Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Rūta Meilutytė pasaulio taurės etape Švedijoje prie dviejų aukso medalių pridėjo bronzą! PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. spalio 15, Pirmadienis, 06:01

Sekmadienis yra antroji ir paskutinė Švedijoje vykstančio pasaulio taurės etapo diena. Rūta Meilutytė antrą varžybų dieną sėkmingai įveikė atrankos varžybas ir pateko į visų rungčių, kuriose startavo, finalus – 100 metrų laisvuoju stiliumi, 50 metrų krūtine ir į 100 metrų kompleksiniu būdu.

Tačiau pirmąjį finalinį 100 metrų plaukimą lietuvė nusprendė praleisti ir skirti visas jėgas kitiems dviems. Tarp pirmųjų dviejų Rūtos Meilutytės finalų buvo numatyta vos 10 minučių pertrauka.


Ir šis sprendimas pasiteisino. 50 metrų krūtine finaliniame plaukime Rūtai Meilutytei pavyko iškovoti antrą aukso medalį. Distanciją įveikusi per 29,96 sek. Rūta Meilutytė paliko už nugaros Jennie Johansson (30,24) ir daugkartinę pasaulio rekordinininkę šioje rungtyje Jessicą Hardy (30,48).

Paskutiniame 100 metrų kompleksiniu būdu finale Rūta Meilutytė distanciją įveikė per 1:00,65 ir iškovojo bronzos medalį. Lietuvė nusileido tik vengrei Katinkai Hosszu (59,71) ir vokietei Theresai Michalakai (1:00,04).

Rytinė sesija

100 metrų distanciją įveikusi per 1:02,41 Rūta Meilutytė atrankoje užėmė 7 vietą ir pateko į finalą.

50 metrų krūtine Rūta Meilutytė įveikė per 31,01 sek. ir savo atrankos plaukime užėmusi pirmąją vietą pateko į finalą. Bendroje atrankos įskaitoje lietuvė buvo trečia.

Lietuvė 100 metrų laisvuoju stiliumi distanciją įveikė per 54,54 sek. (kvalifikacijos laikas 55,57 sek.) ir savo atrankos plaukime užėmusi antrąją vietą pateko į finalą. Bendroje įskaitoje lietuvė užėmė 4 vietą.

Prisijunkite prie mūsų socialiniame tinkle „Facebook“ – 15min Sportas ir kartu sekite rezultatus bei tiesiogiai stebėkite R.Meilutytės pasirodymą Stokholme.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla