NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Mažeikiškiai sportininkai dalyvavo 17-ame Lietuvos rankų lenkimo čempionate PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. balandžio 03, Trečiadienis, 15:18

Kovo 30 d. Klaipėdoje vyko 17-asis Lietuvos rankų lenkimo čempionatas, kuriame mažeikiškių komanda užėmė ketvirtają vietą.
Mūsų miesto komandai atstovavo 18 sportininkų, kurie kartu rungėsi ir atskirose svorio kategorijose.
Merginų grupės svorio kategorijoje iki 65 kg Rima Martinkutė lenkime kaire ranka užėmė 2 vietą.
Svorio kategorijoje iki 80 kg Daiva Girdenienė rungtyje kaire ranka užėmė 2 vietą, o dešine ranka – 3 vietą.
Vyrų grupės svorio kategorijoje iki 60 kg Ugnius Liseckas lenkime dešine ranka iškovojo 3 vietą.

Marius Urbonas kaire ranka nugalėjo visus varžovus svorio kategorijoje iki 80 kg, o rungtyje dešine ranka jis užėmė 2 vietą.

Svorio kategorijoje iki 85 kg Arnoldas Milis lenkime dešine ranka užėmė aukščiausią – 1 vietą, o kaire ranka – 2 vietą.

Rankų lenkimo meistrai virš 90 kg – Giedrius Gudas tapo 1 vietos nugalėtoju rungtyse tiek dešine, tiek kaire rankomis, o Gintautas Beišinas lenkime kaire ranka užemė 3 vietą.

Benjaminas Milis – meistras svorio kategorijoje iki 90 kg – kaire ir dešine rankomis iškovojo 2 vietas.