Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Lietuva siekia Baltarusijai išduoti karį, kuriam tėvynėje gresia mirtis PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. rugsėjo 28, Penktadienis, 06:56

Lietuva nuolat deklaruoja ištikimybę demokratijai, bet deklaracijos pasirodo nieko vertos, kai į mūsų šalį pagalbos kreipiasi paskutiniu Europos diktatoriumi vadinamo Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos režimo priešai.

Pernai Lietuva jau liūdnai pagarsėjo, kai perdavė Baltarusijai informaciją apie kovotojo už žmogaus teises Alesio Beliackio sąskaitas Lietuvos bankuose. Remdamasis šia informacija Baltarusijos teismas, inkriminavęs jam mokesčių slėpimą, A.Beliackį ketveriems su puse metų pasiuntė už grotų ir konfiskavo jo turtą. Pinigai A.Beliackio sąskaitose buvo skirti opozicijos veiklai finansuoti.


Dabar Lietuva vėl rizikuoja savo reputacija.

Kulka į galvą. Toks likimas gali laukti Baltarusijos kariuomenės jaunesniojo seržanto Stepano Zacharčenkos, kuris dar pernai vasarą pabėgo į Lietuvą, baimindamasis dėl savo gyvybės – vaikinas atsisakė pasirašyti raštą, kuriame buvo įpareigotas žudyti savo tautiečius, jeigu Baltarusijoje prasidės masiniai protestai, o milicija negalės numalšinti riaušių.

Už savo užsispyrimą S.Zacharčenka buvo smarkiai sumuštas, dėl to jis ir nusprendė bėgti iš tarnybos. Bet Lietuvoje jis negavo politinio prieglobsčio, o mūsų valdininkai jam tiesiai sako: „greitai važiuosi namo“. O ten jau laukia Baltarusijos pareigūnai, pasiruošę apkaltinti vaikiną pabėgimu iš kariuomenės, neteisėtu sienos kirtimu, bendradarbiavimu su užsienio tarnybomis, tėvynės išdavimu, ir t.t.

„Žodžiu, kulka į galvą“, – mano jaunesnysis seržantas. Po kelių sekundžių apie kažką susimastęs, jis priduria: „Jeigu mane teis Baltarusijos teismas, tai bus arba parodomasis teismas, arba uždaras teismas. Paprasto teismo nebus. Jie tiesiog mane nužudys, o versijos gali būti įvairios – savižudybė ar dar ką nors sugalvos. Tai mūsų šalyje vyksta nuolat. Kas esu aš? Pas mus buvo nužudytas net generolas, o žurnalistai dingsta be žinios.“

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla