Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Darbo partija išplatino įrašą, kuriame galimai daromas spaudimas teisėjams juodosios buhalterijos byloje PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. gegužės 03, Penktadienis, 09:52

Išplatintame pranešime rašoma, kad „darbiečiai“ yra nusivylę sprendimu, jog teismas nesureagavo į šį faktą, todėl įrašas yra paviešinamas žiniasklaidai bei visuomenei.

„Matydami, kad Vilniaus apygardos teismas šiandien nusprendė nekreipti dėmesio į akivaizdžius įrodymus dėl galimo teismo šališkumo, kuriuos patvirtina mūsų turimas įrašas, mes nusprendėme įrašą perduoti, kad būtų paviešintas visuomenei ir norime pažymėti, kad šitame įraše kalbantis vyras, pasakojantis apie vizitus pas jį, mūsų manymu, yra buvęs Vilniaus apygardos teismo baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas Viktoras Dovydaitis.

Tai parodo, kad tai nėra dviejų atsitiktinių žmonių pokalbis, nes vienas iš tų žmonių pats dalyvavo ir pats galimai patyrė spaudimą dėl Darbo partijos bylos nagrinėjimo“, – rašoma išplatintame pranešime spaudai.

Darbo partijos atstovai tvirtina, jog įraše kuriame, pasak vieno kaltinamojo Vytauto Gapšio, esą girdimi buvusio Vilniaus apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko Viktoro Dovydaičio ir buvusio teisėjo, buvusio Seimo nario Konstanto Ramelio balsai, minimos galimą spaudimą esą dariusių asmenų pavardės, tarp jų - vieno prezidentės patarėjo.
 

Alfa.lt primena, kad Viktoras Dovydaitis iš teisėjo pareigų atleistas už tai, jog nesilaikydamas taisyklių kyšininkavimu įtariamam teisėjui Ryšardui Skirtunui skyrė nagrinėti bylą, kurios šis paprašė. Be to, skyriaus vadovas toleravo nederamą R.Skirtuno elgesį jam neatvykstant į darbą.

Skelbiame Darbo partijos išplatinto įrašo stenogramą:

1 vyras: Tai dabar už ką tave nuskriaudė, vat man kilo?

2 vyras: Kad aš žinočiau.

1 vyras: Tikrai nežinai?

2 vyras: Ne.

1 vyras: Mane tai pasiekė tokios kalbos ... užkaisiu kavos ... reiškia, kad lygtai pirma ryšium su Skirtūnu buvo žadėję patį palikti ramybėj su sąlyga, kad Darbo byla bus greitai baigta.

2 vyras: Nieko nekalbėjo.

1 vyras: Nekalbėjo?

2 vyras: Ne, kad tas toksai interesas buvo, tai aišku buvo, bet bet sąlygos nebuvo. Tikrai.

1 vyras: Na tai sąlygos nebuvo, bet kalbino tokį dalyką padaryt? Bet tik su teisėjais tiesiai?

2 vyras: Nu aš nežinau.

1 vyras: Sako gi šitas, nu kaip jinai, Rimšelis tengi aktyviai reiškėsi.

2 vyras: Aš galiu taip pasakyt, sakysiu atvirai. Prieš, nu atsimenat — mes su jumis buvom čia, kavą gėrėm vieną kartą, lygtai net tada gi į Konstitucinį kreipėsi ir taip toliau, nu kaip, tai tada reiškia, atėjo žmogus nu teisėjas irgi nuo prezidentūros ir pasakė: “Kuo greičiau, nesvarbu kaip, bet kuo greičiau”. Maždaug ten yra labai didelis interesas, ir, sako, nesvarbu kaip, nu aišku, kad jiems yra nesvarbu, kadangi čia pirma instancija ir taip toliau. Aš sakau gerai, aš sakau, bet aš nei teisėjai niekam aš nesakiau, niekam nieko visiškai. Bet čia buvo prieš kokius nu dvejus metus.

1 vyras: Tai ne dabar, ne prieš rinkimus?

2 vyras: Ne. Prieš rinkimus buvo taip, kad atsimenat, kad buvo toks ale skandalas, ne skandalas, kad petrauka padaryta du mėnesiai iki rugsėjo mėnesio, kad ta prasme atbėgo čia iš pradžių Kryževičius pas mane. Skambina reiškia, nu tai kaip su ta byla, kodėl čia ta pertrauka, taip ramiai. Sakau, nu pertrauka normali sakau, prieš metus, sakau, suderinti posėdžiai su proceso dalyviais, su visais, teisėjai atostogauja, savo baiginėja savo kalbas, po to ištraukiau aš, nu gerai gerai sako, einu sako pas ponią ir ten maždaug. Už valandos ar už dviejų jis atbėga visas raudonas, kas čia, jinai visai ten.. Sakau galiu parodyt, tai mes išklotines padarėm kiek ji ten turėjo dar paskelbimų, dar mėnesį iki atostogų ir po tos pertraukos ir taip toliau, nu tai pakvietėm dar Zaleckienę. Tada jis ten pradėjo su ja kalbėti nu tai čia ...

1 vyras: Čia kas? Kryževičius?

2 vyras: Jo. Nes jis iš jos atbėgo ten ir taip toliau. Ir viskas, ir praktiškai, aišku, po to pradėjo, jie pakeitė, taryba parašė, ten parašė, reiškia, pasiūlymą pakeisti taisykles, bylų skirstymo taisykles ir administravimo ir įrašė tokią frazę, ne tai, kad frazę – visą punktą pakeitė, nurodydami, kad teisėjas gali kreiptis į pirmininką arba skyriaus pirmininką prašydamas bylą pripažinti greičiau nagrinėtina ir tokiu atveju teisėjui nebūtų skiriamos kitos bylos. Ir vienas iš punktų, kada tai galima padaryti, tai buvo byla kuri, rezonansinė byla, kad ... ryšium su rinkimais ir taip toliau. Aš tada surašiau tokį raštą, palaukit palaukit, su rinkimais yra administracinės bylos, kur yra tikrai pagreitintas procesas, yra ten trys dienos ten nagrinėti jokių problemų, prie ko čia baudžiamojoj byloj turi būti pagreitintas procesas, būtent dėl to, kad politinė byla, ne politinė, o dėl rinkimų.

1 vyras: Nu politinė, politinė.

2 vyras: Ir aš jiems raštą parašiau ant vieno lapo ir į .... nusiunčiau, nu jie paprašė atsiliepimų, pusdienį davė atsiliepimams. Ir, aišku, tada taryboj atidėjo tą klausimo sprendimą, kadangi mano raštą gavo, kadangi ten kažkas blogai. Galiausiai priėmė, manęs neįtraukė į tą grupę, kur svarstė, nu tai vat tokie santykiai.

1 vyras: Nu gerai, bet aš dar vėl nesuprantu, ką mąsto teisėja? O jinai galvoja, kad karjeros nepadarys ...

******

…..

1 vyras: Nuėjo tos kalbos, kad gavai užduotį dusint šituos.

2 vyras: Na jie, matyt, žino mane, tai vistiek jie nesusitartų.

1 vyras: Nu kabino, toks Rimšelis, tai, man tai sakė, aš girdėjau, kad ten ir tie teismai, kad tas Rimšelis tai bėgiojo.

2 vyras: Mhm...

1 vyras: Tai jis turbūt gal ir be tavęs, kai dirbęs ten, tai turbūt teisėjas veikė.

2 vyras: Kažkas sakė, kad lygtais sakė, kad ten Zaleckienė lygtais į prezidentūrą buvo kviečiama, bet aš tikrai nežinau, mes su ja ta tema nekalbėjom.

1 vyras: Pagal elgesį tai panašu, kad jinai taip jau kategoriškai labai aršiai imasi. Bet man atrodo, kad nuosprendis koks bebūtų vistiek jį panaikins.

2 vyras: Nu neaišku, dabar ir klaidų pridaryta.

1 vyras: Daug klaidų, procesinių, pažiūrėk , kas darosi.

2 vyras: Atvirai sakant … žiūriu, kad ir Zelianka šiek tiek ten kuruoja po truputį.

1 vyras: A pradeda kuruot?

2 vyras: Mhm...

1 vyras: Tai gal gavo? Pauzė. Kiek liūdna

2 vyras: Liūdna, situacija tokia visiškai ne kokia, teismuose bent jau.

1 vyras: Bet niekada taip nebuvo.

2 vyras: Nebuvo.

*******

1 vyras: … Žinoma, truputį pakalbinau. Norėjau truputį pasizonduot vat irgi kodėl kodėl tave taip pavedė. Ir ar kiek tai tiesa dėl Rimšelio elgesio.

2 vyras: Ta prasme, elgesio būtent šitoj pilnai ta prasme.

1 vyras: o palauk, o telefoną pasiėmei?

2 vyras: mhm...

1 vyras: aaa, aš galvojau kad tenai palikai, spintoj. …

kas čia telefonu, tai žinai, bet tai ....

2 vyras: ...kiek jisai ten, bet teisme, kad jis būna, tai būna.

1 vyras: sakai Zeliankų dabar spaudžia?

2 vyras: mhm, jaučiasi jaučiasi.
 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla