Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

„Juodasis pirmadienis“ Kauno „Žalgiriui“: savaitės pabaigoje ekipą gali palikti keturi žaidėjai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. vasario 11, Pirmadienis, 10:53
Pirmadienio rytą radijo stoties „Laisvoji bangos“ eteryje kalbėjęs Kauno „Žalgirio“ sporto direktorius Vitoldas Masalskis pranešė, kad nepagerėjus klubo finansinei situacijai LKL čempionus savaitės pabaigoje gali palikti mažiausiai keturi žaidėjai.
„Šiandien „juodasis pirmadienis“, nes jau nuo vakar vakaro netyla mano telefonas – skambina žaidėjų agentai ir praneša, kad „Žalgirui“ duodama viena savaitė. Jeigu per ją nebus išspręstos iškilusios problemos – nesumokėti atlyginimai žaidėjams, jie pasilieka teisę atšaukti žaidėjus iš Kauno „Žalgirio“ ir surasti jiems kitus klubus“, – „Laisvajai bangai“ teigė V.Masalskis.

Pasak jo, klubą gali palikti nuo dviejų iki keturių ar daugiau žaidėjų. „Visgi mano vidinė nuojauta sako, kad lietuviai yra lietuviai ir jie nepaliks komandos. Labiausiai baiminuosi dėl žaidėjų iš užsienio“, – tvirtino pašnekovas.

„Vilčių man teikia faktas, kad žaidėjai nelabai galės rinktis Eurolygos TOP-16 varžybose rungtyniaujančių klubų, o į šešioliktfinalį nepatekusiuose klubuose krepšininkai nelabai norės žaisti, nes tai yra kitas lygmuo, kuris ne taip matomas“, – pasakojo V.Masalskis.

Pasak „Žalgirio“ sporto direktoriaus, žaidėjų sutartyse su klubu yra parašyta, kad ne tik pats žaidėjas gali nutraukti sutartį su klubu, bet ir jo agentas, suradęs kitą klubą, gali jam pasiūlyti į jį pereiti. „O mes negalime sukurti jokių kliūčių“, – tvirtino V. Masalskis.

„Žaidėjų klausimų sulaukiu kone kasdien. Vis stengiuosi sakyti, kad situacija susitvarkys artimiausiu metu, bet viskas užsitęsė tris mėnesius. Ir dabar atlyginimų skola siekia daugiau kaip 5 milijonus litų. Klubo biudžetas buvo formuojamas metų pradžioje, tačiau viduryje sezono klubo rėmėjai „Žalgirį“ parėmė ne tiek, kiek planavome“, – susidariusios skolos priežastis įvardijo „Laisvosios bangos“ pašnekovas.

Pasak klubo sporto direktoriaus, šiemet „Žalgirio“ biudžetas nėra didesnis nei pernai ir pavyko suburti vieną geriausių komandų per pastarąjį dešimtmetį.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla