Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Premjeras Algirdas Butkevičius: referendumo dėl euro nebus, MMA nedidės, PVM lengvatos nesvarstomos PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. kovo 12, Antradienis, 12:05
Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad valdančiosios koalicijos partnerėms Darbo ir „Tvarkos ir teisingumo“ partijoms teks laidoti savo pažadus dar šiemet dukart didinti minimalų mėnesio atlyginimą (MMA). A.Butkevičius laidoja ir „tvarkiečių“ idėją surengti referendumą dėl euro įvedimo.
Tai jis pareiškė antradienio ryte viešėdamas Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos frakcijos posėdyje. Čia jam teko aiškintis dėl Vyriausybės veiklos švietimo, energetikos, finansų klausimais.

Premjeras A.Butkevičius konservatorių prašė prisidėti agituojant visuomenę dėl euro įvedimo.

„Labai didelis prašymas jūsų frakcijai būtų paprastas aiškinamasis darbas visuomenėje. De facto mes turime eurą ir neturime kito pasirinkimo, kaip jį įsivesti“, – prašė premjeras.

Konservatoriai pažadėjo, kad jie tikrai padėsią ir nesipriešinsią tiems darbams, kuriuos pradėjo dar patys, tačiau teiravosi, ką premjeras mano apie „Tvarkos ir teisingumo“ partijos pirmininko kalbas esą dėl euro įvedimo reiktų rengti referendumą ir atsiklausti tautos.

„Jokio referendumo, aš manau, nereikia. Mes esame įsipareigoję įsivesti eurą stodami į ES. Manau, kad tas pareiškimas padarytas, nes Latvijoje kai kurie politikai tai bandė daryti. Manau, kad politinių pareiškimų sulauksime dar, nes artėja ir prezidento rinkimai“, – atsakė A.Butkevičius leisdamas suprasti, kad R.Pakso pareiškimai gali būti tik jo agitacijos prieš artėjančius prezidento rinkimus dalis.

Konservatoriai taip pat domėjosi, ar siekiant įsivesti eurą, premjeras stabdys „darbiečių“ ir „tvarkiečių“ iniciatyvas dar šiemet dukart didinti MMA, įvesti kai kurias PVM lengvatas.

Premjeras pareiškė, kad nė vienas iš šių klausimų koalicijoje nėra svarstomas.

„Niekas nesvarsto, kad šiuo metu ji dar galėtų būti didinama“, – apie MMA sakė premjeras.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla