Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Mažeikiškiai neabejingi svetimam skausmui (FOTO, PAPILDYTA) PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Airina Vaičiulienė | 2010 m. vasario 23, Antradienis, 13:06

Vasario 22 dienos vakare Mažeikių kultūros centre įvyko paramos koncertas skirtas Edmondo Čivinsko gydymui paremti. Į koncertą kultūros centre susirinko begalės žmonių, tačiau daugelis jų taip ir nepateko į salės vidų. Paramos koncerto organizatoriai visiškai nesitikėjo tokio didelio mažeikiškių susidomėjimo ir apgailestavo, kad nekilo mintis surengti dviejų koncertų. Renginio organizatoriai atsiprašo visų, kurie nepateko į koncertą.

Iš viso paramos koncerto metu buvo surinkta 12286 litai, kurie šiandien  buvo įnešti į paramos sąskaitą skirtą Edmondo Čivinsko gydymui.
Koncerto programoje dalyvavo didelis  būrys Lietuvos pop muzikos žvaigždžių ir keletas vietinių atlikėjų: Romas Dambrauskas, Giulija, Rytis Cicinas, Irma Jurgelevičiūtė, Paulius Stalionis, Stasys Žebrauskas, Kęstutis Jablonskis, ansamblis „Jonis“, Gytis Paškevičius taip pat artimiausi E. Čivinsko draugai ir kolegos - grupė „Vairas“, šokių kolektyvai „Linksmasis kaubojus“, ir „Niuansas“,

Iš viso paramos koncerto metu buvo surinkta 12,286 litai, kurie šiandien  buvo įnešti į paramos sąskaitą skirtą Edmondo Čivinsko gydymui.

Koncerto programoje dalyvavo didelis  būrys Lietuvos pop muzikos žvaigždžių ir keletas vietinių atlikėjų: Romas Dambrauskas, Giulija, Rytis Cicinas, Irma Jurgelevičiūtė, Paulius Stalionis, Stasys Žebrauskas, Kęstutis Jablonskis, ansamblis „Jonis“, Gytis Paškevičius taip pat artimiausi E. Čivinsko draugai ir kolegos, grupė „Vairas“, šokių kolektyvai „Linksmasis kaubojus“, ir „Niuansas“, 

 

Pagrindinis šio paramos koncerto iniciatorius  ir organizatorius Romas Dambrauskas nuoširdžiai pasidžiaugė, kad mažeikiškiai neabejingi svetimam skausmui ir parodė nuoširdų susirūpinimą Mažeikiuose gyvenančiam „Vairo“ lyderiui.


Atlikėjas šiandien išskuba į Šiaulius, nes ten paramos koncertas 19 valandą įvyks Šiaulių Arenoje, o taip pat ir Klaipėdoje, Klaipėdos žvejų ir kultūros rūmuose - tuo pačiu laiku.  Koncertuose dalyvauja žymiausi Lietuvos scenos atlikėjai, Edmondo draugai ir kolegos. Daugiau informacijos apie koncertus rasite www.vairas.com

PAPILDYTA

InfoMažeikiai.lt portalo duomenimis įvairiose žiniasklaidos priemonėse pasirodę pranešimai apie iš komos pabudusį Edmondą Čivinską neatitinka tikrovės.

 


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
Rasa   |2010-02-23 22:15:32
Nuostabus koncertas,vos patekau,bet esu laiminga galėjusi nors nedidele auka
prisidėti prie didžiulio ir kilnaus darbo.Ačiū Romui ir visiems atlikėjams.
as  - ačiū ROMUI   |2010-02-23 19:39:10
ačiū ROMUI DAMBRAUSKUI už iniciatyvą ir visiems jam padedantiems.Nuoširdus
ir šiltas koncertas.Mieli žmonės,tik neliežuvaukit niekų-gerbkit tuos,kurie
stengiasi,o ne dejuoja.
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla