Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Didžioji Britanija ruošia apynasrį imigrantams PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. kovo 30, Šeštadienis, 09:20
Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Deividas Kameronas (David Cameron) pirmadienį paskelbs griežtesnes priemones prieš imigrantus, kuriomis tikimasi atbaidyti imigrantus iš Rumunijos ir Bulgarijos nuo kraustymosi į Didžiąją Britaniją, kai kitais metais bus panaikinti jų apribojimai keliauti po Europos Sąjungos (ES) šalis.
D. Kameronas praneš apie naujas valstybės priemones, dėl kurių imigrantams iš Europos ekonominės erdvės, kuriai priklauso ir Rumunija su Bulgarija, taps sunkiau vos po šešių mėnesių kreiptis dėl socialinių išmokų. Naujos taisyklės įsigalios 2014 metų pradžioje.

D. Kameronas pažadės panaikinti įstatymų spragą, kuri leidžia teisės dirbti Didžiojoje Britanijoje neturintiems asmenims gauti socialinę paramą. Bus daug giežčiau tikrinama, ar imigrantams priklauso su pajamų dydžiu susijusios išmokos. Pagal naują planą, imigrantai turės laukti iki penkerių metų, kol jiems bus leista pateikti prašymus socialiniam būstui gauti. Be to, jiems bus taikomi griežtesni mokesčiai naudojantis Nacionalinės sveikatos tarnybos paslaugomis arba jie bus įpareigoti įsigyti privačius sveikatos draudimus.

Bus padvigubintos baudos nelegalius imigrantus įdarbinančioms įmonėms, o savininkams, kurie nuomoja būstus tokiems imigrantams, taip pat grės baudos. Pranešama, kad D. Kameronas sakys, jog "reikia aiškiai pabrėžti, jog turime Nacionalinę sveikatos tarnybą, o ne Tarptautinę sveikatos tarnybą".

Dešiniųjų pažiūrų žiniasklaidos priemonės perspėja, kad, leidus Rumunijos ir Bulgarijos piliečiams laisvai keliauti po ES, Didžiąją Britaniją gali užplūsti "būriai" socialinio aprūpinimo siekiančių migrantų, tuo tarpu Didžiosios Britanijos ekonomika yra sustingusi, o valstybės išlaidos mažinamos.

D. Kamerono iniciatyva atspindi bendrą tendenciją Didžiosios Britanijos politikoje. Visos trys partijos prašneko apie imigracijos kontrolę, nors daugelį metų nesvarstė šio klausimo. Padėtis pasikeitė, kai artėjant 2015 metų rinkimams apklausos parodė, kad imigracija yra vienas iš pagrindinių rinkėjų rūpesčių.

Eltos inf.
 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla