NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

SMIGINIS: Baltijos Taurė 2013 - smiginio pasaulio reitingo varžybos Trakuose PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugsėjo 19, Ketvirtadienis, 10:40

Pasaulio reitingo varžybose BALTIC CUP 2013 susirinko rekordinis komandų skaičius - 27 komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Olandijos, Norvegijos ir Suomijos. Tačiau net surinkta Lietuvos rinktinė nesugebėjo nukonkuruoti  Europos Jungtinių pajėgų,
kurie turėjo Suomijos rinktinės moteris (5 ir 14 pasaulio reitinge), latvį Madarą Razmą (dabar 7 pasaulyje) bei puikius Olandijos žaidėjus (56 pasaulyje ir t.t). 152 dalyviai dvi dienas kovėsi individualioje, porinėje ir komandinėse rungtyse.

Arūnas Čiplys, kovodamas Lietuvos rinktinės sudėtyje, individualiose varžybose, kurios įtrauktos į pasaulio reitingą, ketvirtfinalyje nugalėjo šių varžybų Nr.1 latvį Madars Razma, pusfinalyje net 4:0 įveikė Norvegijos atstovą. Finalas lietuviškas, prieš komandos draugą, kaunietį  Darių Labanauską. Ir vėl įnirtinga kova, bet šį kartą Arūnas neišnaudojo vienos strėlytės pergalei pasiekti, esant rezultatui 3:2. Varžovas pirmasis pradėjo lemiamą legą ir savo šansą išnaudojo. 4:3 laimėjo Darius, o Arūnas šį kartą liko antras, tačiau pasaulio reitinge turėtų pakilti porą laiptelių aukščiau iki 25 vietos.

Poroje su tuo pačiu Dariu Labanausku pralaimėtas ir vyrų porinis finalas. Varžovai sužaidė puikiai, o komandinėje rungtyje Lietuvos vyrams visai nesiklostė žaidimas, tad turėjome pripažinti latvio ir olandų komandos pranašumą.
Mažeikių  vyrų komandai individualios varžybos klostėsi nekaip - geriausia iškovota vietą - 33. Tačiau komandinėje rungtyje vyrai sublizgėjo, nukovė pajėgias komandas ir iškovojo 5 vietą, pralaimėję tik būsimiems nugalėtojams.
Porinėje rungtyje klubo atstovai Jurijus Stekolnikovas ir Donatas Zaikauskas sužaidė labai stipriai ir tarp 54 porų iškovojo 5 vietą. O bendroje įskaitoje mūsų klubo vyrai (J.Stekolnikovas, D.Repšys, D.Zaikauskas, B.Januška) pakilo į 6 vietą. O bendroje visų komandų įskaitoje Mažeikių komanda iškovojo 7 vietą,  aukščiausią vietą tarp Lietuvos klubinių komandų.
Po dviejų savaičių klubo komandos atstovai vyks į Jonavą dalyvauti Baltijos ir Lietuvos reitingo varžybos.