Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Mažeikiuose vėl vyko lopšelių-darželių „Futboliuko festivalis“ PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. gegužės 15, Trečiadienis, 06:23

 

Gegužės 9 d. Mažeikiuose vyko jau antrasis mažųjų futbolininkų festivalis, kuriame nugalėjo Mažeikių lopšelis-darželis „Bitutė“.

 

Ši ugdymo įstaiga festivalyje dalyvavo pirmą kartą.
Iš viso varžėsi septyni Mažeikių rajono lopšeliai-darželiai: „Berželis“, „Delfinas“, „Eglutė“, „Gintarėlis“, „Žilvitis“, „Bitutė“ ir „Buratinas“, pristatęs net 2 komandas.
Šio festivalio pagrindinis tikslas – suburti kuo daugiau vaikų organizuoti praleisti laisvalikį bei suteikti dalyviams džiugių akimirkų ir teigiamų emocijų.

Šventės rengėjai – Mažeikių futbolo asociacija „FK Atmosfera“ ir Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius.


„Šiame sveikos gyvensenos ir futbolo populiarinimo renginyje dalyvavusios vaikų komandos nebuvo skirstomos į prizininkes ar pralaimėtojas – vaikams ir taip užteko azarto ir susidomėjimo: girdėjosi džiaugsmingi šūkiai po įmušto įvarčio ir matėsi ryžtas pasistengti po praleisto į vartus kamuolio. Vis tik reikėjo išrinkti gražiausiai futbolą žaidusią komandą, kuriai atiteko didinga pereinamoji taurė“, – įspūdžiais dalijosi „FK Atmosfera“ direktorė Aurelija Jurkuvienė.


Visus susirinkusiuosius džiugino komandų pasiruošimas: tvarkinga sportinė apranga, darželių komandų palaikymo grupės, teminės vėliavos ir plakatai. Pažiūrėti atžalų žaidimo atskubėjo ir nemažai tėvelių.
Antrasis mažųjų futbolininkų festivalis tapo dar įvairesnis: kiekvienas darželis buvo paruošęs po pristatymą – skanduotę ar dainą.


A. Jurkuvienė teigė, kad šiemet renginys išsiskyrė dalyvavusių mergaičių gausa. Praėjusių metų festivalyje žaidė tik viena mergaitė, o šiemet jų buvo nemažas būrys, tarp kurių net ir saugančios vartus.


Nugalėtojams atiteko pereinamoji festivalio taurė, dalyviams – medaliai. Atminimo prizus renginiui skyrė Lietuvos futbolo federacija. Į festivalį atvykęs Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Leonas Dunauskas dalyvavusiems darželiams išdalino futbolo kamuolius, pompas kamuoliams pripūsti, vaikams dovanojo lipdukų.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla