Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Organizuojamas sustiprintas patrulių darbas prie vaikų ugdymo įstaigų bei pėsčiųjų kontrolė PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Alina Goršenina | 2011 m. sausio 28, Penktadienis, 09:34

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato (Telšių aps. VPK Mažeikių r. PK KPP) pareigūnai šių metų sausio 31-vasario 11 d. organizuos tikslines priemones, kurių metu, darbo dienomis, nuo 07.30 iki 08.00 val., prieš pamokas, prie bendrojo lavinimo mokyklų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų įėjimų (įvažiavimų), kontroliuos ir tikrins ar vaikai ir taip pat pedagogai segi atšvaitus ar dėvi drabužius su šviesą atspindinčiais elementais bei paaiškins atšvaitų, kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimo svarbą tamsiuoju paros metu..

 

Taip pat kontroliuos, kaip pėstieji ir kiti eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET) reikalavimų. Pažeidėjams principingai bus taikomos administracinio poveikio priemonės.

Primename, kad KET ne rekomenduoja, bet reikalauja laikytis nustatytų normų, todėl įspėjame pėsčiuosius turėti atšvaitus, liemenes arba drabužius su šviesą atspindinčiais elementais. Tėvus ar juos atstojančius asmenis, pedagogus prašome pasirūpinti nepilnamečiais vaikais, privalančiais turėti ir segėti atšvaitus ar dėvėti drabužius su šviesą atspindinčiais elementais. Rūpinkimės vyresnio amžiaus artimaisiais.

 

Dažni atvejai, kad pėstieji, įžengdami į važiuojamąją kelio dalį (eidami pėsčiųjų perėja), neįvertina atvažiuojančios transporto priemonės greičio ir atstumo iki jos, neatsižvelgia į oro sąlygas (pvz., slidžią kelio dangą), staiga įžengia į važiuojamąją kelio dalį net nežvilgtelėję į kairę ir dešinę puses ar šonines gatves, pereidami gatvę kalbasi mobiliojo ryšio telefonu, be reikalo delsia ar stoviniuoja perėjoje.

 

Primename, kad visų eismo dalyvių elgesys turi būti grindžiamas savitarpio pagarba ir atsargumu. Visi eismo dalyviai – tiek vairuotojai, tiek pėstieji, privalo laikytis visų būtinų atsargumo priemonių, nekelti pavojaus kitų eismo dalyvių saugumui.

 

Telšių aps. VPK Mažeikių r. PK Kelių policijos poskyrio pareigūnai įspėja miesto ir rajono gyventojus bei svečius būti atsargesniems, laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, pėsčiųjų perėjose apdairiai įžengti į važiuojamąją kelio dalį.

 

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Atstovė spaudai
Violeta Grigaitienė

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
PRITARIU   |2011-01-31 17:06:24
Akcija ryškiai pavėluota...
kvailiams   |2011-01-28 14:53:33
kad jau sviesu yra tokiu laiku ,reikejo dar balandzio men ugalvot tokia
akcija)
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla