Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Naftoje dirbančios moterys surengė savo kūrybos parodą (Foto) PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Airina Vaičiulienė | 2010 m. gegužės 06, Ketvirtadienis, 10:21

 

Gegužės 3 d. Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Virginija Steponavičienė dalyvavo AB „ORLEN Lietuva“ moterų kūrybos parodos „Jos nuskina dangiškas rožes ir įpina į žemišką gyvenimą“ atidaryme. Dvidešimt dviejų įmonėje dirbančių moterų darbai eksponuojami bendrovės administracinio pastato fojė. Renginys buvo skirtas Motinos dienai.

Beveik 100 darbų kūrybinės raiškos amplitudė labai plati: tapytos drobės, kryželiu siuvinėti paveikslai, foto darbai, mezginiai, nėriniai, papuošalai... Jautriai ir subtiliai organizuotame parodos atidaryme kalbėjęs AB „ORLEN Lietuva“ viešųjų ryšių direktorius Rosvaldas Gorbačiovas juokavo, kad toks neįprastas šurmulys ir reginys tikrai neprimena naftos perdirbimo įmonės.

 

„Atkaklumas ir idėjos laikymasis daro stebuklus. Noriu tikėti, kad kitais metais paroda bus gausesnė, nes šitas renginys galbūt kažkam bus geras impulsas pradėti kurti“, – sakė R. Gorbačiovas.

 Idėjos autorė ir parodos organizatorė Birutė Balsytė neslepė, kad nelengva buvo įveikti moterų kuklumą ir įtikinti jas dalyvauti parodoje.


„Moteris – tarsi vėjas, kuris išpučia burių viršūnes, o kartais, kilus audrai, net nulaužia laivo stiebą. Ne viena mūsų po darbo vis dar išskleidusi savo bures skuba namo, kad po buities darbų, atradusi šiek tiek laiko, galėtų užsiimti tuo, kas miela širdžiai. Labai norėjau, kad mūsų įmonės moterys atskleistų savo širdžių klodus, parodytų, kokios jos kūrybingos“, – prisipažino B. Balsytė.

 Parodos atidaryme pristatyta Ingridos Bušeckienės drabužių kolekcija, sukurta iš natūralių audinių.    

 


 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla