Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Šiandien Mažeikiuose atsidarys muziejus po atviru dangumi PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2011 m. gegužės 03, Antradienis, 11:21

Šią savaitę Mažeikiuose bus pradėta eksponuoti senųjų lietuviškų reklaminių plakatų kolekcija. Projekto „Outdoor museum“ organizatoriai suteiks galimybę tūkstančiams mažeikiškių susipažinti su geriausiais 1900-1940 m. reklaminių plakatų pavyzdžiais.

„Įgyvendindami šį projektą, norime suteikti Mažeikių gyventojams galimybę susipažinti su įdomia, bet iki šiol mažai žinoma Lietuvos istorijos dalimi“, – sako projekto iniciatorės ir pagrindinės įgyvendintojos, lauko reklamos bendrovės „JCDecaux Lietuva“ vadovė Žaneta Fomova.

Rinktiniuose „Outdoor museum“ reklaminiuose plakatuose dominuoja patriotinės ir socialinės reklamos temos – tautiškumo puoselėjimas, aplinkos priežiūra ir tvarkymas, atsakingas alkoholio vartojimas, ūkininkavimas ir net kova su krize. 

 

„Matydami senuosius reklaminius plakatus, žmonės galės savotiškai nukeliauti laiku į praeitį ir pamatyti, kas buvo svarbu jų tėvams, seneliams ir proseneliams. Nors kai kuriems demonstruojamiems plakatams yra daugiau nei 100 metų, tačiau juose perteikiamos idėjos yra aktualios ir mūsų laikais“, – teigia Ž. Fomova.

 

 

Pasak Ž. Fomovos, tęstinis senųjų lietuviškųjų reklaminių plakatų eksponavimas lauko reklamos plotuose yra analogų Lietuvoje neturintis projektas.

 

„JCDecaux Lietuva“ vadovės teigimu, lauko reklamos stendai Mažeikiuose taps savotišku reklamos muziejumi po atviru dangumi, kur bus eksponuojami dešimtys istorinių reklaminių plakatų.

 


Reklaminiai plakatai bus eksponuojami bendradarbiaujant su Kauno Nacionaliniu M. K. Čiurlionio dailės ir Šiaulių „Aušros“ muziejais – bus demonstruojamos būtent šių muziejų rinktinių senųjų reklaminių plakatų skaitmeninės nuotraukos. Pasak Ž. Fomovos, artimiausiu metu „JCDecaux Lietuva“ ketina pasirašyti bendradarbiavimo sutartis ir su kitais šalies muziejais.

 

Senieji reklaminiai plakatai iki šių metų pabaigos bus eksponuojami ne tik Mažeikiuose, bet ir Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Utenos, Alytaus, Kėdainių, Tauragės, Kretingos bei Jonavos miestuose esančiuose „JCDecaux Lietuva“ reklamos stenduose. Ekspozicijos bus atnaujinamos kas savaitę. 

 

Senųjų reklaminių plakatų kolekcijos su peržiūros ir komentavimo galimybėmis bus eksponuojamos ir specialiai šiam projektui sukurtoje internetinėje svetainėje www.outdoormuseum.lt.

 

PR agency „Pro Group“ informacija

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
as   |2011-05-03 15:35:42
Visame Mažeikių mieste, kur yra reklaminiai stendai. Tik dabar ten matysite ne
reklamą, o plakatus.
kestutis   |2011-05-03 15:07:44
Nesupratau, kurioje Mazeikių vietoje bus rodomi šie plakatai Ačiū
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla