijomis, kaip išmanieji telefonai, tėvams yra bauginanti užduotis. „Safely Social Monitor“ – tai saugi paslauga, kuria visų pirma siekiama patenkinti tėvų poreikius, susijusius su šeimos apsauga, ir kuria tėvai gali pasitikėti.“

 

Galbūt toks stebėjimas gali atrodyti įkyrus, tačiau „Facebook“ yra pavojingai didelis kiekis informacijos ir vaizdų, kuriais dalijasi daugelis vaikų ir paauglių, nors jie to ir neturėtų daryti.

 

MSNBC duomenimis, iki šių metų pabaigos į „Facebook“ bus įkelta 70-100 mlrd. nuotraukų.

 

Abejotinų nuotraukų įkėlimas ir paviešinimas nėra vieninteliai rizikingi veiksmai, kuriuos atlieka vaikai naršydami internete.

 

„ID Analytics“ bendrovės atlikto tyrimo duomenimis, apie 6 mln. vaikų (ir jų tėvų) viešina savo asmeninę informaciją internete.

 

Interneto vartotojai, kurie nori, kad jų internetinė informacija būtų saugi, turėtų naudotis apsaugos nuo tapatybės vagysčių paslaugomis ir labai apgalvotai bei atsargiai rašyti ir dalintis informacija „Facebook“ bei kituose socialiniuose tinkluose. Kibernetiniams nusikaltėliams užtenka labai mažo asmeninės informacijos kiekio, kad padarytų daug žalos.

 

NUORODA Į STRAIPSNĮ

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla