Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Politika
Maskvos sumanyta Lietuvos blokada atsisuko prieš Kaliningrado verslininkus PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugsėjo 18, Trečiadienis, 12:30

 

Maskvos sumanyta Lietuvos blokada atsisuko prieš Kaliningrado srities verslininkus: parduotuvių lentynose ima stigti kai kurių prekių. Dėl to Kaliningrado srities verslo atstovai jau prašo Rusijos valdžios atšaukti sugriežtintą lietuviškų ir iš Lietuvos atgabenamų prekių patikrą, rašo „Lietuvos rytas“.
Lietuviški pieno produktai visoje Rusijoje užima tik apie vieną procentą rinkos, tačiau Kaliningrade tai vienos populiariausių prekių. Didžiausio prekybos tinklo Kaliningrade „Viktorija“ komercijos direktorius Genadijus Abramenka sakė, kad jeigu pieno ir nepritrūks, jo produktų gerokai sumažės.

 

Skaityti daugiau...
 
Neringos Venckienės laiškas: nepasislėpiau ir nepabėgau, bet laukiu ekstradicijos bylos PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugsėjo 18, Trečiadienis, 10:34
Nuo teisėsaugos užsienyje besislapstančios Seimo narės, „Drąsos kelio“ partijos atstovės Neringos Venckienės vyras Aidas Venckus trečiadienį Seime perskaitė politikės atsiųstą laišką. Laiške, kuris skirtas artimiesiems, draugams, rėmėjams ir partijos nariams,rinkėjams politikė pripažįsta išvykusi į „demokratinę šalį“ ir laukianti ekstradicijos bylos. Pati į tėvynę grįžti politikė neketina.
„Nepasislėpiau ir nepabėgau, bet buvau priversta išvažiuoti, nes tikimybė įrodyti tiesą Lietuvoje tapo lygi nuliui. Išvažiavau į demokratinę šalį, kurioje teisėjų ir Seimo narių teisinės neliečiamybės klausimas nesprendžiamas be jokių įrodymų. Išvažiavau į demokratinę šalį, kurioje yra galimybių įrodyti tiesą teisme“, – Lietuvos prokurorų apklausos vengiančios N.Venckienės laišką skaitė jos vyras.
Skaityti daugiau...
 
Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus pranešimas: ar Finansų ministerijos priimtas sprendimas padidins Mažeikių rajono savivaldybės pajamų stabilumą ir finansinį savarankiškumą? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugsėjo 11, Trečiadienis, 06:51

Seimo narys Kęstutis Bartkevičius pakartotinai kreipėsi į Finansų ministrą, prašydamas įvertinti ypatingai sudėtingą Mažeikių rajono savivaldybės padėtį ir padidinti gyventojų pajamų mokesčio (toliau - GPM) dalį 1 procentiniu punktu.
Nstačius Mažeikių rajono savivaldybės biudžetui tenkančią GPM dalį 100 proc., pervesti GPM dalies į Valstybės iždo sąskaitą nebereikėtų, o savivaldybės pajamos bus stabilesnės, padidės savivaldybės finansinis savarankiškumas, nes padidėjus biudžeto pajamoms, savivaldybė galės didesnę jų dalį panaudoti savarankiškoms funkcijoms vykdyti.

Skaityti daugiau...
 
Dalia Grybauskaitė: iš Vladimiro Žirinovskio grasinimų Baltijos šalims galime tik pasijuokti PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugsėjo 07, Šeštadienis, 06:56

Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad iš skandalingo Rusijos politiko Vladimiro Žirinovskio grasinimų Baltijoms šalims galima pasijuokti.
„Vertinu kaip neatsakingą bravūrą, nes kaip niekada Lietuva yra saugi būtent todėl, kad jau esame devynerius metus NATO nariai, o svarbiausia, kad turime realiai pagrįstus sukurtus gynybos planus Baltijos šalims, turime ir oro policijos misiją. Taigi manau, kad (...) galbūt truputį pasijuokti galime, o nuogąstauti, nerimauti – ne“, – žurnalistams penktadienį sakė Lietuvos vadovė.

Skaityti daugiau...
 
Kate Middleton įsiuto dėl princo Charleso žmonos noro karališkajam kūdikiui atlikti tėvystės testą PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugsėjo 02, Pirmadienis, 09:58
Pasak portalo Showbizspy.com, britų numylėtinė, princo Williamo žmona, Kate Middleton negalėjo patikėti, kai jos anyta Camilla Parker-Bowels suabejojo naujagimio princo George tėvyste. Princo Charleso žmona panoro jam atlikti DNR testą ir išsiaiškinti, kas yra jo tikrasis tėvas.
„Camillos noras atlikti DNR testą yra tiesiog nežmoniškas, - pasakojo šaltinis. - Tokiomis kalbomis ji tiesiog nori pakenkti Kate įvaizdžiui. Tai - pavydo kampanija.“
Skaityti daugiau...
 
Socialiniame tinkle – Plungės savivaldybės tarybos nario intymių akimirkų nuotraukos PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugpjūčio 18, Sekmadienis, 06:44

Ne taip seniai per vieną posėdį Plungės rajono savivaldybės tarybos narys, gydytojas psichiatras Visvaldas Nekrašas garsiai pasiskundė, kad apie jį nieko neberašo vietos spauda.

Gal pasigesdamas žiniasklaidos dėmesio rudenį 55-erių sulauksiantis šis politikos veikėjas prieš kelias dienas į socialinį tinklalapį „Facebook“, į savo paskyrą, įdėjo keletą pikantiškų, netgi intymių nuotraukų su jauna moterimi. Kol gydytojas atsikvošėjo, ką padaręs, ir nuotraukas ištrynė, plungiškiai šiuos vaizdelius jau buvo išplatinę į plačiąją erdvę... Ar toks politiko – viešo asmens – elgesys Plungės visuomenei priimtinas? Verta priminti, kad prieš kelerius metus V. Nekrašas iš savo namų naktį yra išmetęs nuogą moterį.

Skaityti daugiau...
 
Lietuviai supyko ant britų: mes pigūs? Jūs – pašalpas siurbiantys, tingūs ir nutukę alkoholikai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugpjūčio 14, Trečiadienis, 07:31

Didžiosios Britanijos dienraščiui „The Independent“ antradienį paskelbus dienos karikatūrą, kurioje pasišaipyta iš už mažą atlygį nugarą lenkiančių lietuvių, dienraščio paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“ užplūdo pasipiktinę mūsų tautiečiai emigrantai.
Karikatūroje pavaizduoti keturi žmonės pakuotėje, ant kurios parašyta „du už vieno kainą“. Ant jos parašyta „Every Lithuanian helps“ (liet. – kiekvienas lietuvis naudingas) – tokiu užrašu paverstas „Tesco“ šūkis „Every little helps“ (liet. – viskas padeda).

Skaityti daugiau...
 
„Financial Times“ apžvalgininkas: kodėl euro zona neišvengiamai subyrės? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugpjūčio 13, Antradienis, 10:48

Bendra valiuta netapo ta vienijančia jėga, kokia ji turėjo būti, publikacijoje „Financial Times“ rašo Samuelis Brittanas.
Įsivaizduokite parduotuvę už kampo, kuriai reikalai einasi nelabai gerai. Geriausiu atveju, jos apyvarta nesugebės aprūpinti šeimininko pajamomis, kurių reikia minimaliam pragyvenimui. Blogiausiu – pajamos nepadengs išlaidų, ir savininkui teks skolintis pinigų iš savo giminaičių, draugų ir pažįstamų. Vienas jų netgi pasakys, kad padarys viską, ko reikia, kad tik parduotuvė veiktų toliau.

Skaityti daugiau...
 
Blogiausi Vladimiro Putino metai: Rusijoje prognozuojama didžiulė krizė PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugpjūčio 12, Pirmadienis, 08:37

Rusijos federalinės statistikos tarnybos duomenimis, Rusijos ekonomikos augimas antrąjį šių metų ketvirtį sudarė tik 1,2 procento.

Ūkio ministerija pripažįsta, kad tai gerokai mažiau nei prognozuota. Ekspertai neatmeta galimybės, kad kitų metų pradžioje šalis kris į bedugnę. Užsienio analitikai teigia, kad Rusija jau patiria recesiją, skelbia newsru.com.

Skaityti daugiau...
 
Nesiseka: Uspaskichui dar viena byla – šį kartą dėl nepagarbos teismui PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugpjūčio 08, Ketvirtadienis, 08:31
Generalinė prokuratūra, išnagrinėjusi Teisėjų tarybos pirmininko Gintaro Kryževičiaus prašymą dėl Seimo nario Viktoro Uspaskich viešų pasisakymų apie sprendimą Darbo partijos byloje priėmusius teisėjus, pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nepagarbos teismui.
Minėtas prašymas Generalinėje prokuratūroje buvo gautas š. m. rugpjūčio 6 d.Organizuoti ikiteisminį tyrimą pavesta Vilniaus apygardos prokuratūrai.
Skaityti daugiau...
 

Daugiau straipsnių...

<< Naujausi < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > Seniausi >>

Puslapis 1 iš 13

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla