Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Vyko pirmenybės Mažeikių stalo teniso 80-mečiui paminėti PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. lapkričio 28, Trečiadienis, 08:46

Lapkričio 25 d. Mažeikių „Ventos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko rajoninės stalo teniso pirmenybės, skirtos Mažeikių stalo teniso 80-mečiui paminėti.
Renginio organizatoriai – Mažeikių stalo teniso klubas „Vijurkas“ ir Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyrius.
Klubo „Vijurkas“ pirmininkas Raimondas Jackevičius informavo, kad įvairiose amžiaus grupėse rungtyniavo per 50 šios sporto šakos mylėtojų.

Vyrų grupėje nepralenkiamas buvo Arnoldas Domeika, antras – Faustas Rozga, trečias – Marius Bučys.
Moterų grupėje pirmą vietą iškovojo Ramunė Armonaitė, antrą vietą užėmė Ala Tsarinkova, trečia vieta atiteko Vilijai Razgūnienei.

Jaunimo grupėje nugalėjo Lukas Daukšas, įveikęs antroje vietoje likusį Luką Frejerį, trečią vietą laimėjo Karolis Steponavičius.

Merginų jaunimo grupėje geriausiai sekėsi Rimantei Jonušaitei, iškovojusiai pirmą vietą, antroje vietoje liko Karolina Tamošiūnaitė, trečioje – Rusnė Vasarytė.

Vyrų „B“ grupės varžybas laimėjo Vidas Stankus, įveikęs antroje vietoje likusį Vilių Lavą ir trečioje – Justiną Kukulskį.

Vyrų virš 50 metų grupėje nepralenkiamas buvo Juozas Giedraitis, laimėjęs varžybų garbingiausią – pirmą vietą. Antroji vieta atiteko Kazimierui Ramanauskui, trečioji – Antanui Repšiui.

Varžybų dalyvai buvo apdovanoti Kultūros ir sporto skyriaus įsteigtais prizais ir medaliais.