Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

„Lietuvos ryto“ krepšinio klubą palieka vyr. treneris Aleksandras Džikičius PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. spalio 13, Šeštadienis, 08:16

Vilniaus „Lietuvos ryto” klubo ir trenerio Aleksandro Džikičiaus keliai skiriasi. Penktadienį kontraktas su serbu nutrauktas abipusiu susitarimu.

„Lietuvos ryto“ komandą treniruos Darius Maskoliūnas, iki šiol buvęs A.Džikičiaus asistentas, rašo svetainė bc.lrytas.lt.
Kitas A.Džikičiaus pagalbininkas Srdjanas Flajsas irgi palieka „Lietuvos rytą”.

„Taip, kaip pastaruoju metu žaidė mūsų komanda, netenkino nei klubo vadovų, nei sirgalių, nei rėmėjų. Atvirai pasikalbėję su treneriu A.Džkičiumi sutarėme pasukti skirtingais keliais”, – sakė „Lietuvos ryto” klubo direktorius Martynas Purlys.


41-erių A.Džikičius Vilniuje dirbo nuo 2011-2012 m. sezono pradžios. Jo treniruojama ekipa Europos taurės turnyre ir VTB Jungtinėje lygoje užėmė trečiąsias vietas, tapo LKL vicečempione.

M.Purlys teigė, kad artimiausiu metu su D.Maskoliūnu, kuris trumpai jau yra vadovavęs „Lietuvos ryto” ekipai 2010-2011 m. sezono pabaigoje, bus tariamasi, ar komandai bus reikalingi nauji žaidėjai.

2011-2012 m. sezono pradžio krepšinio portalui basketnews.lt „Lietuvos ryto“ klubo prezidentas Gedvydas Vainauskas teigė, kad po 2-3 metų A.Džikičius bus ypač Europoje vertinamas krepšinio specialistas.

„Man imponuoja tai, kad jis turi savo krepšinio filosofiją. Jis nėra prisiskaitęs knygelių ir prisiklausęs iš kitų trenerių ar žaidėjų įvairių minčių, kurias bando įprasminti aikštėje. Aleksandras turi savo viziją, moka dirbti su žaidėjais, o krepšininkai juo pasitiki. Manau, kad šitas treneris tikrai padės „Lietuvos rytui“ siekti aukštų rezultatų. Po 2–3 metų Džikičius bus labai vertinamas Europos rinkoje“, – tuomet kalbėjo G.Vainauskas.

Po praėjusio sezono serbijos trenerio likimu prie „Lietuvos ryto“ vairo buvo nepatenkinti dauguma komandos sirgalių, o po sezono vykusiame sirgalių ir komandos susitikime nepasitenkinimą itin aktyviai išreiškė neformalus sirgalių lyderis Tomas Balaišis-Sėkla.

A.Džikičius buvo kaltinamas nesugebėjimu prisiimti atsakomybės už komandos nesėkmes, pastoviu pasiteisinimų ieškojimu bei prasčiausiu sezonu per visą „Lietuvos ryto“ istoriją.

„Kuris, jūsų nuomone, buvo blogiausias „Lietuvos ryto“ sezonas? Ką jūs iš viso žinote apie „Lietuvos rytą“? Apie kovas su „Žalgiriu“? Ką jūs žinote apie tai, ką visiems lietuviams reiškia krepšinis? Mes nesame Serbijoje, kur krepšinis yra po futbolo, teniso, rankinio ir tinklinio“, – komandos sirgaliai puolė A.Džikičių.

Serbas į sirgalių priekaištus dažniausiai atsakydavo fraze „tai yra jūsų nuomonė“.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla