Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

"Ventos" pagrindinėje mokykloje – Atvirų durų diena (Foto) PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Airina Vaičiulienė | 2010 m. vasario 04, Ketvirtadienis, 11:10

Pirmadienį Vyturio pradinės mokyklos ketvirtokai su savo mokytojomis dieną praleido „Ventos“ pagrindinėje mokykloje. Mokinukai mokėsi įvairiausių dalykų.
Svečiams rytas prasidėjo Muzikiniu rytmečiu. Mokytojos Audronės Meškienės vadovaujami „Ventos“ pagrindinės mokyklos ketvirtokai vedė muzikos pamokėlę bendraamžiams.

Žaisminga 4a pasveikino svečius firmine „Vaiduoklių“ dainele. Po to visi mokėsi bendros dainos, kuria ir užbaigė pamoką. Mūsiškiai visus apdovanojo šypsenėle ant delniukų, kad „vyturiukai“ visą dieną jaustųsi kitoje mokykloje jaukiai ir saugiai.

 

Per antrąją pamoką mokinukai pasiskirstė į skirtingas klases: vieni lygino per mikroskopą savo plauko storį (biologijos mokytoja Virginija); kiti bandė sujungti elektros grandinę (Fizikos mokytoja Zita); treti tyrė tirpalų sudėtį ir stebėjo bandymus (chemijos mokytoja Dovilė); ketvirti atliko pirmąsias užduotis informatikos pamokoje (mokytojos Vaiva ir Ramutė). Kai kurie pabandė savo rankomis pašlifuoti medieną, pamatė, ką galima pasigaminti iš medžiagų skiaučių  technologijų pamokoje (mokytojai Benas ir Svajonė).

 

Visi turėjo galimybę pirmą kartą susipažinti su naujais dalykais, kurių mokysis tik vyresnėse klasėse.


Po pietų „vyturiukai“ nuskubėjo į kūno kultūros pamoką. Jiems mokytoja Rasa pravedė „linksmąją“ mankštelę; mokytojai Raimondas, Anatolijus, Ingrida išaiškino greičiausių bėgikų porelę; po 3 min. mėtymo į krepšį buvo nustatyta taikliausia komanda ir, galų gale, po dėjimo į krepšį rungties apdovanoti „Oro Karalienė“ ir „Oro Karalius“.

 

Tikėkimės, kad mokiniai iš Vyturio mokyklos patirtais įspūdžiais pasidalins ne tik su  bendraamžiais, bet ir su savo šeima.

Taip pat tikėkimės, kad netradiciška ir originali pažintis paskatins tolesnį mokyklų bendradarbiavimą ir veiklų sklaidą.Informaciją pateikė "Ventos" pagrindinės mokyklos pav. ugdymui Lina Pocevičienė.

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla