Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kauno „Žalgirio“ akcijos atiteks komandos veteranams? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. vasario 08, Penktadienis, 16:57
Nesulaukęs miesto valdžios pritarimo komandai kasmet skirti 10 mln. Lt, Kauno „Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas pareiškė, kad nebebus klubo savininku, o akcijas perleis patikimiems žmonės.
15min.lt primena, kad penktadienį Kauno savivaldybėje įvyko „Žalgirio“ savininko ir miesto valdžios bei kelių kitų sporto pasaulio atstovų susitikimas, jame buvo kalbama apie savivaldybės paramą „Žalgiriui“. Kitus „iškrypėliais“ vadinti mėgstantis V.Romanovas kategoriškai pareiškė, kad miestas privalo legendinei Lietuvos komandai skirti po 10 mln. Lt kasmet, nes jis vienas išlaikyti komandos negali ir jau yra žaidėjams skolingas 25 mln. Lt.

Kauno valdžios atstovai atrėžė, kad 10 mln. Lt skirti iš miesto biudžeto yra neįmanoma, be to, „Žalgiris“ yra privatus klubas, todėl jį išlaikyti privalo patys savininkai.

Įpykęs bankininkas tuomet pareiškė, kad jis jau nebėra komandos savininkas, kad klubo valdymas bus perduotas patikimiems žmonėms. „Aš jau ne savininkas. Viską paskelbsime vėliau, kad neiškraipytumėte žodžių. Bus perduotas valdymas patikimiems žmonės, su kuriais dirbome pastaruosius trejus metus. Tai krepšinio veteranai – Modestas Paulauskas, Vitoldas Masalskis“, – demonstratyviai palikdamas salę sakė V.Romanovas.

15min.lt verslininkas telefonu nepanoro išsamiau paaiškinti situacijos, pareikšdamas, kad dabar nenori kalbėti ir neturi laiko.

Viešumoje arogantiškai išsišokti mėgstančio V.Romanovo žodžius patvirtina jo valdomoje žiniasklaidos priemonėje paskelbta informacija. „V.Romanovas ir toliau žada padėti „Žalgiriui“, tačiau ketina pasitraukti į šalį, kad nekliūtų politikams. Jau kitą savaitę „Žalgirio“ akcijos už simbolinę kainą bus perduotos trims „Žalgirio“ veteranams. Pats V.Romanovas pasiliks nedidelę akcijų dalį arba jų atsisakys iš viso“, – skelbiama Kauno.diena.lt.

15min.lt primena, kad 2012 metais „Žalgiriui“ teko 2,9 mln. litų savivaldybės paramos. Planuojama, kad šiemet Kauno savivaldybė pagal „Sporto rėmimo fondo“ programą miesto sporto klubams padalins 5 mln. litų – tokią pačią sumą, kaip ir pernai. Naujas Kauno biudžetas turėtų būti patvirtintas vasario 28 d. vyksiančiame miesto tarybos posėdyje.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla