Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Technologijos
Kaip papuošti turimą telefoną? PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas   
2015 m. balandžio 28, Antradienis, 17:47

 

Daugelis sunkiai įsivaizduotų savo kasdienybę be mobiliojo telefono. Pastarasis suteikia galimybę atlikti gana daug veiksmų neinvestavus savo laiko. Net ir kasdieniai poelgiai, procesai vykdomi neabejotinai kur kas greičiau nei galima būtų atlikti gyvenant be mobiliojo telefono. Kadangi negyvename nei minutės be jo, reikia pasirūpinti, kad prietaisas turėtų visus reikalingus priedus, apsaugos priemones ir aksesuarus, kurie iki galo išpildys daikto gebėjimus.

Telefonų aksesuarai – ne tik estetinius sprendimus tobulinantys daiktai. Pastarieji dažniausiai suteikia ir saugumo funkciją, tačiau apie viską nuo pradžių. Telefonų aksesuarai atsirado kiek vėliau nei šie technikos stebuklai. Pirmiausia buvo susikoncentruojama, kad mobilusis veiktų, o ne kad būtų estetiškai patrauklus akiai. Kuomet kompanijos masiškai pradėjo gaminti skirtingų telefonų modelius buvo pradėta ieškoti būtų, kokį telefoną sukurti, kad kuo daugiau žmonių jo norėtų. Žinoma, buvo ieškoma įvairių stilistinių sprendimų, kurie galėtų būti patrauklūs žmonėms. Akivaizdu, pirmoje vietoje buvo naudingos programėlės, kuo daugiau funkcijų. Kadangi didelis skaičius įmonių siūlė labai panašius variantus – buvo stengiamasi sukurti kuo gražesnį telefono modelį. Greta jo siūloma įsigyti ir papuošimų, kurie padeda atrodyti kur kas stilingiau ir tuo pačiu labiau perteikti savo asmenybę.

Skaityti daugiau...
 
Atsiskaitymai telefonu sulaukė dar vieno žaidėjo – Apple PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas   
2014 m. gruodžio 18, Ketvirtadienis, 19:20

 

Mobiliųjų atsiskaitymų rinka sulaukė dar vieno žaidėjo, kuris sparčiai skinasi kelią link pasaulinės sėkmės. Tai Apple Pay sistema, kuri kas dieną prisijungia vis naujus bankus, finansines institucijas, parduotuves ir kitas įstaigas, kuriose galima atsiskaityti tiesiog telefonu.

Apple Pay mokėjimo sistema buvo pristatyta kartu su naujaisiais telefonais iPhone 6 ir iPhone 6+ bei išmaniuoju laikrodžiu Apple Watch. Ji veikia tik šiuose Apple įrenginiuose nes, tik jie turi integruotą NFC sistemą. NFC – Near Field Communication yra tarptautinis ryšio perdavimo standartas išmaniesiems telefonams. Ši technologija kuriama nuo 1983-jų, o pirmą kartą panaudota buvo dar 2006 metais. Tai padarė Nokia, vėliau prisijungė ir Samsung, bei kiti gamintojai. Apple savo įrenginiams šią technologiją pritaikė tik 2014 metais. Veikimo esmė paprasta – išmaniajame įrenginyje yra įmontuota speciali antena NFC duomenims. Specialiu dažniu perduodami duomenys į imtuvą, kuris įmontuotas specialiame prietaise – savotiškame mobiliųjų mokėjimų skaitytuve. Tokiu būdu parduotuvė perduoda informaciją, kokią sumą reikia mokėti, o išmanusis telefonas sumoka, jei savininkas patvirtina transakciją. Tai mobiliųjų mokėjimų esmė.

Skaityti daugiau...
 
5 būdai,kaip padaryti jūsų tinklalapį randamu Google paieškoje PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas   
2014 m. rugsėjo 04, Ketvirtadienis, 10:41

 

Turite tinklalapį, tačiau į jį ateina mažai lankytojų? Reikės šiek tiek padirbėti. Nedaug, bet pastangų įdėti tikrai reikės, kaip ir prireiks kitų specialistų pagalbos. Norime pasidalinti keliais veiksmingais būdais, kaip padaryti jūsų puslapį randamu Google paieškoje.

1 būdas. Puslapio tekstai. Tai vienas iš svarbiausių būdų, kaip galite pagerinti savo tinklalapio pozicijas Google paieškos sistemoje. Teksto turi būti pakankamai. Per mažai – negerai. Per daug – bus nuobodu skaityti ir lankytojas puslapį paliks iki galo visko neperskaitęs. Tekste turi būti paminėti raktiniai žodžiai, galima įterpti ir klausimų-atsakymų (kažkas tikrai gali parašyti visą klausimą į paieškos laukelį). Tekstas turi būti suformatuotas taip, kad būtų aišku, kur yra antraštė, paantraštė, paragrafų pavadinimai ir pan. Tai daroma naudojant H1, H2, H3 HTML kodus. Tekste turi būti iliustracijų, pageidautina ir video, kad lankytojas užsiliktų puslapyje, o ne skuostų kur kitur. Prie tekstų padirbėti teks visiems – programuotojams ir dizaineriams, kad tekstas gražiai atrodytų ir būtų taisyklingai formatuojamas. Rinkodaros skyriui, kuris turi aiškiai suformuluoti tų tekstų tikslą. Manote, kad jie skirti tik parduoti? Nebūtinai! Kai kurie tekstai turi suintriguoti ir „priversti“ lankytoją tiesiog paskambinti, o jau tada estafetės lazdelę perima aštrialiežuviai vadybininkai. Pagaliau tekstą turi rašyti profesionalai, kurie turi kūrybinių sugebėjimų ir gali kažką išspausti originalaus, o ne tik perrašyti iš trijų konkurentų puslapių nukopijuotus kelis sakinius. Žodžiu, kokybiškas ir naudingas lankytojui tekstas yra kertinis akmuo, norint gauti kuo daugiau lankytojų iš paieškos.

2 būdas. Informacija apie jūsų veiklą ne savo puslapyje. Pristatykite savo veiklą ne pas save, o kur kitur – specializuotuose puslapiuose, įvairiuose verslo kataloguose, tinklaraščiuose, spaudoje, pilietinės žiniasklaidos portaluose (bendraukime.lrytas.lt, pilietis.delfi.lt ir ikrauk.15min.lt). Jeigu yra įmanoma, ne tik paminėkite savo interneto puslapio adresą, bet ir paprašykite įdėti aktyvią nuorodą į jūsų puslapį. Ji naudinga SEO dalis. Be to gausite daugiau lankytojų ir daugiau žmonių žinos apie jūsų įmonę. Rinkodaros pasaulyje toks reklamos būdas vadinamas turinio strategija.

Skaityti daugiau...
 
3d foto nuotraukos bei virtualus turas – jau ne naujovė PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas   
2014 m. liepos 17, Ketvirtadienis, 22:01

 

Laikas bėga greitai, tad kartu su juo modernėja ir foto technikos sritis. Nespalvotas nuotraukas keičia spalvotos, o paprastas spalvotas nuotraukas keičia ryškios, kontrastingos 3d foto nuotraukos, kuriose sferinį vaizdą dabar galime pamatyti ne per specialius akinius, o per kompiuterio ekraną. Ši naujovė vizualią informaciją leidžia pritaikyti pačiose įvairiausiose veiklos srityse.

Nuotraukos pasakoja istorijas, leidžia pamatyti vaizdą tarsi savomis akimis. Tai didelis pranašumas verslo industrijai, kur klientui aktualu pamatyti produktą ar paslaugą, kurią jis siekia įsigyti. Kai atkuriamas realus kraštovaizdžio ar interjero vaizdas, klientas gali jį lengvai apžiūrėti lyg būtų toje vietoje, kur darytos tokio pobūdžio nuotraukos. Sferinis itin aukštos kokybės vaizdas leidžia atsidurti būtent tokioje aplinkoje, ją išanalizuoti, pajausti ir atkreipti dėmesį net ir į menkiausias smulkmenas.

Vizuali informacija itin aktuali paslaugų sektoriuje, kur vyrauja kraštovaizdis, darni darbo aplinka ir visa kita atmosfera, kurią įmonės atstovai nori pademonstruoti savo klientams. Tai gali būti ir darbų pavyzdžiai: interjero detalės, dizaino elementai, architektūriniai statiniai bei įvairios konstrukcijos, kurias geriau yra pamatyti 3d foto nuotraukomis nei elementariomis ir daug informacijos nepasakančiomis nuotraukomis. Sferinėje erdvėje (virtaulus turas) galima itin lengvai apčiuopti ne tik smulkiausias detales, bet ir jausti bendrą patalpos ar aplinkos atmosferą.

Skaityti daugiau...
 
Elektroniniai prietaisai, padėsiantys patogiai skaityti knygas PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas   
2013 m. gruodžio 16, Pirmadienis, 14:28

Knygų skaitymas – ir nemenkas malonumas, ir taip pat labai geras bei prasmingas laiko praleidimo būdas, kadangi skaitydami geras knygas gaunate daug naudos. Visgi, reiktų pripažinti, kad dabar vis dažniau žmonės nusprendžia skaityti ne popierines knygas, o elektronines – taip yra dėl kelių labai svarbių priežasčių. Visų pirma, elektroninės knygos yra kur kas kompaktiškesnės – juk galite įsidėti net ir tūkstantį knygų .EPUB arba .PDF formatu į savo elektroninių knygų skaityklę ir visos jūsų mėgstamos ir reikalingos knygos bus pasiekiamos bet kur, kur tik pasiimsite savo išmanųjį elektroninį aparatą.

Elektroninė knygų skaityklė

Daugelis skaitytojų, norinčių skaityti daug ir ilgai renkasi elektroninę knygų skaityklę, kuri turi integruotą E-Ink technologiją. Ši technologija naudinga tuo, jog yra pritaikyta ilgam skaitymui ir yra panašiausia į skaitymą iš tikro popieriaus. Vakariniam skaitymui pritaikyta vidinė lemputė, kurią galite reguliuoti pagal savo norus – žinoma, kad skaityti iš elektroninės skaityklės galėsite kur kas ilgiau nei iš planšetinio kompiuterio, nes akys tikrai taip nepavargs.

Yra dar vienas dalykas, kuris yra laikomas labai dideliu privalumu ir yra galimas tiek ir elektroninėse skaityklėse, tiek ir planšetiniuose kompiuteriuose: tai integruotas žodynas. Dabar jūs galėsite labai lengvai išsiaiškinti nežinomo žodžio reikšmę, o gal net lengviau išmokti naujos kalbos. Tai bus tikrai paprasta, jeigu gerai išmoksite naudotis pažangiu elektroniniu žodynu.

Jeigu jūsų elektroninėje skaitykloje yra ir internetas (dauguma šiuo metu parduodamų skaityklių turi Wi-Fi funkciją), tuomet galėsite greitai atlikti paiešką Google arba kitoje paieškos sistemoje ir surasti norimą vietovę, vardą arba žodį, paminėtą jūsų skaitomoje knygoje.

Skaityti daugiau...
 
Interneto puslapių kūrimo mados 2014 metais PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas   
2013 m. lapkričio 22, Penktadienis, 16:03

Interneto puslapis turi verslui turi būti ne tik funkcionalus, bet ir madingas. Paprastai interneto svetainės atnaujinamos kas 2-5 metai Lietuvoje, todėl ne vienas verslininkas, jau turintis interneto puslapį, pasvarstys galimybę perkurti savo svetainę iš naujo, kad ši dar efektyviau reklamuotų jo verslo prekės ženklą. Akivaizdu, kad naujai kuriamos interneto svetainės naudoja tam tikrus interneto svetainių kūrimo principus ir technologijas, kurios yra madingos pasaulyje.

Metams einant į pabaigą galime pakalbėti ir apie tai, ko galima tikėtis ateinančiais 2014 metais interneto svetainių kūrimo srityje. Jie drastiškai nesiskirs, tačiau kai kurios tendencijos gali pasirodyti įdomios. Madas diktuoja Vakarų Europos, JAV ir Rusijos interneto tinklalapių kūrėjai, tad labai įdomu pasižiūrėti, kaip jos bus įgyvendintos Lietuvoje.

1 tendencija. Lankstus dizainas (Responsive). Nors pati koncepcija nėra nauja (sukurta dar 2010 metais), tačiau ji išplito tik šiais metais. Lietuvoje ši mada atėjo kiek pavėluotai, nes mūsų šalyje mobiliųjų įrenginių bumas atėjo kiek vėliau. 2013 metų pabaigoje Lietuvos telekomunikacijų bendrovės smarkiai sumažino mobilaus interneto įkainius, todėl interneto naršymas tapo prieinamas dar daugiau žmonių. Dėl to verslas bus priverstas susimąstyti apie savo lankytojus ir potencialius klientus ir pereiti prie lankstaus interneto puslapių dizaino, kad jų svetainės 4-8 colių įstrižainės įrenginiuose atrodytų taip pat gerai, kaip ir 10-25 colių ekranuose ir monitoriuose.

2 tendencija. Plokščias vaizdas. Pastarųjų 10 metų dizaino tendencija buvo 3D vaizdas, kai tam tikriems elementams buvo pridedami šešėliai, gradientai ir taip sukuriamas 3D vaizdas. Kai kurių dizaino ekspertų nuomone, tokią madą „užvedė“ Apple savo produktuose. 2012 metais pasirodė nauja Microsoft Windows dizaino koncepcija, kuri buvo paremta 2D grafika – plokščiais grafiniais elementais. „Metro“ stiliaus dizainas pradėjo populiarėti, ir 2013 tapo akivaizdu, kad 2D dizainas yra pranašesnis už 3D ne tik vaizdu, bet ir kitomis savybėmis (paprasčiau išsprendžiamas, lengvesni grafiniai failai internete ir t.t.). 2014 metais ši tendencija turėtų dar labiau stiprėti.

3 tendencija. Grotelių išdėstymas (Grid layout). Grotelės (#) labai supaprastina interneto turinio išsidėstymą. Kvadratėliais išdėstytas turinys taupo vietą, be to atrodo stilingai, yra funkcionalus ir efektyvus. Būtent toks yra populiarusis socialinis tinklas Pinterest.com, kuris šią madą ir pradėjo sparčiai populiarinti, nors jos ir neišrado. Wikipedia.org duomenimis, grotelių grafinis vaizdavimas sutinkamas jau viduramžiais, o labiausiai jis išpopuliarėjo spaudoje 8 praeito amžiaus dešimtmetyje.  Dabar jis tapo itin populiarus, nes yra nesunkiai išsprendžiamas techniškai, be to tinka Lankstaus dizaino koncepcijai. 2014 metais vis daugiau ir daugiau puslapių rinksis šį efektyvų ir estetišką turinio „išguldymą“.

Skaityti daugiau...
 
Aksesuarai jūsų iPhone telefonui – dabar ir internetu PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas   
2013 m. spalio 27, Sekmadienis, 19:22

iPhone 5 mobilus telefonas tikrai gerokai sudrebino mobiliųjų telefonų rinką. Visų pirma dėl to, kad šis telefonas pasižymi ne tik įspūdinga ir gerokai atnaujinta programine įranga, tačiau taip pat ir įspūdingu stiliumi. Tie, kas mėgsta griežtas linijas ir tikrai grakščiai atrodančius mobilius telefonus, be jokios abejonės gali patvirtinti, kad iPhone 5 atrodo įspūdingai. Tačiau ar dėklų ir kitų aksesuarų gamintojai gali pagaminti tokius aksesuarus, kurie puikiai tiktų naujajai iPhone versijai? Šiame straipsnyje peržiūrėsime, kuo gi naujieji dėklai skiriasi nuo gamintų anksčiau. Ar dėklų gamintojai pasivijo naujojo iPhone pažangą?

iPhone 5 dėklai - iš skirtingų medžiagų

Vienas iš privalumų, kurį jums pristato dabartiniai iPhone aksesuarų gamintojai – galimybę išsirinkti dėklą iš skirtingų medžiagų. Jeigu norite „uždaryti“ savo telefoną gražioje dėžutėje, tuomet galite pasidomėti Raidsonic Bone dėklu, kuris yra pagamintas iš kokybiško mikropluošto ir silikono. Tokios medžiagos suteikia galimybę apsaugoti savo mobilų telefoną ir nuo smūgių, ir nuo įbrėžimų.

Iš polikarbonato dabar gaminami iPhone dėklai pasižymi universalumu – galima rasti iPhone dėklų su labai skirtingais paveiksliukais, tad jeigu turite gana įmantrų skonį, rasite jums patinkantį viršelį. Negana to, šie iPhone dėklai išsiskiria tuo, jog geriausiai apsaugo nuo bet kokio mechaninio poveikio ir taip pat beveik neuždengia nei mygtukų, nei visų telefono jungčių. Žinoma, kalbant apie senesnius iPhone variantus, retai kada buvo galima rasti tokį dėklą, kuris visiškai neuždengtų jungčių ir būtų visiškai saugus, tačiau naujos kartos iPhone aksesuarai pasižymi tuo, jog grožis, saugumas ir patogumas yra idealiai suderinti.

Skaityti daugiau...
 
Įrodyta mokslo: „Facebook“ daro jus nelaimingus PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugpjūčio 20, Antradienis, 09:37
Dar viena puiki priežastis iš telefono ištrinti socialinio tinklo „Facebook“ programėlę ir praleisti šiek tiek daugiau laiko su draugais ar šeima.
Atlikti tyrimai parodė, kad respondentams naudojantis „Facebook“ krito jų įvertinimas pagal laimės skalę: kitaip tariant, kuo jie daugiau laiko praleido socialiniame tinkle, tuo labiau mažėjo jų pasitenkinimas gyvenimu.
Skaityti daugiau...
 
Nauja „Audi A8“ posūkių technologija PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugpjūčio 18, Sekmadienis, 11:26

Rugsėjo mėnesį Frankfurto autosalone Vokietijos „Audi“ automobilių gamintojas pristatys atnaujintą savo flagmaną – A8 sedaną, rašoma kompanijos pranešime spaudai.
Viena iš pagrindinių naujovių – „Matrix LED“ žibintai. Priekinių ir galinių žibintų blokuose naudojamos įvairiomis konfigūracijomis išdėstytos atskiros diodinės (LED) lemputės, kurios sąveikaus tarpusavyje, suteikdamos puikias apšvietimo galimybes. Kiekviena LED lemputė bus valdoma individualiai, priklausomai nuo oro sąlygų arba apšvietimo valdymo bloko užduodamų algoritmų. Posūkio signalo funkciją atliekantys šviesos elementai – taip pat neatsiejama „Matrix LED“ sistemos dalis.

Skaityti daugiau...
 
„Nokia“ naujoje reklamoje šaiposi iš „iPhone“ kameros PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugpjūčio 06, Antradienis, 09:02

 

Jei negali jo nugalėti, pabandyk pasinaudoti jo stiprybėmis savo naudai. Panašu, kad tokiu posakiu vadovaujasi telefonų gamintoja „Nokia“, kuri savo telefono „Lumia 925“ reklamoje šaiposi iš „iPhone 5“ telefone įdiegtos vaizdo kameros galimybių, skelbia Mashable.com.
Reklamos pradžioje pakartojama ankstesnėje „iPhone 5“ reklamoje išsakyta frazė, kad telefonais „iPhone“ kasdien užfiksuojama daugiau nuotraukų nei bet kuriuo kitu telefonu, ir ji pratęsiama tokiu pareiškimu: „Tačiau mums iš kompanijos „Nokia“ svarbiau kokybė, o ne tik kiekybė.“

 

Skaityti daugiau...
 
<< Naujausi < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > Seniausi >>

Puslapis 1 iš 20

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla